Foci

2014.06.01. 19:40

NB III: Véget ért a sorozat, következik a pihenés

Székesfehérvár - Befejeződött az NB III-as labdarúgó-bajnokság. Az utolsó fordulóban a nyugati csoportban bajnok Csákvár Csepelen döntetlenezett, a közép csoportban a Vidi II Gyulán győzött, s így a 4. lett.

Csepel _Aqvital-Publo Csákvár 2-2 (2-1)

Csepel, vezette: Ducsai József (Szert, Szarvas).

Csepel: Nagy - Balogh, Nyéki, Haraszkó, Szemán (Kemény) - Szabó Á., Szecsei, Somodi, Juhász, Horváth - Korozmán, Zimermann (Szulejmán). Vezetőedző: Szabó Zoltán.

Aqvital FC: Szabó - Ambrus (Lóránt), Dulló (Reidan), Sötét, Hajdú Domokos (Molnár), Domján, Csordás - Varga, Mihályi, Burányi. Vezetőedző: Bognár György.

Gólszerző: Csordás 0-1 (12. perc), Juhász 1-1 (12. perc), Szemán 2-1 (45. perc), Burányi 2-2 (71. perc).

A nyugati csoport bajnoka, az Aqvital-Publo Csákvár egy év szünet után újra az NB II-ben játszik (Fotó: Molnár Sándor)

Gyula _Videoton II 2-3 (0-2)

Gyula, vezette: Brezovai Zoltán (Török, Lászlai).

Gyula: Marton -Vincze, Claudiu (Kristóf), Dócza, Sipos - Kovács, Bálint (Kondoros), Okos, Zádori - Kukla, Fritea (Barna). Vezetőedző: Pavel Popovits.

Videoton FC II: Sándor - Thiago (Varga), Leo. Kiprich, Barcsay - Ács, Hudák Géresi (Molnár), Farkas, Baracskai (Balog) Elek. Vezetőedző: Vítor Campelos.

Gólszerző: Ács 0-1 (12. perc), Elek 0-2 (34. perc), Hudák 0-3 (65. perc), Kovács 1-3 (68. perc), Okos 2-3 (71. perc). Kiállítva: Varga, a 94. percben.

Bár a Rákosmente 3-2-re nyert a kiesett Komló ellen, győzelmével a Vidi lett a 4.