2019.10.19. 07:00
Fejér megyei önkormányzatok – Összegyűjtött eredmények, listák és nevek (5. rész)
Helyi önkormányzati választás 2019 – folyatjuk a települési eredmények közlését. Ismerkedjenek meg a kétezer fő alatti helységek polgármestereivel, képviselő-testületi tagjaival!
Fotó: Gál Sándor
Magyaralmás (1533 fő)
Egyéni listás képviselők: 6. (Független: 6.)
Polgármester: Pap Tibor (F). Képviselő-testület: Alföldi Gyula (F); Horváth Katalin (F); Németh Ferenc (F); Sáfrán István (F); Tomsicsné Makovi Ágnes (F); Tóth Martin (F).
Sukoró (1511 fő)
Egyéni listás képviselők: 6. (Fidesz–KDNP: 3. Független: 3.)
Polgármester: Mészárosné Hegyi Gyöngyi Éva (FK). Képviselő-testület: Deák Hajnalka (F); Gazdagh Melinda (FK); Krausz Györgyné (FK); Nagy Roland (F); Tuba-Kovács István (FK); Varga Edit (F).
Sárkeresztes (1500 fő)
Egyéni listás képviselők: 6. (Független: 6.)
Polgármester: Krähling János (F). Képviselő-testület: Igari Balázs (F); Irsáné Vieger Brigitta (F); Kiliti Eszter (F); Pánczél Péterné (F); Szalai József (F); Tieger Balázs (F).
Kőszárhegy (1466 fő)
Egyéni listás képviselők: 6. (Független: 6.)
Polgármester: Borján Péter (F). Képviselő-testület: Fogasné Bognár Judit (F); Gáspár Csaba (F); Irsa-Borján Dóra (F); Nagy Gábor (F); Szentes János (F); Takács István (F).
Alcsútdoboz (1427 fő)
Egyéni listás képviselők: 6. (Fidesz–KDNP: 5. Független: 1.)
Polgármester: Tóth Erika (FK). Képviselő-testület: Boncz Sándor (FK); Jére Csaba (FK); Komáromi Gáborné (FK); Szili Árpádné (FK); Varga Ferenc (FK); Vargáné Ángyás Gabriella (F).
Csókakő (1426 fő)
Egyéni listás képviselők: 6. (Független: 6.)
Polgármester: Fűrész György (FK). Képviselő-testület: Bognár Gábor (F); Jelena László (F); Lévai Ildikó (F); Palocsai Jenő (F); Weiger Lajos (F); Zsipi Gyula (F).
Kincsesbánya (1415 fő)
Egyéni listás képviselők: 6. (Független: 5. Fidesz–KDNP: 1.)
Polgármester: Murányi Marianna (F). Képviselő-testület: Horváth Istvánné (F); Kovács János (FK); Lakatos János (F); Pencz Tamás (F); Sallay Zsolt (F); Szolga Réka (F).
Kisapostag (1368 fő)
Egyéni listás képviselők: 6. (Független: 6.)
Polgármester: Nagy Attila (F). Képviselő-testület: Dortné Tibay Emese (F); Jakus László Géza (F); Márkli János (F); Szabóné Potornai Márta (F); Szilágyi Lajos (F); Verasztó Sándor (F).
Sárszentágota (1332 fő)
Egyéni listás képviselők: 6. (Független: 6.)
Polgármester: Sebestyén Zoltán (F). Képviselő-testület: Arany Réka (F); Barabás János (F); Fövenyi József (F); Láposiné Tóth Éva Mária (F); Nagy Győzőné (F); Takács Béla (F).
Daruszentmiklós (1317 fő)
Egyéni listás képviselők: 6. (Független: 6.)
Polgármester: Rauf Norbert (F). Képviselő-testület: Fogarasi Béla (F); Grabecz Margit (F); Kaszás Imre (F); Markovics Ferencné (F); Molnár László (F); Valler Csaba (F).
Mezőszentgyörgy (1292 fő)
Egyéni listás képviselők: 6. (Független: 5. Mi Hazánk–
MIÉP–FKgP: 1.)
Polgármester: Lánginé Csík Angéla (F). Képviselő-testület: Ádám Zsolt (F); Babják Zoltán (F); Boldog Ádám (F); Borsos György (MF); Kiss Péter (F); Tóth Balázs (F).
Jelmagyarázat:
F: Független. FK: Fidesz–KDNP. MF: Mi Hazánk–MIÉP–FKgP.
https://www.feol.hu/vezeto-hirek/fejer-megyei-onkormanyzatok-osszegyujtott-eredmenyek-listak-es-nevek-4-resz-3342084/