2006.11.21. 03:29

Vereség, két fronton is

Székesfehérvár (bb) - Megyénk NB I/B-s kézi- labdacsapatai pihentek az elmúlt hétvégén, az NB II-esek viszont pályára léptek.

Bobory Balázs

A férfi NB I/B-ben az Alba Regia KSE két héttel ezelőtt lejátszotta az erre a hétvégére kiírt mérkőzését, a fehérváriak akkor 30-24-re nyertek a Nagykanizsa otthonában. Szabóék már a Csurgó elleni rangadóra készülnek.

NB II, férfiak:

Ercsi SE-Gyömrő 25-30 (10-13) Rengeteg egyéni hiba jellemezte a hazaiak játékát, a ziccerek tömkelegét hibázták el az ercsi fiúk, így kikaptak a listavezetőtől. Gábor 7, Juhász 8 gólt szerzett.

Hatvan-Rácalmás 32-20

Továbbra sem sikerült nyernie az újoncnak, egyelőre az NB II túl nagy falat a fiatal rácalmási gárdának.

Dunakeszi-Mór 29-31 (16-11) Óriási győzelmet aratott a Mór idegenben, így már harmadszor örülhetett zsinórban. A hazaiak az első félidőben komoly előnyre tettek szert, de a Fejér megyei alakulat hatalmas szívvel és szerencsére ésszel is játszott, így sikerült fordítania.

NB II, nők:

Szigetszentmiklós-Ercsi 25-16 (11-10) Hingyi Bea Brazíliában tartózkodik, ahol éppen a strandkézilabda világbajnokságon szerepel. Hiányát alaposan megérezte az Ercsi, a látogatók főleg a második félidőben motiválatlanul, szétesően játszottak. Átlövésből például nem esett vendéggól.

Dunaferr II-Bugyi 22-26 (13-14) A középmezőnyhöz tartozó hazai fiatalok szoros csatára késztették a Bugyit.