Hathatósan közreműködtek a felcsúti fiatalok

2024.06.10. 14:24

Puskásos-góllal győzelem a svédek ellen

Szoros mérkőzésen 1-0-s győzelmet aratott a magyar férfi U18-as labdarúgó-válogatott Svédország ellen a két csapat szombati felkészülési mérkőzésén.

Szabó Róbert

A magyar U18-as labdarúgó-válogatott 1-0-ra legyőzte Svédországot a Miskolcon rendezett szombati felkészülési mérkőzésen

Fotó: puskasakademia.hu

A két csapat csütörtökön már összecsapott egymással, akkor a svédek 2-1-re diadalmaskodtak. A szombati összecsapásnak azonban tudatos játékkal és szervezett védekezéssel vágtak neki a mieink, ami végül meg is hozta a gyümölcsét. A rendes játékidő hosszabbításának negyedik percében a Kern Martin, a Puskás Akadémiától az osztrák bajnok Sturm Grazhoz szerződő játékosa egy szögletet végezhetett el, amire tökéletesen érkezett a felcsútiak tehetsége, Umathum Ádám és a kapuba bólintott, 1-0.

A fiatalok Babó Levente szövetségi edző elmondása szerint igazságos győzelmet arattak.