Kézilabda

2024.04.28. 20:19

Kiütéses Cunder-fiaskó

Az NB II-es férfi kézilabda-bajnokság Észak-Nyugat csoportjának felsőházi rájátszásának 5. fordulójában a fehérvári kézisek nagyarányú vereséget szenvedtek vasárnap.

Krebsz András

Fotó: Illusztráció/pexels.com

Komárom VSE–Máv Előre-Cunder Kézisuli 36-25 (16-11).

Városi Sportcsarnok, 40 néző, vezette: Obermayer, ifj. Vindis F.

Cunder Fodor, Novák (kapusok) – Dobos 1, Bándi 3, Borsos 3, Kovács G., Tuba-Kovács 1, Ruprecht 7 (2), Poór 1, Posta, Ferenczi 3, Bicskei 2, Csóka 1, Bakos 2, Pintér 1, Konc. Edző: Erdei Krisztián.

Eredmény alakulása: 9. perc: 5-1, 18. p.: 11-4, 25.p.: 15-8, 38. p.: 21-15, 48. p.: 29-18,, 54. p.: 33-21.

Kiállítások: 10 ill. 12 perc

Hétméteresek: 2/2, ill. 3/2

A mérkőzés korai szakaszában tetemes hátrányba kerülő cundereseknek sikerült az első félidő végére mínusz ötre felkapaszkodniuk, ám Ruprecht Benedek mellett ezúttal senki sem tudott lendíteni a vendégek szekerén, a székesfehérvári alakulatnak nem volt esélye a pontszerzésre.

Erdei Krisztián csapata továbbra is a 7. helyen áll, a Cunder május 4-én 17.00 órától a nyolcadik Alsóőrs gárdáját fogadja a VOK-ban.