2019.10.03. 10:00

Egyenlítés a hajrában

A férfi futsal NB I 5. fordulójában kiélezett küzdelem után rabolt pontot, játszott 4-4-et a Dunaferr DUE Dutrade az FTC-Fischer Klima otthonában.

Forrás: Pixabay

Egymást követte a két csapat a tabellán a találkozó előtt, a dunaújvárosi együttes az 5., míg a Fradi a 6. helyen várta az összecsapást.

Bár az első félidő a vendégek vezetésével (1-2) ért véget, a pihenő után megrázta magát a zöld-fehér alakulat, és a 27. percben fordítani tudott. Ezt egy percen belül kiegyenlítette Sáhó Kristóf, ám a korábban több évig a Dunaferrt erősítő Fekete Róbert ismét a népligeti gárdát juttatta előnyhöz. Sokáig úgy tűnt, hogy ez így is marad, és otthon tartja a három pontot az FTC, de a lefújás előtti másodpercekben Csányi Dávid sikeres büntetője egy pontot ért a piros-fehéreknek.