2016.11.09. 21:15

Győzelem és második hely

Vác - A Magyar Kupa-győzelem után a tornarendszerű női bajnokság utolsó fordulójában is sikerrel jártak a fehérvári rögbisek.

Silye Sándor

A Királyság Vác ellen mutatták be a Fehérvári Rugby Club lányai, hogy mi az igazi királyság, és 33-5-re nyertek.

Pontszerzők: Gyolcsos M. 15, Szentesi 5, Sándor M. 5, Zólyomi 6, Huszti 2.

Gyolcsos Mária vezér volt
Fotó: Molnár Artúr

A Budapesti Medvék szomorúan cammogtak le a pályáról, miután 34-0-ra győzött az FRC. Sándor Sára 20 pontjával remekelt. A döntő: Fehérvár Rugby Club-Tárnok Vadmacskák 22-17. Gyolcsos 15, Huszti 5, Zólyomi 2.

Az U16-os kadet női bajnokságban nagy árat fizettek a fehérvári fiatalok a Magyar Kupa-győzelemért. Négy játékosuk is megsérült, nem tudtak kiállni a mérkőzésre, így a bajnokság második helyére szorultak a Budapesti Torpedó mögött.