Foci

2011.12.23. 07:15

A két ünnep között irány Lovasberény!

Székesfehérvár - A futballban télen sem áll meg az élet. A megyében több helyszínen is szerveznek teremtornát, ezekre hívjuk fel a figyelmet.

Parall Bálint

Időrendben haladva a fehérváron rendezett FEMSZISZ kupáról számolunk be, amit a Maracana nyert a Fehérvár Sped és a Small Taiding Kft. előtt, a vigaszág győztese pedig a Kisfalud csapata lett.
A két ünnep között Lovasberényben, a helyi sportcsarnokban szervezik meg a hagyományos teremlabdarúgó-tornát, amelyre ma még Csoknyai Pálnál lehet jelentkezni.
Száron is lesz teremfutball, erre január 14-15-éig kell várni. A II. Újévi Labdarúgó Tornára maximum 17 csapat nevezését várják, soraikban igazolt labdarúgókkal.