Sportvilág

2011.06.14. 02:28

Bronzérmes lett a csapat

Székesfehérvár - A 30. forduló mérkőzéseivel befejeződött az NB II-es labdarúgó-bajnokság.

A Nyugati-csoportban szereplő Videoton Puskás Akadémia - Somodi - Margitics, Izing (Vaszicsku), Papucsek, Fejes - Soós, Rása - Gyurcsó, Móri (Máté), Babos (Elek B.) - Olasz, vezetőedző: Hartyáni Gábor - csapata a BKV Előre vendégeként lépett pályára, s gól nélküli első félidő után, végül 2-0-ra kikapott. Az 51. percben, egy szöglet után a kipattanó labdát Fazakas bombázta Somodi hálójába, 1-0. A 77. percben, a 2. sárga lapja után a pirosat is megkapó Papucsek kiállításával emberhátrányba került a Vidi II. Néhány perccel később Cseri vezette rá a labdát a védőkre, majd 17 méterről a léc alá bombázott, 2-0. Hartyáni csapata ugyan vereséggel zárta a szezont, de az erős mezőnyben szerzett csillogó bronzérem megsüvegelendő.