Foci

2014.04.25. 16:00

Baracskai győztes góljai

Az NB III-as labdarúgó-bajnokság Közép csoportjában a Videoton FC II fellépett a dobogó 3. fokára, miután idegenben nyert a Honvéd MFA ellen.

Budapest Honvéd Magyar Futball Akadémia–Videoton FC II 0-2 (0-0)

Bozsik Stadion, 100 néző. Vezette: Farkas Mátyás.

Honvéd: Stoian – Ikenne-King, Kovács, Bobál D., Botka – Csábi (Bobál G.), Kapacina – Vernes (Mensah), Vécsei, Daud (Lőrinczy) – Daru. Edző: Simon Miklós.

Videoton FC II: Pajovics – Thiago, Tar, Jankovics, Barcsay – Hudák, U. Nikolics – Géresi (Sejben V.), Papp, Baracskai (Tóth G.) – Elek (Paudits). Vezetőedző: Vítor Campelos.

Gólszerző: Baracskai 7 méterről volt eredményes 0-1 (64. perc), Baracskai kapásból, 19 méterről lőtt a kapuba 0-2 (71. perc). A mérkőzés második félidejében Pajovics több bravúrt is bemutatott.