Az NB III 23. fordulójára a hazai csapatok dominanciája volt a jellemző.

Iváncsa KSE–Paksi FC II 2-2 (1-1)

Iváncsa KSE: Dániel – Balogh L., Kertai, Hujber, Varga B. – Szellák, Aradi, Cseszneki (Balázsovics), Pribék (Miklósvári) – Madarász, Büki. Vezetőedző: Domján Attila.

Paks II: Rácz – Berdó, Báló, Lőrincz (Pál), Kiliti – Györgye, Könyves, Opavszky, Szalai – Adamcsek (Süvöltős), Simon A. V.edző: Tököli Attila.

Gól: Varga B. (23), Balogh L. (55), ill. Lőrincz (27.), Simon A. (57.)

Két eladott labdából szerzett találattal vezetett kétszer az Iváncsa, de ez a győzelemhez ezúttal kevésnek bizonyult.

Dunaújváros PASE–Hódmezővásárhelyi FC 6-2 (4-2)

DPASE: Pokorni – Kis, Puskás, Mundi, Dorogi – Horváth, Tóth T., Szepessy R. (Kiss P.), Sándor (Hompót) – Barna, Tapiska (Kovács B.). Vezetőedző: Lőrincz Emil.

Hódmezővásárhely:

Krnács, Jankelic, Huszár, Szabó Cs. (Hrabovszki), Bódai – Mezei, Katona, Csordás, Besztercei (Rácz) – Povázsai, Balogh G. V.edző: Szűcs Róbert.

Gól: Tapiska (6., 36.), Mundi (73., 90.), Szepessy R. (4.), Tóth T. (28.), ill. Huszár (25.), Besztercei (41.).

A 4. percben Szepessy remekül érkezett a rövid oldalra, és onnan csúsztatott a hálóba, 1-0. A 6. percben Tapiska Géza a 16-os sarkáról védhetetlenül lőtt a felső sarokba, 2-0. Majd a 25. percben Huszák váratlanul szépített, 2-1. Nem sokkal később Tóth Tibor lépett ki lesgyanús helyzetben, s a kifutó kapus mellett a kapu jobb oldalát nézte ki magának.

Krnács vetődve hárítani tudott, de a kipattanó labda hátvédje térdéről a kapuba pattant, 3-1. A szünet előtt Tapiska, majd Besztercei vette be a kaput, 4-2. A hajrában Mundi duplázott, 6-2.

Puskás AFC II– Sárvár FC 3-2 (1-1)

PAFC II: Ásványi – Krizan, Papp M. (Kiszely), Radó D. – Osváth, Kovács T., Sipos Z., Körmendi – Kocsis B. (Papp K.) – Mim (Vörös T.), Ganbajar. Vezetőedző: Visinka Ede.

Sárvár: Horváth B. – Nyírő, Pető, Rajzinger (Potyi), Hoós – Kun (Koronczai), Skriba, Maráczi, Pados – Takács Á., Farkas Á. Edző: Boján Lazic.

Gól: Kovács T. (28.), Mim (61.), Kiszely (73.), ill. Maráczi (40.), Skriba (50.).

A 28. percben Mim passzából Kovács T. lőtt a hálóba, 1-0. Az 40. percben Maráczi fejesével egyenlítettek a vasiak, 1-1. Az 50. percben Skriba egy kontratámadás után talált be, 1-2. A 61. percben Mim sarokkal vett át egy passzt, és a kimozduló kapus mellett helyezett a kapuba, 2-2. A 73. percben Kiszely élete első NB III-as találatát érte el, 3-2.