Vértesalja

2007.08.02. 02:29

Kupa, Guti Dániel emlékére

Fehérvárcsurgó (sl) - Az elmúlt hétvégén ötödik alkalommal rendezték meg a Nyári kupa kispályás labadarúgótornát, ezúttal is a fiatalon elhunyt sportoló, Guti Dániel emlékére.

Sajtos Lajos

A tornát annak a 2002-ben, húszéves korában elhunyt sporttársuk, Guti Dániel emlékére szervezték, aki korosztályának meghatározó egyénisége volt Fehérvárcsurgó sportéletében.

A kispályás labdarúgótorna nyolc csapat részvételével zajlott, és 102 sportoló mozgását biztosította 20 mérkőzésen át. A versenyen először két csoportban 4-4 csapat mérte össze erejét, és a helyezések szerint kialakult a főág és a vigaszág mezőnye.

A főágon a csoportok 1. és 2., a vigaszágon a 3. és 4. helyezettjei mérték össze játéktudásukat. A csapatok magukkal vitték a csoportmérkőzések során elért, egymás elleni eredményt.

A vigaszágon vetélkedő négy csapat közül a Gyászmenet (Fehérvárcsurgó) csapata került ki győztesen.

A focitornát az FC Csel- Szi (Fehérvárcsurgó-Székesfehérvár) nyerte el, és egy évre a vándorkupa birtokosa is lett. A torna különdíját a csurgói öregfiúk őrzik.