Lezajlott az idei első triatlon verseny Velencén

Hétvégén szervezték meg az idei első triatlon versenyt Velencén.

feol.hu

Fotó: Takács Péter

A verseny alapesetben 1500 méter úszásból 40 km kerékpározásból és 10 km futásból állt!

Az indulást többen is megfontolták az utolsó hetekben, hiszen a víz hőmérséklete csupán a 14 fokot karcolta! Az Alba Triatlon versenyzői közül Várnai Dóra, dr. Kovács Eleonóra, Sinka András teljesítette a versenyt! Kiemelkedő teljesítményt Várnai Dóra produkált, a 4. legjobb úszó időt teljesítve a nők között, majd kategóriában 1.helyen ért célba az első olimpiai távú versenyén! Dr. Kovács Eleonóra kategória 4. helyet szerezte meg. Sinka András kategória 7. helyen végzett.