Három éremmel tértek haza az Eb-ről

2024.05.28. 15:03

Karate Kids

Négy versenyzővel Szlovéniában járt a 27. Fudokan Karate Európa-bajnokságon a székesfehérvári Senshi Karate-Do Egyesület.

Fotó: Senshi Karate-Do Egyesület

Halmai Roland (27 éves), Hegedűs Zalán (13 éves), Bor Krisztián (14 éves) és Gál András (17 éves) végül összesen három érmet hozott haza.
Halmai Roland tradicionális és WKF (sport) formagyakorlatban a több mint 20-25 fős csoportban mindkét kategóriában a felnőtt mezőnyben bronzérmes lett. Tanítványa, Gál András, a -65 kg-os Junior kategóriában ezüstérmes lett az Európa-bajnokságon.

A többi tanítványnak ugyan nem sikerült az éremszerzés, de végig próbáltak helyt állni a fárasztó napok ellenére is, és ahogy mesterük elmondta, az ide vezető út volt a lényeg.