Foci

2014.08.12. 13:20

Megye III: szezonrajt Fejér megyében

Székesfehérvár - Augusztus 16.-án, szombaton, a Csákberény- Csókakő összecsapással rajtol a Fejér megyei labdarúgó bajnokság harmadosztályának pontvadászata.

Ferencz Balázs

Aqvital Publo csoport:

1. forduló

2014.08.17. vasárnap, 17.00: Gyúró- Zichyújfalu; Vértesboglár- Vereb; Újbarok -Ráckeresztúr; Etyek- Lovasberény; Dinnyés -Besnyő; Baracska- Beloiannisz.

2. forduló

2014.08.23. szombat, 17.00: Ráckeresztúr -Vértesboglár; 2014.08.24. vasárnap, 17.00: Vereb -Gyúró; Z.újfalu- Beloiannisz; Baracska -Dinnyés; Besnyő- Etyek; Lovasberény- Újbarok.

3. forduló

2014.08.31. vasárnap, 16.30: Beloiannisz- Vereb; Gyúró- Ráckeresztúr; Vértesboglár -Lovasberény; Újbarok- Besnyő; Etyek- Dinnyés; Baracska -Zichyújfalu.

Füreder Zoltán (Videoton BK, balra) és Bátori Péter (Sárszentmihály) az 1. fordulóban találkoznak ismét (Fotó: Koppán Viktor)

4. forduló

2014.09.06. szombat, 16.30: Ráckeresztúr- Beloiannisz; 2014.09.07. vasárnap, 16.30: Vereb -Zichyújfalu; Etyek -Baracska; Dinnyés- Újbarok; Besnyő- Vértesboglár; Lovasberény- Gyúró.

5. forduló

2014.09.14. vasárnap, 16.00: Beloiannisz- L.berény; Gyúró- Besnyő; Vértesboglár- Dinnyés; Újbarok- Etyek; Zichyújfalu-Ráckeresztúr; Baracska- Vereb.

6. forduló

2014.09.20. szombat, 16.00: Ráckeresztúr -Vereb; 2014.09.21. vasárnap, 16.00: Újbarok -Baracska; Etyek -Vértesboglár; Dinnyés- Gyúró; Besnyő- Beloiannisz; Lovasberény- Zichyújfalu.

7. forduló

2014.09.28. vasárnap, 15.00: Beloiannisz -Dinnyés; Gyúró- Etyek; Vértesboglár -Újbarok; Vereb -Lovasberény; Zichyújfalu- Besnyő; Baracska -Ráckeresztúr.

8. forduló

2014.10.05. vasárnap, 15.00: Vértesboglár- Baracska; Újbarok- Gyúró; Etyek -Beloiannisz; Dinnyés- Zichyújfalu; Besnyő -Vereb; Lovasberény -Ráckeresztúr.

9. forduló

2014.10.11. szombat, 14.30: Ráckeresztúr -Besnyő; 2014.10.12. vasárnap, 14.30: Vereb -Dinnyés; Z.újfalu -Etyek; Baracska- Lovasberény; Beloiannisz- Újbarok; Gyúró -Vértesboglár.

10. forduló

2014.10.19. vasárnap, 14.30: Gyúró -Baracska; Vértesboglár -Beloiannisz; Újbarok- Zichyújfalu; Etyek- Vereb; Dinnyés- Ráckeresztúr; Besnyő -Lovasberény.

11. forduló

2014.10.25. szombat, 14.30: Ráckeresztúr -Etyek; 2014.10.26. vasárnap, 13.30: Beloiannisz -Gyúró; Lovasberény -Dinnyés; Vereb- Újbarok; Zichyújfalu- Vértesboglár; Baracska- Besnyő.


Simix Üveg-Ásvány csoport:

1. forduló

2014.08.16. szombat, 17.00: Csákberény- Csókakő; 2014.08.17. vasárnap, 17.00: Videoton Baráti Kör- Sárszentmihály; Söréd -Jenő; Sárkeresztes -Szabadbattyán; Magyaralmás- Isztimér; Tác-Csősz _Csór Truck-Trailer.

2. forduló

2014.08.09. szombat, 17.00: Isztimér Sárkeresztes 1-8; 2014.08.24. vasárnap, 17.00: Csókakő Tác-Csősz; Csór Truck-Trailer Magyaralmás; Szabadbattyán Söréd; Jenő Videoton Baráti Kör; Sárszentm. Csákberény.

3. forduló

2014.08.31. vasárnap, 16.30: Videoton Baráti Kör- Szabadbattyán; Söréd- Isztimér; Sárkeresztes -Csór Truck-Trailer; Magyaralmás- Csókakő; Tác-Csősz _Csákberény; Sárszentmihály -Jenő.

4. forduló

2014.09.06. szombat, 16.30: Csákberény Magyaralmás; 2014.09.07. vasárnap, 16.30: Csókakő Sárkeresztes; Csór Truck-Trailer Söréd; Isztimér Videoton Baráti Kör; Szabadbattyán Jenő; Tác-Csősz Sárszentmihály.

5. forduló

2014.09.13. szombat, 16.00: Videoton Baráti Kör -Csór Truck-Trailer; 2014.09.14. vasárnap, 16.00: Tác-Csősz _Magyaralmás; Söréd- Csókakő; Sárkeresztes -Csákberény; Jenő -Isztimér; Sárszentmihály- Szabadbattyán.

6. forduló

2014.09.20. szombat, 16.00: Csákberény Söréd; 2014.09.21. vasárnap, 16.00: Csókakő Videoton Baráti Kör; Csór Truck-Trailer Jenő; Isztimér Szabadbattyán; Sárszentmihály Magyaralmás; Tác-Csősz Sárkeresztes.

7. forduló

2014.09.27. szombat, 15.00: Videoton BK- Csákberény; 2014.09.28. vasárnap, 15.00: Söréd_ Tác-Csősz; Sárkeresztes -Magyaralmás; Szabadbattyán Csór; Jenő Csókakő; Sárszentmihály Isztimér.

8. forduló

2014.10.04. szombat, 15.00: Csákberény Jenő; 2014.10.05. vasárnap, 15.00: Csókakő Szabadbattyán; Csór Isztimér; Söréd -Magyaralmás; Sárkeresztes- Sárszentmihály; Tác-Csősz _Videoton BK.

9. forduló
2014.10.11. szombat, 14.30: Videoton BK -Magyaralmás; 2014.10.12. vasárnap, 14.30: Söréd- Sárkeresztes; Isztimér -Csókakő; Szabadbattyán- Csákberény; Jenő _Tác-Csősz; Sárszentmihály -Csór.

10. forduló

2014.10.18. szombat, 14.30: Csákberény Isztimér; 2014.10.19. vasárnap, 14.30: Csókakő Csór; Jenő Magyaralmás; Söréd Sárszentmihály; Sárkeresztes Videoton BK; Tác-Csősz Szabadbattyán.

11. forduló

2014.10.25. szombat, 14.30: Videoton BK -Söréd; 2014.10.26. vasárnap, 13.30: Csór- Csákberény; Isztimér _Tác-Csősz; Szabadbattyán -Magyaralmás; Jenő- Sárkeresztes; Sárszentmihály -Csókakő.


Horfer Serleg Csoport:

1. forduló

2014.08.17. vasárnap, 17.00: Alap _Kisapostag-DASE; Cece- Vajta; Dég- Rácalmás; Előszállás- Sárszentágota; Nagyvenyim -Sárbogárd; Perkáta -Sárszentmiklós II.

2. forduló

2014.08.23. szombat, 17.00: Sárszentmiklós II- Nagyvenyim; Rácalmás -Cece; Kisapostag-DASE -Perkáta; 2014.08.24. vasárnap, 17.00: Vajta -Alap; Sárbogárd- Előszállás; Sárszentágota- Dég.

3. forduló

2014.08.30. szombat, 16.30: Kisapostag-DASE_ Vajta; 2014.08.31. vasárnap, 16.30: Alap- Rácalmás; Cece- Sárszentágota; Dég -Sárbogárd; Előszállás- Sárszentmiklós II; Nagyvenyim- Perkáta.

4. forduló

2014.09.06. szombat

16.30: Sárszentmiklós II-Dég; Rácalmás- Vajta; 2014.09.07. vasárnap, 16.30: Sárbogárd- Cece; Sárszentágota -Alap; Nagyvenyim- Kisapostag-DASE; Perkáta- Előszállás.

5. forduló

2014.09.13. szombat, 16.00: Kisapostag-DASE_ Rácalmás; 2014.09.14. vasárnap, 16.00: Alap- Sárbogárd; Cece- Sárszentmiklós II; Dég -Perkáta; Előszállás- Nagyvenyim; Vajta- Sárszentágota.

6. forduló

2014.09.20. szombat, 16.00: Sárszentmiklós II -Alap; 2014.09.21. Vasárnap, 16.00: Sárbogárd -Vajta; Sárszentágota -Rácalmás; Előszállás _Kisapostag-DASE; Nagyvenyim -Dég; Perkáta- Cece.

7. forduló

2014.09.27. szombat, 15.00: Rácalmás- Sárbogárd; Kisapostag-DASE_ Sárszentágota; 2014.09.28. vasárnap, 15.00: Vajta-Sárszentmiklós II; Alap- Perkáta; Cece- Nagyvenyim; Dég -Előszállás.

8. forduló

2014.10.04. Szombat, 15.00: Sárszentmiklós II Rácalmás; 2014.10.05. vasárnap, 15.00: Sárbogárd Sárszentágota; Dég Kisapostag-DASE; Előszállás Cece; Nagyvenyim Alap; Perkáta Vajta.

9. forduló

2014.10.11. szombat, 14.30: Rácalmás- Perkáta; Kisapostag-DASE _Sárbogárd; 2014.10.12. vasárnap, 14.30: Vajta -Nagyvenyim; Alap -Előszállás; Cece- Dég; Sárszentágota -Sárszentmiklós II.

10. forduló

2014.10.18. szombat, 14.30: Sárszentmiklós II Sárbogárd; 2014.10.19. vasárnap, 14.30: Cece Kisapostag; Dég Alap; Előszállás Vajta; Nagyvenyim Rácalmás; Perkáta Sárszentágota.

11. forduló

2014.10.25. szombat, 13.30: Rácalmás- Előszállás; Kisapostag -Sárszentmiklós II; 2014.10.26. vasárnap, 13.30: Vajta- Dég; Alap -Cece; Sárbogárd- Perkáta; Sárszentágota- Nagyvenyim.

 

Címkék#megyei III

Ezek is érdekelhetik