Már meccselnek

2023.07.23. 18:23

Tisztes helytállás, de vereség

Zárt kapuk mögött játszotta első felkészülési mérkőzését az edzésmunkát nemrég kezdő Alba FKC női kézilabdacsapata. A koronázóvárosban edzőtáborozó Nagybánya magabiztosan nyert a Köfém csarnokban.

A következő napokban hazai rendezésű felkészülési tornán csiszolódhat az FKC játéka

Forrás: albakezi.hu

Alba Fehérvár KC – CS Minaur Baia Mare
20-28 (10-12)
Köfém Sportcsarnok V.: Bujdosó, Horváth V.
Alba: Kubina, Orbán, Tóth (kapusok), Utasi 5, Afentaler 3, Besszer 3, Kocsis 3, Takó 2, Andusic 1, Kövér 1, Smbatian 1 (1), Szemes 1, Bojtos, Dubán, Stosic, Sulyok, Tolnai, Zrnic. Vezetőedző: Horváth Roland
Nagybánya: Mihic, Pandzic, Preda (kapusok), Kerekes 9, Lumback 3 (1), Miticus 3, Bors 2, Pavlovic 2, Popescu 2, Spugnini 2, Coman 1, Gomes 1, Terciv 1, Tirle 1, Vukajlovic 1, Hrihor, Tanasie, Vujovic. Edző: Andrei Popescu.

Kiállítások: 6, ill. 10 perc

Hétméteresek: 1/3, illetve 1/4

A mérkőzés alakulása: 5. perc: 1-2, 10. perc: 1-6, 15. perc: 2-8, 20. perc: 6-9, 25. perc: 9-10, félidő: 10-12, 35. perc: 12-14, 40. perc: 14-15, 45. perc: 16-18, 50. perc: 17-22, 55. perc: 19-24, végeredmény: 20-28