Foci

2014.08.22. 18:15

Közeleg a megyei Öregfiúk bajnokság rajtja

Augusztus 30-tól négy csoportban viaskodnak a Plastobo Öregfiúk Bajnokság csapatai.

Ferencz Balázs

1. csoport

1. forduló: 2014.08.30. szombat, 16.30: Zsámbék–Viadukt, Gyúró–Sóskút, Herceghalom–Perbál, Tordas–Páty, Brigetio Komárom–Vál, Tárnok–Csabdi, 2014.11.30. vasárnap, 13.00: Dunafüred–Felcsút.

2. Forduló: 2014.09.06. sz., 16.30: Páty–Herceghalom, Perbál–Gyúró, Sóskút–Dunafüred, Felcsút–Zsámbék, Viadukt–Csabdi, Vál–Tordas, 2014.09.07. vas., 16.30: Tárnok–Brigetio Komárom.

3. Forduló: 2014.09.13. sz., 16.00: Komárom–Viadukt, Csabdi–Felcsút, Zsámbék–Sóskút, Gyúró–Páty, Herceghalom–Tordas, Vál–Tárnok, 2014.09.14. Vas., 16.00: Dunafüred–Perbál.

2. csoport

1. forduló: 2014.08.30. sz., 16.30: Alba Regia-Velence–Sárosd; Ráckeresztúr-–Baracs; Baracska–Martonvásár; Pusztaszabolcs–Adony; Dunaújváros PASE–Seregélyes; Beloiannisz–Ercsi.

2. forduló: 2014.09.06. sz., 14.00: Ráckeresztúr–Martonvásár; 16.30: Beloiannisz–Baracska; Baracs–Seregélyes; Pusztaszabolcs–Alba Regia-Velence; Sárosd–Kápolnásnyék; Dunaújváros–Adony.

3. forduló: 2014.09.13. sz., 16.00: Kápolnásnyék–Pusztaszabolcs; Alba Regia-Velence–Dunaújváros; Adony–Baracs; Seregélyes–Martonvásár; Ráckeresztúr–Beloiannisz; Baracska–Ercsi.

3. Csoport

1. forduló: 2014.08.30. sz., 16.30: Pátka–Ősi; Sárszentmihály–Dunafém-Maroshegy, Sárkeresztes–Csór Truck-Trailer; Iszkaszentgyörgy–Magyaralmás; Csákvár–Jenő, Lovasberény–Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő.

2. forduló: 2014.09.06. sz., 16.30: Jenő–Iszkaszentgyörgy; Magyaralmás–Sárkeresztes; Csór Truck-Trailer–Sárszentmihály; Dunafém-Maroshegy–Pátka; Ősi–GEO; 2014.09.07. vas., 10.00: Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő–Csákvár.

3. forduló: 2014.09.13. szombat, 16.00: Pátka–Csór Truck-Trailer; Sárszentmihály–Magyaralmás, Sárkeresztes–Jenő; Iszkaszentgyörgy–Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő; Csákvár–Lovasberény; 2014.09.14. vasárnap, 16.00: Dunafém-Maroshegy–GEO.

4. Csoport

1. forduló: 2014.08.30. szombat, 16.30: LMSK–Soponya, Sárszentmiklós–Mezőszilas; Szabadbattyán–Lajoskomárom; Tác-Csősz–Polgárdi; Kisláng–Cece; Káloz–Kőszárhegy.

2. forduló: 2014.09.06. szombat, 16.30: Kőszárhegy–Kisláng; Cece–Tác-Csősz, Polgárdi–Szabadbattyán; Lajoskomárom–Sárszentmiklós; Mezőszilas–LMSK; Soponya–Enying.

3. forduló: 2014.09.13. szombat, 16.00: Enying–Mezőszilas; LMSK–Lajoskomárom; Sárszentmiklós–Polgárdi; Szabadbattyán–Cece; Tác-Csősz–Kőszárhegy; Kisláng–Káloz.

Ezek is érdekelhetik