Sportvilág

2006.07.29. 02:29

Két hét, és kezdődik a bajnokság

Székesfehérvár (bb) - Két hét múlva ismét elkezdődnek a megyei labdarúgó-bajnokságok. A Roneko I. osztály a korábbi évekhez képest is nagyobb harcot fog hozni, íme a program!

Mórocz Zsolt

1. forduló, aug. 12-13., 17.30 Kápolnásnyék-Sárszentmiklós, Csór Truck-Trailer-Polgárdi, Bicske- Ikarus-Maroshegy, Kisapostag-Szabadegyháza, Kisláng-Iváncsa, Sárosd-Etyek, Alba Regia-Aba-Sárvíz, Adony-Velence.

2. forduló, aug 19-20., 17.30 Velence-Kisapostag, Szabadegyháza-Kisláng, Ikarus-Maroshegy-Alba Regia, Iváncsa-Bicske, Aba-Sárvíz-Sárosd, Etyek-Csór Truck-Trailer, Polgárdi-Kápolnásnyék, Sárszentmiklós- Adony.

3. forduló, aug. 26-27., 17.30 Kápolnásnyék-Etyek, Csór Truck-Trailer-Aba-Sárvíz, Sárosd-Ikarus-Maroshegy, Alba Regia-Iváncsa, Bicske-Szabadegyháza, Kisláng-Velence, Kisapostag- Adony, Sárszentmiklós-Polgárdi.

4. forduló, szept. 2-3., 16.30 Kisapostag-Sárszentmiklós, Adony-Kisláng, Velence-Bicske, Szabadegyháza-Alba Regia, Iváncsa-Sárosd, Aba-Kápolnásnyék, Etyek-Polgárdi, Ikarus-Csór Truck-Trailer.

5. forduló, szept 9-10., 16.30 Kápolnásnyék-Ikarus-Maroshegy, Csór Trck-Trailer-Iváncsa, Alba Regia-Velence, Sárosd-Szabadegyháza, Bicske-Adony, Kisláng-Kisapostag, Polgárdi-Aba-Sárvíz, Sárszentmiklós-Etyek.

6. forduló, szept. 16-17., 16 óra Kisláng-Sárszentmiklós, Kisapostag-Bicske, Adony-Alba Regia, Velence-Sárosd, Szabadegyháza-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kápolnásnyék, Ikarus-Maroshegy-Polgárdi, Aba-Sárvíz-Etyek.

7. forduló, szept., 23-24, 16 óra Kápolnásnyék-Szabadegyháza, Csór Truck-Trailer-Velence, Etyek-Ikarus-Maroshegy, Bicske-Kisláng, Sárosd-Adony, Alba Regia-Kisapostag, Polgárdi-Iváncsa, Sárszentmiklós-Aba-Sárvíz.

8. forduló, szept. 30.-okt 1., 16 óra Bicske-Sárszentmiklós, Kisláng-Alba Regia, Kisapostag-Sárosd, Szabadegyháza-Polgárdi, Iváncsa- Etyek, Velence-Kápolnásnyék, Adony-Csór Truck-Trailer, Ikarus-Aba-Sárvíz.

9. forduló, okt. 7-8., 15 óra Kápolnásnyék-Adony, Csór Truck-Trailer-Kisapostag, Sárosd-Kisláng, Alba Regia-Bicske, Etyek-Szabadegyháza, Polgárdi-Velence, Aba-Sárvíz-Iváncsa, Sárszentmiklós-Ikarus.

10.forduló, okt. 14-15., 15 óra Alba Regia-Sárszentmiklós, Bicske-Sárosd, Kisláng-Csór Truck-Trailer, Kisapostag-Kápolnásnyék, Adony-Polgárdi, Szabadegyháza-Aba-Sárvíz, Velence- Etyek, Iváncsa-Ikarus.

11. forduló, okt. 21-22., 14.30 Kápolnásnyék-Kisláng, Sárosd-Alba Regia, Csór Truck-Trailer-Bicske, Ikarus-Maroshegy-Szabadegyháza, Aba-Sárvíz-Velence, Etyek-Adony, Polgárdi-Kisapostag, Sárszentmiklós-Iváncsa.

12. forduló, okt 28-29., 14.30 és 13.30 Sárosd-Sárszentmiklós, Alba Regia- Csór Truck-Trailer, Bicske-Kápolnásnyék, Kisláng- Polgárdi, Kisapostag-Etyek, Adony-Aba-Sárvíz, Velence-Ikarus, Szabadegyháza- Iváncsa.

13. forduló, nov. 4-5., 13.30 Kápolnásnyék-Alba Regia, Iváncsa-Velence, Csór Truck-Trailer-Sárosd, Ikarus-Maroshegy-Adony, Aba-Sárvíz-Kisapostag, Sárszentmiklós-Szabadegyháza, Etyek-Kisláng, Polgárdi-Bicske.

14. forduló, nov. 11-12., 13.30 Sárosd-Kápolnásnyék, Alba Regia-Polgárdi, Bicske-Etyek, Csór Truck-Trailer-Sárszentmiklós, Kisláng-Aba-Sárvíz, Kisapostag-Ikarus, Velence-Szabadegyháza, Adony-Iváncsa.

15. forduló, nov. 18-19., 13 Szabadegyháza-Adony, Kápolnásnyék-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kisapostag, Ikarus-Kisláng, Aba-Sárvíz- Bicske, Polgárdi-Sárosd, Etyek-Alba Regia, Sárszentmiklós-Velence.

(A Kápolnásnyék, a Velence, a Szabadegyháza és a Kisapostag szombaton játssza hazai mérkőzéseit. Az Alba Regia és az Ikarus-Maroshegy a Sóstói Stadionban rendezi hazai összecsapásait.)

2. forduló, aug 19-20., 17.30 Velence-Kisapostag, Szabadegyháza-Kisláng, Ikarus-Maroshegy-Alba Regia, Iváncsa-Bicske, Aba-Sárvíz-Sárosd, Etyek-Csór Truck-Trailer, Polgárdi-Kápolnásnyék, Sárszentmiklós- Adony.

3. forduló, aug. 26-27., 17.30 Kápolnásnyék-Etyek, Csór Truck-Trailer-Aba-Sárvíz, Sárosd-Ikarus-Maroshegy, Alba Regia-Iváncsa, Bicske-Szabadegyháza, Kisláng-Velence, Kisapostag- Adony, Sárszentmiklós-Polgárdi.

4. forduló, szept. 2-3., 16.30 Kisapostag-Sárszentmiklós, Adony-Kisláng, Velence-Bicske, Szabadegyháza-Alba Regia, Iváncsa-Sárosd, Aba-Kápolnásnyék, Etyek-Polgárdi, Ikarus-Csór Truck-Trailer.

5. forduló, szept 9-10., 16.30 Kápolnásnyék-Ikarus-Maroshegy, Csór Trck-Trailer-Iváncsa, Alba Regia-Velence, Sárosd-Szabadegyháza, Bicske-Adony, Kisláng-Kisapostag, Polgárdi-Aba-Sárvíz, Sárszentmiklós-Etyek.

6. forduló, szept. 16-17., 16 óra Kisláng-Sárszentmiklós, Kisapostag-Bicske, Adony-Alba Regia, Velence-Sárosd, Szabadegyháza-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kápolnásnyék, Ikarus-Maroshegy-Polgárdi, Aba-Sárvíz-Etyek.

7. forduló, szept., 23-24, 16 óra Kápolnásnyék-Szabadegyháza, Csór Truck-Trailer-Velence, Etyek-Ikarus-Maroshegy, Bicske-Kisláng, Sárosd-Adony, Alba Regia-Kisapostag, Polgárdi-Iváncsa, Sárszentmiklós-Aba-Sárvíz.

8. forduló, szept. 30.-okt 1., 16 óra Bicske-Sárszentmiklós, Kisláng-Alba Regia, Kisapostag-Sárosd, Szabadegyháza-Polgárdi, Iváncsa- Etyek, Velence-Kápolnásnyék, Adony-Csór Truck-Trailer, Ikarus-Aba-Sárvíz.

9. forduló, okt. 7-8., 15 óra Kápolnásnyék-Adony, Csór Truck-Trailer-Kisapostag, Sárosd-Kisláng, Alba Regia-Bicske, Etyek-Szabadegyháza, Polgárdi-Velence, Aba-Sárvíz-Iváncsa, Sárszentmiklós-Ikarus.

10.forduló, okt. 14-15., 15 óra Alba Regia-Sárszentmiklós, Bicske-Sárosd, Kisláng-Csór Truck-Trailer, Kisapostag-Kápolnásnyék, Adony-Polgárdi, Szabadegyháza-Aba-Sárvíz, Velence- Etyek, Iváncsa-Ikarus.

11. forduló, okt. 21-22., 14.30 Kápolnásnyék-Kisláng, Sárosd-Alba Regia, Csór Truck-Trailer-Bicske, Ikarus-Maroshegy-Szabadegyháza, Aba-Sárvíz-Velence, Etyek-Adony, Polgárdi-Kisapostag, Sárszentmiklós-Iváncsa.

12. forduló, okt 28-29., 14.30 és 13.30 Sárosd-Sárszentmiklós, Alba Regia- Csór Truck-Trailer, Bicske-Kápolnásnyék, Kisláng- Polgárdi, Kisapostag-Etyek, Adony-Aba-Sárvíz, Velence-Ikarus, Szabadegyháza- Iváncsa.

13. forduló, nov. 4-5., 13.30 Kápolnásnyék-Alba Regia, Iváncsa-Velence, Csór Truck-Trailer-Sárosd, Ikarus-Maroshegy-Adony, Aba-Sárvíz-Kisapostag, Sárszentmiklós-Szabadegyháza, Etyek-Kisláng, Polgárdi-Bicske.

14. forduló, nov. 11-12., 13.30 Sárosd-Kápolnásnyék, Alba Regia-Polgárdi, Bicske-Etyek, Csór Truck-Trailer-Sárszentmiklós, Kisláng-Aba-Sárvíz, Kisapostag-Ikarus, Velence-Szabadegyháza, Adony-Iváncsa.

15. forduló, nov. 18-19., 13 Szabadegyháza-Adony, Kápolnásnyék-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kisapostag, Ikarus-Kisláng, Aba-Sárvíz- Bicske, Polgárdi-Sárosd, Etyek-Alba Regia, Sárszentmiklós-Velence.

(A Kápolnásnyék, a Velence, a Szabadegyháza és a Kisapostag szombaton játssza hazai mérkőzéseit. Az Alba Regia és az Ikarus-Maroshegy a Sóstói Stadionban rendezi hazai összecsapásait.)

2. forduló, aug 19-20., 17.30 Velence-Kisapostag, Szabadegyháza-Kisláng, Ikarus-Maroshegy-Alba Regia, Iváncsa-Bicske, Aba-Sárvíz-Sárosd, Etyek-Csór Truck-Trailer, Polgárdi-Kápolnásnyék, Sárszentmiklós- Adony.

3. forduló, aug. 26-27., 17.30 Kápolnásnyék-Etyek, Csór Truck-Trailer-Aba-Sárvíz, Sárosd-Ikarus-Maroshegy, Alba Regia-Iváncsa, Bicske-Szabadegyháza, Kisláng-Velence, Kisapostag- Adony, Sárszentmiklós-Polgárdi.

4. forduló, szept. 2-3., 16.30 Kisapostag-Sárszentmiklós, Adony-Kisláng, Velence-Bicske, Szabadegyháza-Alba Regia, Iváncsa-Sárosd, Aba-Kápolnásnyék, Etyek-Polgárdi, Ikarus-Csór Truck-Trailer.

5. forduló, szept 9-10., 16.30 Kápolnásnyék-Ikarus-Maroshegy, Csór Trck-Trailer-Iváncsa, Alba Regia-Velence, Sárosd-Szabadegyháza, Bicske-Adony, Kisláng-Kisapostag, Polgárdi-Aba-Sárvíz, Sárszentmiklós-Etyek.

6. forduló, szept. 16-17., 16 óra Kisláng-Sárszentmiklós, Kisapostag-Bicske, Adony-Alba Regia, Velence-Sárosd, Szabadegyháza-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kápolnásnyék, Ikarus-Maroshegy-Polgárdi, Aba-Sárvíz-Etyek.

7. forduló, szept., 23-24, 16 óra Kápolnásnyék-Szabadegyháza, Csór Truck-Trailer-Velence, Etyek-Ikarus-Maroshegy, Bicske-Kisláng, Sárosd-Adony, Alba Regia-Kisapostag, Polgárdi-Iváncsa, Sárszentmiklós-Aba-Sárvíz.

8. forduló, szept. 30.-okt 1., 16 óra Bicske-Sárszentmiklós, Kisláng-Alba Regia, Kisapostag-Sárosd, Szabadegyháza-Polgárdi, Iváncsa- Etyek, Velence-Kápolnásnyék, Adony-Csór Truck-Trailer, Ikarus-Aba-Sárvíz.

9. forduló, okt. 7-8., 15 óra Kápolnásnyék-Adony, Csór Truck-Trailer-Kisapostag, Sárosd-Kisláng, Alba Regia-Bicske, Etyek-Szabadegyháza, Polgárdi-Velence, Aba-Sárvíz-Iváncsa, Sárszentmiklós-Ikarus.

10.forduló, okt. 14-15., 15 óra Alba Regia-Sárszentmiklós, Bicske-Sárosd, Kisláng-Csór Truck-Trailer, Kisapostag-Kápolnásnyék, Adony-Polgárdi, Szabadegyháza-Aba-Sárvíz, Velence- Etyek, Iváncsa-Ikarus.

11. forduló, okt. 21-22., 14.30 Kápolnásnyék-Kisláng, Sárosd-Alba Regia, Csór Truck-Trailer-Bicske, Ikarus-Maroshegy-Szabadegyháza, Aba-Sárvíz-Velence, Etyek-Adony, Polgárdi-Kisapostag, Sárszentmiklós-Iváncsa.

12. forduló, okt 28-29., 14.30 és 13.30 Sárosd-Sárszentmiklós, Alba Regia- Csór Truck-Trailer, Bicske-Kápolnásnyék, Kisláng- Polgárdi, Kisapostag-Etyek, Adony-Aba-Sárvíz, Velence-Ikarus, Szabadegyháza- Iváncsa.

13. forduló, nov. 4-5., 13.30 Kápolnásnyék-Alba Regia, Iváncsa-Velence, Csór Truck-Trailer-Sárosd, Ikarus-Maroshegy-Adony, Aba-Sárvíz-Kisapostag, Sárszentmiklós-Szabadegyháza, Etyek-Kisláng, Polgárdi-Bicske.

14. forduló, nov. 11-12., 13.30 Sárosd-Kápolnásnyék, Alba Regia-Polgárdi, Bicske-Etyek, Csór Truck-Trailer-Sárszentmiklós, Kisláng-Aba-Sárvíz, Kisapostag-Ikarus, Velence-Szabadegyháza, Adony-Iváncsa.

15. forduló, nov. 18-19., 13 Szabadegyháza-Adony, Kápolnásnyék-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kisapostag, Ikarus-Kisláng, Aba-Sárvíz- Bicske, Polgárdi-Sárosd, Etyek-Alba Regia, Sárszentmiklós-Velence.

(A Kápolnásnyék, a Velence, a Szabadegyháza és a Kisapostag szombaton játssza hazai mérkőzéseit. Az Alba Regia és az Ikarus-Maroshegy a Sóstói Stadionban rendezi hazai összecsapásait.)

3. forduló, aug. 26-27., 17.30 Kápolnásnyék-Etyek, Csór Truck-Trailer-Aba-Sárvíz, Sárosd-Ikarus-Maroshegy, Alba Regia-Iváncsa, Bicske-Szabadegyháza, Kisláng-Velence, Kisapostag- Adony, Sárszentmiklós-Polgárdi.

4. forduló, szept. 2-3., 16.30 Kisapostag-Sárszentmiklós, Adony-Kisláng, Velence-Bicske, Szabadegyháza-Alba Regia, Iváncsa-Sárosd, Aba-Kápolnásnyék, Etyek-Polgárdi, Ikarus-Csór Truck-Trailer.

5. forduló, szept 9-10., 16.30 Kápolnásnyék-Ikarus-Maroshegy, Csór Trck-Trailer-Iváncsa, Alba Regia-Velence, Sárosd-Szabadegyháza, Bicske-Adony, Kisláng-Kisapostag, Polgárdi-Aba-Sárvíz, Sárszentmiklós-Etyek.

6. forduló, szept. 16-17., 16 óra Kisláng-Sárszentmiklós, Kisapostag-Bicske, Adony-Alba Regia, Velence-Sárosd, Szabadegyháza-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kápolnásnyék, Ikarus-Maroshegy-Polgárdi, Aba-Sárvíz-Etyek.

7. forduló, szept., 23-24, 16 óra Kápolnásnyék-Szabadegyháza, Csór Truck-Trailer-Velence, Etyek-Ikarus-Maroshegy, Bicske-Kisláng, Sárosd-Adony, Alba Regia-Kisapostag, Polgárdi-Iváncsa, Sárszentmiklós-Aba-Sárvíz.

8. forduló, szept. 30.-okt 1., 16 óra Bicske-Sárszentmiklós, Kisláng-Alba Regia, Kisapostag-Sárosd, Szabadegyháza-Polgárdi, Iváncsa- Etyek, Velence-Kápolnásnyék, Adony-Csór Truck-Trailer, Ikarus-Aba-Sárvíz.

9. forduló, okt. 7-8., 15 óra Kápolnásnyék-Adony, Csór Truck-Trailer-Kisapostag, Sárosd-Kisláng, Alba Regia-Bicske, Etyek-Szabadegyháza, Polgárdi-Velence, Aba-Sárvíz-Iváncsa, Sárszentmiklós-Ikarus.

10.forduló, okt. 14-15., 15 óra Alba Regia-Sárszentmiklós, Bicske-Sárosd, Kisláng-Csór Truck-Trailer, Kisapostag-Kápolnásnyék, Adony-Polgárdi, Szabadegyháza-Aba-Sárvíz, Velence- Etyek, Iváncsa-Ikarus.

11. forduló, okt. 21-22., 14.30 Kápolnásnyék-Kisláng, Sárosd-Alba Regia, Csór Truck-Trailer-Bicske, Ikarus-Maroshegy-Szabadegyháza, Aba-Sárvíz-Velence, Etyek-Adony, Polgárdi-Kisapostag, Sárszentmiklós-Iváncsa.

12. forduló, okt 28-29., 14.30 és 13.30 Sárosd-Sárszentmiklós, Alba Regia- Csór Truck-Trailer, Bicske-Kápolnásnyék, Kisláng- Polgárdi, Kisapostag-Etyek, Adony-Aba-Sárvíz, Velence-Ikarus, Szabadegyháza- Iváncsa.

13. forduló, nov. 4-5., 13.30 Kápolnásnyék-Alba Regia, Iváncsa-Velence, Csór Truck-Trailer-Sárosd, Ikarus-Maroshegy-Adony, Aba-Sárvíz-Kisapostag, Sárszentmiklós-Szabadegyháza, Etyek-Kisláng, Polgárdi-Bicske.

14. forduló, nov. 11-12., 13.30 Sárosd-Kápolnásnyék, Alba Regia-Polgárdi, Bicske-Etyek, Csór Truck-Trailer-Sárszentmiklós, Kisláng-Aba-Sárvíz, Kisapostag-Ikarus, Velence-Szabadegyháza, Adony-Iváncsa.

15. forduló, nov. 18-19., 13 Szabadegyháza-Adony, Kápolnásnyék-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kisapostag, Ikarus-Kisláng, Aba-Sárvíz- Bicske, Polgárdi-Sárosd, Etyek-Alba Regia, Sárszentmiklós-Velence.

(A Kápolnásnyék, a Velence, a Szabadegyháza és a Kisapostag szombaton játssza hazai mérkőzéseit. Az Alba Regia és az Ikarus-Maroshegy a Sóstói Stadionban rendezi hazai összecsapásait.)

3. forduló, aug. 26-27., 17.30 Kápolnásnyék-Etyek, Csór Truck-Trailer-Aba-Sárvíz, Sárosd-Ikarus-Maroshegy, Alba Regia-Iváncsa, Bicske-Szabadegyháza, Kisláng-Velence, Kisapostag- Adony, Sárszentmiklós-Polgárdi.

4. forduló, szept. 2-3., 16.30 Kisapostag-Sárszentmiklós, Adony-Kisláng, Velence-Bicske, Szabadegyháza-Alba Regia, Iváncsa-Sárosd, Aba-Kápolnásnyék, Etyek-Polgárdi, Ikarus-Csór Truck-Trailer.

5. forduló, szept 9-10., 16.30 Kápolnásnyék-Ikarus-Maroshegy, Csór Trck-Trailer-Iváncsa, Alba Regia-Velence, Sárosd-Szabadegyháza, Bicske-Adony, Kisláng-Kisapostag, Polgárdi-Aba-Sárvíz, Sárszentmiklós-Etyek.

6. forduló, szept. 16-17., 16 óra Kisláng-Sárszentmiklós, Kisapostag-Bicske, Adony-Alba Regia, Velence-Sárosd, Szabadegyháza-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kápolnásnyék, Ikarus-Maroshegy-Polgárdi, Aba-Sárvíz-Etyek.

7. forduló, szept., 23-24, 16 óra Kápolnásnyék-Szabadegyháza, Csór Truck-Trailer-Velence, Etyek-Ikarus-Maroshegy, Bicske-Kisláng, Sárosd-Adony, Alba Regia-Kisapostag, Polgárdi-Iváncsa, Sárszentmiklós-Aba-Sárvíz.

8. forduló, szept. 30.-okt 1., 16 óra Bicske-Sárszentmiklós, Kisláng-Alba Regia, Kisapostag-Sárosd, Szabadegyháza-Polgárdi, Iváncsa- Etyek, Velence-Kápolnásnyék, Adony-Csór Truck-Trailer, Ikarus-Aba-Sárvíz.

9. forduló, okt. 7-8., 15 óra Kápolnásnyék-Adony, Csór Truck-Trailer-Kisapostag, Sárosd-Kisláng, Alba Regia-Bicske, Etyek-Szabadegyháza, Polgárdi-Velence, Aba-Sárvíz-Iváncsa, Sárszentmiklós-Ikarus.

10.forduló, okt. 14-15., 15 óra Alba Regia-Sárszentmiklós, Bicske-Sárosd, Kisláng-Csór Truck-Trailer, Kisapostag-Kápolnásnyék, Adony-Polgárdi, Szabadegyháza-Aba-Sárvíz, Velence- Etyek, Iváncsa-Ikarus.

11. forduló, okt. 21-22., 14.30 Kápolnásnyék-Kisláng, Sárosd-Alba Regia, Csór Truck-Trailer-Bicske, Ikarus-Maroshegy-Szabadegyháza, Aba-Sárvíz-Velence, Etyek-Adony, Polgárdi-Kisapostag, Sárszentmiklós-Iváncsa.

12. forduló, okt 28-29., 14.30 és 13.30 Sárosd-Sárszentmiklós, Alba Regia- Csór Truck-Trailer, Bicske-Kápolnásnyék, Kisláng- Polgárdi, Kisapostag-Etyek, Adony-Aba-Sárvíz, Velence-Ikarus, Szabadegyháza- Iváncsa.

13. forduló, nov. 4-5., 13.30 Kápolnásnyék-Alba Regia, Iváncsa-Velence, Csór Truck-Trailer-Sárosd, Ikarus-Maroshegy-Adony, Aba-Sárvíz-Kisapostag, Sárszentmiklós-Szabadegyháza, Etyek-Kisláng, Polgárdi-Bicske.

14. forduló, nov. 11-12., 13.30 Sárosd-Kápolnásnyék, Alba Regia-Polgárdi, Bicske-Etyek, Csór Truck-Trailer-Sárszentmiklós, Kisláng-Aba-Sárvíz, Kisapostag-Ikarus, Velence-Szabadegyháza, Adony-Iváncsa.

15. forduló, nov. 18-19., 13 Szabadegyháza-Adony, Kápolnásnyék-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kisapostag, Ikarus-Kisláng, Aba-Sárvíz- Bicske, Polgárdi-Sárosd, Etyek-Alba Regia, Sárszentmiklós-Velence.

(A Kápolnásnyék, a Velence, a Szabadegyháza és a Kisapostag szombaton játssza hazai mérkőzéseit. Az Alba Regia és az Ikarus-Maroshegy a Sóstói Stadionban rendezi hazai összecsapásait.)

4. forduló, szept. 2-3., 16.30 Kisapostag-Sárszentmiklós, Adony-Kisláng, Velence-Bicske, Szabadegyháza-Alba Regia, Iváncsa-Sárosd, Aba-Kápolnásnyék, Etyek-Polgárdi, Ikarus-Csór Truck-Trailer.

5. forduló, szept 9-10., 16.30 Kápolnásnyék-Ikarus-Maroshegy, Csór Trck-Trailer-Iváncsa, Alba Regia-Velence, Sárosd-Szabadegyháza, Bicske-Adony, Kisláng-Kisapostag, Polgárdi-Aba-Sárvíz, Sárszentmiklós-Etyek.

6. forduló, szept. 16-17., 16 óra Kisláng-Sárszentmiklós, Kisapostag-Bicske, Adony-Alba Regia, Velence-Sárosd, Szabadegyháza-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kápolnásnyék, Ikarus-Maroshegy-Polgárdi, Aba-Sárvíz-Etyek.

7. forduló, szept., 23-24, 16 óra Kápolnásnyék-Szabadegyháza, Csór Truck-Trailer-Velence, Etyek-Ikarus-Maroshegy, Bicske-Kisláng, Sárosd-Adony, Alba Regia-Kisapostag, Polgárdi-Iváncsa, Sárszentmiklós-Aba-Sárvíz.

8. forduló, szept. 30.-okt 1., 16 óra Bicske-Sárszentmiklós, Kisláng-Alba Regia, Kisapostag-Sárosd, Szabadegyháza-Polgárdi, Iváncsa- Etyek, Velence-Kápolnásnyék, Adony-Csór Truck-Trailer, Ikarus-Aba-Sárvíz.

9. forduló, okt. 7-8., 15 óra Kápolnásnyék-Adony, Csór Truck-Trailer-Kisapostag, Sárosd-Kisláng, Alba Regia-Bicske, Etyek-Szabadegyháza, Polgárdi-Velence, Aba-Sárvíz-Iváncsa, Sárszentmiklós-Ikarus.

10.forduló, okt. 14-15., 15 óra Alba Regia-Sárszentmiklós, Bicske-Sárosd, Kisláng-Csór Truck-Trailer, Kisapostag-Kápolnásnyék, Adony-Polgárdi, Szabadegyháza-Aba-Sárvíz, Velence- Etyek, Iváncsa-Ikarus.

11. forduló, okt. 21-22., 14.30 Kápolnásnyék-Kisláng, Sárosd-Alba Regia, Csór Truck-Trailer-Bicske, Ikarus-Maroshegy-Szabadegyháza, Aba-Sárvíz-Velence, Etyek-Adony, Polgárdi-Kisapostag, Sárszentmiklós-Iváncsa.

12. forduló, okt 28-29., 14.30 és 13.30 Sárosd-Sárszentmiklós, Alba Regia- Csór Truck-Trailer, Bicske-Kápolnásnyék, Kisláng- Polgárdi, Kisapostag-Etyek, Adony-Aba-Sárvíz, Velence-Ikarus, Szabadegyháza- Iváncsa.

13. forduló, nov. 4-5., 13.30 Kápolnásnyék-Alba Regia, Iváncsa-Velence, Csór Truck-Trailer-Sárosd, Ikarus-Maroshegy-Adony, Aba-Sárvíz-Kisapostag, Sárszentmiklós-Szabadegyháza, Etyek-Kisláng, Polgárdi-Bicske.

14. forduló, nov. 11-12., 13.30 Sárosd-Kápolnásnyék, Alba Regia-Polgárdi, Bicske-Etyek, Csór Truck-Trailer-Sárszentmiklós, Kisláng-Aba-Sárvíz, Kisapostag-Ikarus, Velence-Szabadegyháza, Adony-Iváncsa.

15. forduló, nov. 18-19., 13 Szabadegyháza-Adony, Kápolnásnyék-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kisapostag, Ikarus-Kisláng, Aba-Sárvíz- Bicske, Polgárdi-Sárosd, Etyek-Alba Regia, Sárszentmiklós-Velence.

(A Kápolnásnyék, a Velence, a Szabadegyháza és a Kisapostag szombaton játssza hazai mérkőzéseit. Az Alba Regia és az Ikarus-Maroshegy a Sóstói Stadionban rendezi hazai összecsapásait.)

4. forduló, szept. 2-3., 16.30 Kisapostag-Sárszentmiklós, Adony-Kisláng, Velence-Bicske, Szabadegyháza-Alba Regia, Iváncsa-Sárosd, Aba-Kápolnásnyék, Etyek-Polgárdi, Ikarus-Csór Truck-Trailer.

5. forduló, szept 9-10., 16.30 Kápolnásnyék-Ikarus-Maroshegy, Csór Trck-Trailer-Iváncsa, Alba Regia-Velence, Sárosd-Szabadegyháza, Bicske-Adony, Kisláng-Kisapostag, Polgárdi-Aba-Sárvíz, Sárszentmiklós-Etyek.

6. forduló, szept. 16-17., 16 óra Kisláng-Sárszentmiklós, Kisapostag-Bicske, Adony-Alba Regia, Velence-Sárosd, Szabadegyháza-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kápolnásnyék, Ikarus-Maroshegy-Polgárdi, Aba-Sárvíz-Etyek.

7. forduló, szept., 23-24, 16 óra Kápolnásnyék-Szabadegyháza, Csór Truck-Trailer-Velence, Etyek-Ikarus-Maroshegy, Bicske-Kisláng, Sárosd-Adony, Alba Regia-Kisapostag, Polgárdi-Iváncsa, Sárszentmiklós-Aba-Sárvíz.

8. forduló, szept. 30.-okt 1., 16 óra Bicske-Sárszentmiklós, Kisláng-Alba Regia, Kisapostag-Sárosd, Szabadegyháza-Polgárdi, Iváncsa- Etyek, Velence-Kápolnásnyék, Adony-Csór Truck-Trailer, Ikarus-Aba-Sárvíz.

9. forduló, okt. 7-8., 15 óra Kápolnásnyék-Adony, Csór Truck-Trailer-Kisapostag, Sárosd-Kisláng, Alba Regia-Bicske, Etyek-Szabadegyháza, Polgárdi-Velence, Aba-Sárvíz-Iváncsa, Sárszentmiklós-Ikarus.

10.forduló, okt. 14-15., 15 óra Alba Regia-Sárszentmiklós, Bicske-Sárosd, Kisláng-Csór Truck-Trailer, Kisapostag-Kápolnásnyék, Adony-Polgárdi, Szabadegyháza-Aba-Sárvíz, Velence- Etyek, Iváncsa-Ikarus.

11. forduló, okt. 21-22., 14.30 Kápolnásnyék-Kisláng, Sárosd-Alba Regia, Csór Truck-Trailer-Bicske, Ikarus-Maroshegy-Szabadegyháza, Aba-Sárvíz-Velence, Etyek-Adony, Polgárdi-Kisapostag, Sárszentmiklós-Iváncsa.

12. forduló, okt 28-29., 14.30 és 13.30 Sárosd-Sárszentmiklós, Alba Regia- Csór Truck-Trailer, Bicske-Kápolnásnyék, Kisláng- Polgárdi, Kisapostag-Etyek, Adony-Aba-Sárvíz, Velence-Ikarus, Szabadegyháza- Iváncsa.

13. forduló, nov. 4-5., 13.30 Kápolnásnyék-Alba Regia, Iváncsa-Velence, Csór Truck-Trailer-Sárosd, Ikarus-Maroshegy-Adony, Aba-Sárvíz-Kisapostag, Sárszentmiklós-Szabadegyháza, Etyek-Kisláng, Polgárdi-Bicske.

14. forduló, nov. 11-12., 13.30 Sárosd-Kápolnásnyék, Alba Regia-Polgárdi, Bicske-Etyek, Csór Truck-Trailer-Sárszentmiklós, Kisláng-Aba-Sárvíz, Kisapostag-Ikarus, Velence-Szabadegyháza, Adony-Iváncsa.

15. forduló, nov. 18-19., 13 Szabadegyháza-Adony, Kápolnásnyék-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kisapostag, Ikarus-Kisláng, Aba-Sárvíz- Bicske, Polgárdi-Sárosd, Etyek-Alba Regia, Sárszentmiklós-Velence.

(A Kápolnásnyék, a Velence, a Szabadegyháza és a Kisapostag szombaton játssza hazai mérkőzéseit. Az Alba Regia és az Ikarus-Maroshegy a Sóstói Stadionban rendezi hazai összecsapásait.)

5. forduló, szept 9-10., 16.30 Kápolnásnyék-Ikarus-Maroshegy, Csór Trck-Trailer-Iváncsa, Alba Regia-Velence, Sárosd-Szabadegyháza, Bicske-Adony, Kisláng-Kisapostag, Polgárdi-Aba-Sárvíz, Sárszentmiklós-Etyek.

6. forduló, szept. 16-17., 16 óra Kisláng-Sárszentmiklós, Kisapostag-Bicske, Adony-Alba Regia, Velence-Sárosd, Szabadegyháza-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kápolnásnyék, Ikarus-Maroshegy-Polgárdi, Aba-Sárvíz-Etyek.

7. forduló, szept., 23-24, 16 óra Kápolnásnyék-Szabadegyháza, Csór Truck-Trailer-Velence, Etyek-Ikarus-Maroshegy, Bicske-Kisláng, Sárosd-Adony, Alba Regia-Kisapostag, Polgárdi-Iváncsa, Sárszentmiklós-Aba-Sárvíz.

8. forduló, szept. 30.-okt 1., 16 óra Bicske-Sárszentmiklós, Kisláng-Alba Regia, Kisapostag-Sárosd, Szabadegyháza-Polgárdi, Iváncsa- Etyek, Velence-Kápolnásnyék, Adony-Csór Truck-Trailer, Ikarus-Aba-Sárvíz.

9. forduló, okt. 7-8., 15 óra Kápolnásnyék-Adony, Csór Truck-Trailer-Kisapostag, Sárosd-Kisláng, Alba Regia-Bicske, Etyek-Szabadegyháza, Polgárdi-Velence, Aba-Sárvíz-Iváncsa, Sárszentmiklós-Ikarus.

10.forduló, okt. 14-15., 15 óra Alba Regia-Sárszentmiklós, Bicske-Sárosd, Kisláng-Csór Truck-Trailer, Kisapostag-Kápolnásnyék, Adony-Polgárdi, Szabadegyháza-Aba-Sárvíz, Velence- Etyek, Iváncsa-Ikarus.

11. forduló, okt. 21-22., 14.30 Kápolnásnyék-Kisláng, Sárosd-Alba Regia, Csór Truck-Trailer-Bicske, Ikarus-Maroshegy-Szabadegyháza, Aba-Sárvíz-Velence, Etyek-Adony, Polgárdi-Kisapostag, Sárszentmiklós-Iváncsa.

12. forduló, okt 28-29., 14.30 és 13.30 Sárosd-Sárszentmiklós, Alba Regia- Csór Truck-Trailer, Bicske-Kápolnásnyék, Kisláng- Polgárdi, Kisapostag-Etyek, Adony-Aba-Sárvíz, Velence-Ikarus, Szabadegyháza- Iváncsa.

13. forduló, nov. 4-5., 13.30 Kápolnásnyék-Alba Regia, Iváncsa-Velence, Csór Truck-Trailer-Sárosd, Ikarus-Maroshegy-Adony, Aba-Sárvíz-Kisapostag, Sárszentmiklós-Szabadegyháza, Etyek-Kisláng, Polgárdi-Bicske.

14. forduló, nov. 11-12., 13.30 Sárosd-Kápolnásnyék, Alba Regia-Polgárdi, Bicske-Etyek, Csór Truck-Trailer-Sárszentmiklós, Kisláng-Aba-Sárvíz, Kisapostag-Ikarus, Velence-Szabadegyháza, Adony-Iváncsa.

15. forduló, nov. 18-19., 13 Szabadegyháza-Adony, Kápolnásnyék-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kisapostag, Ikarus-Kisláng, Aba-Sárvíz- Bicske, Polgárdi-Sárosd, Etyek-Alba Regia, Sárszentmiklós-Velence.

(A Kápolnásnyék, a Velence, a Szabadegyháza és a Kisapostag szombaton játssza hazai mérkőzéseit. Az Alba Regia és az Ikarus-Maroshegy a Sóstói Stadionban rendezi hazai összecsapásait.)

5. forduló, szept 9-10., 16.30 Kápolnásnyék-Ikarus-Maroshegy, Csór Trck-Trailer-Iváncsa, Alba Regia-Velence, Sárosd-Szabadegyháza, Bicske-Adony, Kisláng-Kisapostag, Polgárdi-Aba-Sárvíz, Sárszentmiklós-Etyek.

6. forduló, szept. 16-17., 16 óra Kisláng-Sárszentmiklós, Kisapostag-Bicske, Adony-Alba Regia, Velence-Sárosd, Szabadegyháza-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kápolnásnyék, Ikarus-Maroshegy-Polgárdi, Aba-Sárvíz-Etyek.

7. forduló, szept., 23-24, 16 óra Kápolnásnyék-Szabadegyháza, Csór Truck-Trailer-Velence, Etyek-Ikarus-Maroshegy, Bicske-Kisláng, Sárosd-Adony, Alba Regia-Kisapostag, Polgárdi-Iváncsa, Sárszentmiklós-Aba-Sárvíz.

8. forduló, szept. 30.-okt 1., 16 óra Bicske-Sárszentmiklós, Kisláng-Alba Regia, Kisapostag-Sárosd, Szabadegyháza-Polgárdi, Iváncsa- Etyek, Velence-Kápolnásnyék, Adony-Csór Truck-Trailer, Ikarus-Aba-Sárvíz.

9. forduló, okt. 7-8., 15 óra Kápolnásnyék-Adony, Csór Truck-Trailer-Kisapostag, Sárosd-Kisláng, Alba Regia-Bicske, Etyek-Szabadegyháza, Polgárdi-Velence, Aba-Sárvíz-Iváncsa, Sárszentmiklós-Ikarus.

10.forduló, okt. 14-15., 15 óra Alba Regia-Sárszentmiklós, Bicske-Sárosd, Kisláng-Csór Truck-Trailer, Kisapostag-Kápolnásnyék, Adony-Polgárdi, Szabadegyháza-Aba-Sárvíz, Velence- Etyek, Iváncsa-Ikarus.

11. forduló, okt. 21-22., 14.30 Kápolnásnyék-Kisláng, Sárosd-Alba Regia, Csór Truck-Trailer-Bicske, Ikarus-Maroshegy-Szabadegyháza, Aba-Sárvíz-Velence, Etyek-Adony, Polgárdi-Kisapostag, Sárszentmiklós-Iváncsa.

12. forduló, okt 28-29., 14.30 és 13.30 Sárosd-Sárszentmiklós, Alba Regia- Csór Truck-Trailer, Bicske-Kápolnásnyék, Kisláng- Polgárdi, Kisapostag-Etyek, Adony-Aba-Sárvíz, Velence-Ikarus, Szabadegyháza- Iváncsa.

13. forduló, nov. 4-5., 13.30 Kápolnásnyék-Alba Regia, Iváncsa-Velence, Csór Truck-Trailer-Sárosd, Ikarus-Maroshegy-Adony, Aba-Sárvíz-Kisapostag, Sárszentmiklós-Szabadegyháza, Etyek-Kisláng, Polgárdi-Bicske.

14. forduló, nov. 11-12., 13.30 Sárosd-Kápolnásnyék, Alba Regia-Polgárdi, Bicske-Etyek, Csór Truck-Trailer-Sárszentmiklós, Kisláng-Aba-Sárvíz, Kisapostag-Ikarus, Velence-Szabadegyháza, Adony-Iváncsa.

15. forduló, nov. 18-19., 13 Szabadegyháza-Adony, Kápolnásnyék-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kisapostag, Ikarus-Kisláng, Aba-Sárvíz- Bicske, Polgárdi-Sárosd, Etyek-Alba Regia, Sárszentmiklós-Velence.

(A Kápolnásnyék, a Velence, a Szabadegyháza és a Kisapostag szombaton játssza hazai mérkőzéseit. Az Alba Regia és az Ikarus-Maroshegy a Sóstói Stadionban rendezi hazai összecsapásait.)

6. forduló, szept. 16-17., 16 óra Kisláng-Sárszentmiklós, Kisapostag-Bicske, Adony-Alba Regia, Velence-Sárosd, Szabadegyháza-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kápolnásnyék, Ikarus-Maroshegy-Polgárdi, Aba-Sárvíz-Etyek.

7. forduló, szept., 23-24, 16 óra Kápolnásnyék-Szabadegyháza, Csór Truck-Trailer-Velence, Etyek-Ikarus-Maroshegy, Bicske-Kisláng, Sárosd-Adony, Alba Regia-Kisapostag, Polgárdi-Iváncsa, Sárszentmiklós-Aba-Sárvíz.

8. forduló, szept. 30.-okt 1., 16 óra Bicske-Sárszentmiklós, Kisláng-Alba Regia, Kisapostag-Sárosd, Szabadegyháza-Polgárdi, Iváncsa- Etyek, Velence-Kápolnásnyék, Adony-Csór Truck-Trailer, Ikarus-Aba-Sárvíz.

9. forduló, okt. 7-8., 15 óra Kápolnásnyék-Adony, Csór Truck-Trailer-Kisapostag, Sárosd-Kisláng, Alba Regia-Bicske, Etyek-Szabadegyháza, Polgárdi-Velence, Aba-Sárvíz-Iváncsa, Sárszentmiklós-Ikarus.

10.forduló, okt. 14-15., 15 óra Alba Regia-Sárszentmiklós, Bicske-Sárosd, Kisláng-Csór Truck-Trailer, Kisapostag-Kápolnásnyék, Adony-Polgárdi, Szabadegyháza-Aba-Sárvíz, Velence- Etyek, Iváncsa-Ikarus.

11. forduló, okt. 21-22., 14.30 Kápolnásnyék-Kisláng, Sárosd-Alba Regia, Csór Truck-Trailer-Bicske, Ikarus-Maroshegy-Szabadegyháza, Aba-Sárvíz-Velence, Etyek-Adony, Polgárdi-Kisapostag, Sárszentmiklós-Iváncsa.

12. forduló, okt 28-29., 14.30 és 13.30 Sárosd-Sárszentmiklós, Alba Regia- Csór Truck-Trailer, Bicske-Kápolnásnyék, Kisláng- Polgárdi, Kisapostag-Etyek, Adony-Aba-Sárvíz, Velence-Ikarus, Szabadegyháza- Iváncsa.

13. forduló, nov. 4-5., 13.30 Kápolnásnyék-Alba Regia, Iváncsa-Velence, Csór Truck-Trailer-Sárosd, Ikarus-Maroshegy-Adony, Aba-Sárvíz-Kisapostag, Sárszentmiklós-Szabadegyháza, Etyek-Kisláng, Polgárdi-Bicske.

14. forduló, nov. 11-12., 13.30 Sárosd-Kápolnásnyék, Alba Regia-Polgárdi, Bicske-Etyek, Csór Truck-Trailer-Sárszentmiklós, Kisláng-Aba-Sárvíz, Kisapostag-Ikarus, Velence-Szabadegyháza, Adony-Iváncsa.

15. forduló, nov. 18-19., 13 Szabadegyháza-Adony, Kápolnásnyék-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kisapostag, Ikarus-Kisláng, Aba-Sárvíz- Bicske, Polgárdi-Sárosd, Etyek-Alba Regia, Sárszentmiklós-Velence.

(A Kápolnásnyék, a Velence, a Szabadegyháza és a Kisapostag szombaton játssza hazai mérkőzéseit. Az Alba Regia és az Ikarus-Maroshegy a Sóstói Stadionban rendezi hazai összecsapásait.)

6. forduló, szept. 16-17., 16 óra Kisláng-Sárszentmiklós, Kisapostag-Bicske, Adony-Alba Regia, Velence-Sárosd, Szabadegyháza-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kápolnásnyék, Ikarus-Maroshegy-Polgárdi, Aba-Sárvíz-Etyek.

7. forduló, szept., 23-24, 16 óra Kápolnásnyék-Szabadegyháza, Csór Truck-Trailer-Velence, Etyek-Ikarus-Maroshegy, Bicske-Kisláng, Sárosd-Adony, Alba Regia-Kisapostag, Polgárdi-Iváncsa, Sárszentmiklós-Aba-Sárvíz.

8. forduló, szept. 30.-okt 1., 16 óra Bicske-Sárszentmiklós, Kisláng-Alba Regia, Kisapostag-Sárosd, Szabadegyháza-Polgárdi, Iváncsa- Etyek, Velence-Kápolnásnyék, Adony-Csór Truck-Trailer, Ikarus-Aba-Sárvíz.

9. forduló, okt. 7-8., 15 óra Kápolnásnyék-Adony, Csór Truck-Trailer-Kisapostag, Sárosd-Kisláng, Alba Regia-Bicske, Etyek-Szabadegyháza, Polgárdi-Velence, Aba-Sárvíz-Iváncsa, Sárszentmiklós-Ikarus.

10.forduló, okt. 14-15., 15 óra Alba Regia-Sárszentmiklós, Bicske-Sárosd, Kisláng-Csór Truck-Trailer, Kisapostag-Kápolnásnyék, Adony-Polgárdi, Szabadegyháza-Aba-Sárvíz, Velence- Etyek, Iváncsa-Ikarus.

11. forduló, okt. 21-22., 14.30 Kápolnásnyék-Kisláng, Sárosd-Alba Regia, Csór Truck-Trailer-Bicske, Ikarus-Maroshegy-Szabadegyháza, Aba-Sárvíz-Velence, Etyek-Adony, Polgárdi-Kisapostag, Sárszentmiklós-Iváncsa.

12. forduló, okt 28-29., 14.30 és 13.30 Sárosd-Sárszentmiklós, Alba Regia- Csór Truck-Trailer, Bicske-Kápolnásnyék, Kisláng- Polgárdi, Kisapostag-Etyek, Adony-Aba-Sárvíz, Velence-Ikarus, Szabadegyháza- Iváncsa.

13. forduló, nov. 4-5., 13.30 Kápolnásnyék-Alba Regia, Iváncsa-Velence, Csór Truck-Trailer-Sárosd, Ikarus-Maroshegy-Adony, Aba-Sárvíz-Kisapostag, Sárszentmiklós-Szabadegyháza, Etyek-Kisláng, Polgárdi-Bicske.

14. forduló, nov. 11-12., 13.30 Sárosd-Kápolnásnyék, Alba Regia-Polgárdi, Bicske-Etyek, Csór Truck-Trailer-Sárszentmiklós, Kisláng-Aba-Sárvíz, Kisapostag-Ikarus, Velence-Szabadegyháza, Adony-Iváncsa.

15. forduló, nov. 18-19., 13 Szabadegyháza-Adony, Kápolnásnyék-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kisapostag, Ikarus-Kisláng, Aba-Sárvíz- Bicske, Polgárdi-Sárosd, Etyek-Alba Regia, Sárszentmiklós-Velence.

(A Kápolnásnyék, a Velence, a Szabadegyháza és a Kisapostag szombaton játssza hazai mérkőzéseit. Az Alba Regia és az Ikarus-Maroshegy a Sóstói Stadionban rendezi hazai összecsapásait.)

7. forduló, szept., 23-24, 16 óra Kápolnásnyék-Szabadegyháza, Csór Truck-Trailer-Velence, Etyek-Ikarus-Maroshegy, Bicske-Kisláng, Sárosd-Adony, Alba Regia-Kisapostag, Polgárdi-Iváncsa, Sárszentmiklós-Aba-Sárvíz.

8. forduló, szept. 30.-okt 1., 16 óra Bicske-Sárszentmiklós, Kisláng-Alba Regia, Kisapostag-Sárosd, Szabadegyháza-Polgárdi, Iváncsa- Etyek, Velence-Kápolnásnyék, Adony-Csór Truck-Trailer, Ikarus-Aba-Sárvíz.

9. forduló, okt. 7-8., 15 óra Kápolnásnyék-Adony, Csór Truck-Trailer-Kisapostag, Sárosd-Kisláng, Alba Regia-Bicske, Etyek-Szabadegyháza, Polgárdi-Velence, Aba-Sárvíz-Iváncsa, Sárszentmiklós-Ikarus.

10.forduló, okt. 14-15., 15 óra Alba Regia-Sárszentmiklós, Bicske-Sárosd, Kisláng-Csór Truck-Trailer, Kisapostag-Kápolnásnyék, Adony-Polgárdi, Szabadegyháza-Aba-Sárvíz, Velence- Etyek, Iváncsa-Ikarus.

11. forduló, okt. 21-22., 14.30 Kápolnásnyék-Kisláng, Sárosd-Alba Regia, Csór Truck-Trailer-Bicske, Ikarus-Maroshegy-Szabadegyháza, Aba-Sárvíz-Velence, Etyek-Adony, Polgárdi-Kisapostag, Sárszentmiklós-Iváncsa.

12. forduló, okt 28-29., 14.30 és 13.30 Sárosd-Sárszentmiklós, Alba Regia- Csór Truck-Trailer, Bicske-Kápolnásnyék, Kisláng- Polgárdi, Kisapostag-Etyek, Adony-Aba-Sárvíz, Velence-Ikarus, Szabadegyháza- Iváncsa.

13. forduló, nov. 4-5., 13.30 Kápolnásnyék-Alba Regia, Iváncsa-Velence, Csór Truck-Trailer-Sárosd, Ikarus-Maroshegy-Adony, Aba-Sárvíz-Kisapostag, Sárszentmiklós-Szabadegyháza, Etyek-Kisláng, Polgárdi-Bicske.

14. forduló, nov. 11-12., 13.30 Sárosd-Kápolnásnyék, Alba Regia-Polgárdi, Bicske-Etyek, Csór Truck-Trailer-Sárszentmiklós, Kisláng-Aba-Sárvíz, Kisapostag-Ikarus, Velence-Szabadegyháza, Adony-Iváncsa.

15. forduló, nov. 18-19., 13 Szabadegyháza-Adony, Kápolnásnyék-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kisapostag, Ikarus-Kisláng, Aba-Sárvíz- Bicske, Polgárdi-Sárosd, Etyek-Alba Regia, Sárszentmiklós-Velence.

(A Kápolnásnyék, a Velence, a Szabadegyháza és a Kisapostag szombaton játssza hazai mérkőzéseit. Az Alba Regia és az Ikarus-Maroshegy a Sóstói Stadionban rendezi hazai összecsapásait.)

7. forduló, szept., 23-24, 16 óra Kápolnásnyék-Szabadegyháza, Csór Truck-Trailer-Velence, Etyek-Ikarus-Maroshegy, Bicske-Kisláng, Sárosd-Adony, Alba Regia-Kisapostag, Polgárdi-Iváncsa, Sárszentmiklós-Aba-Sárvíz.

8. forduló, szept. 30.-okt 1., 16 óra Bicske-Sárszentmiklós, Kisláng-Alba Regia, Kisapostag-Sárosd, Szabadegyháza-Polgárdi, Iváncsa- Etyek, Velence-Kápolnásnyék, Adony-Csór Truck-Trailer, Ikarus-Aba-Sárvíz.

9. forduló, okt. 7-8., 15 óra Kápolnásnyék-Adony, Csór Truck-Trailer-Kisapostag, Sárosd-Kisláng, Alba Regia-Bicske, Etyek-Szabadegyháza, Polgárdi-Velence, Aba-Sárvíz-Iváncsa, Sárszentmiklós-Ikarus.

10.forduló, okt. 14-15., 15 óra Alba Regia-Sárszentmiklós, Bicske-Sárosd, Kisláng-Csór Truck-Trailer, Kisapostag-Kápolnásnyék, Adony-Polgárdi, Szabadegyháza-Aba-Sárvíz, Velence- Etyek, Iváncsa-Ikarus.

11. forduló, okt. 21-22., 14.30 Kápolnásnyék-Kisláng, Sárosd-Alba Regia, Csór Truck-Trailer-Bicske, Ikarus-Maroshegy-Szabadegyháza, Aba-Sárvíz-Velence, Etyek-Adony, Polgárdi-Kisapostag, Sárszentmiklós-Iváncsa.

12. forduló, okt 28-29., 14.30 és 13.30 Sárosd-Sárszentmiklós, Alba Regia- Csór Truck-Trailer, Bicske-Kápolnásnyék, Kisláng- Polgárdi, Kisapostag-Etyek, Adony-Aba-Sárvíz, Velence-Ikarus, Szabadegyháza- Iváncsa.

13. forduló, nov. 4-5., 13.30 Kápolnásnyék-Alba Regia, Iváncsa-Velence, Csór Truck-Trailer-Sárosd, Ikarus-Maroshegy-Adony, Aba-Sárvíz-Kisapostag, Sárszentmiklós-Szabadegyháza, Etyek-Kisláng, Polgárdi-Bicske.

14. forduló, nov. 11-12., 13.30 Sárosd-Kápolnásnyék, Alba Regia-Polgárdi, Bicske-Etyek, Csór Truck-Trailer-Sárszentmiklós, Kisláng-Aba-Sárvíz, Kisapostag-Ikarus, Velence-Szabadegyháza, Adony-Iváncsa.

15. forduló, nov. 18-19., 13 Szabadegyháza-Adony, Kápolnásnyék-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kisapostag, Ikarus-Kisláng, Aba-Sárvíz- Bicske, Polgárdi-Sárosd, Etyek-Alba Regia, Sárszentmiklós-Velence.

(A Kápolnásnyék, a Velence, a Szabadegyháza és a Kisapostag szombaton játssza hazai mérkőzéseit. Az Alba Regia és az Ikarus-Maroshegy a Sóstói Stadionban rendezi hazai összecsapásait.)

8. forduló, szept. 30.-okt 1., 16 óra Bicske-Sárszentmiklós, Kisláng-Alba Regia, Kisapostag-Sárosd, Szabadegyháza-Polgárdi, Iváncsa- Etyek, Velence-Kápolnásnyék, Adony-Csór Truck-Trailer, Ikarus-Aba-Sárvíz.

9. forduló, okt. 7-8., 15 óra Kápolnásnyék-Adony, Csór Truck-Trailer-Kisapostag, Sárosd-Kisláng, Alba Regia-Bicske, Etyek-Szabadegyháza, Polgárdi-Velence, Aba-Sárvíz-Iváncsa, Sárszentmiklós-Ikarus.

10.forduló, okt. 14-15., 15 óra Alba Regia-Sárszentmiklós, Bicske-Sárosd, Kisláng-Csór Truck-Trailer, Kisapostag-Kápolnásnyék, Adony-Polgárdi, Szabadegyháza-Aba-Sárvíz, Velence- Etyek, Iváncsa-Ikarus.

11. forduló, okt. 21-22., 14.30 Kápolnásnyék-Kisláng, Sárosd-Alba Regia, Csór Truck-Trailer-Bicske, Ikarus-Maroshegy-Szabadegyháza, Aba-Sárvíz-Velence, Etyek-Adony, Polgárdi-Kisapostag, Sárszentmiklós-Iváncsa.

12. forduló, okt 28-29., 14.30 és 13.30 Sárosd-Sárszentmiklós, Alba Regia- Csór Truck-Trailer, Bicske-Kápolnásnyék, Kisláng- Polgárdi, Kisapostag-Etyek, Adony-Aba-Sárvíz, Velence-Ikarus, Szabadegyháza- Iváncsa.

13. forduló, nov. 4-5., 13.30 Kápolnásnyék-Alba Regia, Iváncsa-Velence, Csór Truck-Trailer-Sárosd, Ikarus-Maroshegy-Adony, Aba-Sárvíz-Kisapostag, Sárszentmiklós-Szabadegyháza, Etyek-Kisláng, Polgárdi-Bicske.

14. forduló, nov. 11-12., 13.30 Sárosd-Kápolnásnyék, Alba Regia-Polgárdi, Bicske-Etyek, Csór Truck-Trailer-Sárszentmiklós, Kisláng-Aba-Sárvíz, Kisapostag-Ikarus, Velence-Szabadegyháza, Adony-Iváncsa.

15. forduló, nov. 18-19., 13 Szabadegyháza-Adony, Kápolnásnyék-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kisapostag, Ikarus-Kisláng, Aba-Sárvíz- Bicske, Polgárdi-Sárosd, Etyek-Alba Regia, Sárszentmiklós-Velence.

(A Kápolnásnyék, a Velence, a Szabadegyháza és a Kisapostag szombaton játssza hazai mérkőzéseit. Az Alba Regia és az Ikarus-Maroshegy a Sóstói Stadionban rendezi hazai összecsapásait.)

8. forduló, szept. 30.-okt 1., 16 óra Bicske-Sárszentmiklós, Kisláng-Alba Regia, Kisapostag-Sárosd, Szabadegyháza-Polgárdi, Iváncsa- Etyek, Velence-Kápolnásnyék, Adony-Csór Truck-Trailer, Ikarus-Aba-Sárvíz.

9. forduló, okt. 7-8., 15 óra Kápolnásnyék-Adony, Csór Truck-Trailer-Kisapostag, Sárosd-Kisláng, Alba Regia-Bicske, Etyek-Szabadegyháza, Polgárdi-Velence, Aba-Sárvíz-Iváncsa, Sárszentmiklós-Ikarus.

10.forduló, okt. 14-15., 15 óra Alba Regia-Sárszentmiklós, Bicske-Sárosd, Kisláng-Csór Truck-Trailer, Kisapostag-Kápolnásnyék, Adony-Polgárdi, Szabadegyháza-Aba-Sárvíz, Velence- Etyek, Iváncsa-Ikarus.

11. forduló, okt. 21-22., 14.30 Kápolnásnyék-Kisláng, Sárosd-Alba Regia, Csór Truck-Trailer-Bicske, Ikarus-Maroshegy-Szabadegyháza, Aba-Sárvíz-Velence, Etyek-Adony, Polgárdi-Kisapostag, Sárszentmiklós-Iváncsa.

12. forduló, okt 28-29., 14.30 és 13.30 Sárosd-Sárszentmiklós, Alba Regia- Csór Truck-Trailer, Bicske-Kápolnásnyék, Kisláng- Polgárdi, Kisapostag-Etyek, Adony-Aba-Sárvíz, Velence-Ikarus, Szabadegyháza- Iváncsa.

13. forduló, nov. 4-5., 13.30 Kápolnásnyék-Alba Regia, Iváncsa-Velence, Csór Truck-Trailer-Sárosd, Ikarus-Maroshegy-Adony, Aba-Sárvíz-Kisapostag, Sárszentmiklós-Szabadegyháza, Etyek-Kisláng, Polgárdi-Bicske.

14. forduló, nov. 11-12., 13.30 Sárosd-Kápolnásnyék, Alba Regia-Polgárdi, Bicske-Etyek, Csór Truck-Trailer-Sárszentmiklós, Kisláng-Aba-Sárvíz, Kisapostag-Ikarus, Velence-Szabadegyháza, Adony-Iváncsa.

15. forduló, nov. 18-19., 13 Szabadegyháza-Adony, Kápolnásnyék-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kisapostag, Ikarus-Kisláng, Aba-Sárvíz- Bicske, Polgárdi-Sárosd, Etyek-Alba Regia, Sárszentmiklós-Velence.

(A Kápolnásnyék, a Velence, a Szabadegyháza és a Kisapostag szombaton játssza hazai mérkőzéseit. Az Alba Regia és az Ikarus-Maroshegy a Sóstói Stadionban rendezi hazai összecsapásait.)

9. forduló, okt. 7-8., 15 óra Kápolnásnyék-Adony, Csór Truck-Trailer-Kisapostag, Sárosd-Kisláng, Alba Regia-Bicske, Etyek-Szabadegyháza, Polgárdi-Velence, Aba-Sárvíz-Iváncsa, Sárszentmiklós-Ikarus.

10.forduló, okt. 14-15., 15 óra Alba Regia-Sárszentmiklós, Bicske-Sárosd, Kisláng-Csór Truck-Trailer, Kisapostag-Kápolnásnyék, Adony-Polgárdi, Szabadegyháza-Aba-Sárvíz, Velence- Etyek, Iváncsa-Ikarus.

11. forduló, okt. 21-22., 14.30 Kápolnásnyék-Kisláng, Sárosd-Alba Regia, Csór Truck-Trailer-Bicske, Ikarus-Maroshegy-Szabadegyháza, Aba-Sárvíz-Velence, Etyek-Adony, Polgárdi-Kisapostag, Sárszentmiklós-Iváncsa.

12. forduló, okt 28-29., 14.30 és 13.30 Sárosd-Sárszentmiklós, Alba Regia- Csór Truck-Trailer, Bicske-Kápolnásnyék, Kisláng- Polgárdi, Kisapostag-Etyek, Adony-Aba-Sárvíz, Velence-Ikarus, Szabadegyháza- Iváncsa.

13. forduló, nov. 4-5., 13.30 Kápolnásnyék-Alba Regia, Iváncsa-Velence, Csór Truck-Trailer-Sárosd, Ikarus-Maroshegy-Adony, Aba-Sárvíz-Kisapostag, Sárszentmiklós-Szabadegyháza, Etyek-Kisláng, Polgárdi-Bicske.

14. forduló, nov. 11-12., 13.30 Sárosd-Kápolnásnyék, Alba Regia-Polgárdi, Bicske-Etyek, Csór Truck-Trailer-Sárszentmiklós, Kisláng-Aba-Sárvíz, Kisapostag-Ikarus, Velence-Szabadegyháza, Adony-Iváncsa.

15. forduló, nov. 18-19., 13 Szabadegyháza-Adony, Kápolnásnyék-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kisapostag, Ikarus-Kisláng, Aba-Sárvíz- Bicske, Polgárdi-Sárosd, Etyek-Alba Regia, Sárszentmiklós-Velence.

(A Kápolnásnyék, a Velence, a Szabadegyháza és a Kisapostag szombaton játssza hazai mérkőzéseit. Az Alba Regia és az Ikarus-Maroshegy a Sóstói Stadionban rendezi hazai összecsapásait.)

9. forduló, okt. 7-8., 15 óra Kápolnásnyék-Adony, Csór Truck-Trailer-Kisapostag, Sárosd-Kisláng, Alba Regia-Bicske, Etyek-Szabadegyháza, Polgárdi-Velence, Aba-Sárvíz-Iváncsa, Sárszentmiklós-Ikarus.

10.forduló, okt. 14-15., 15 óra Alba Regia-Sárszentmiklós, Bicske-Sárosd, Kisláng-Csór Truck-Trailer, Kisapostag-Kápolnásnyék, Adony-Polgárdi, Szabadegyháza-Aba-Sárvíz, Velence- Etyek, Iváncsa-Ikarus.

11. forduló, okt. 21-22., 14.30 Kápolnásnyék-Kisláng, Sárosd-Alba Regia, Csór Truck-Trailer-Bicske, Ikarus-Maroshegy-Szabadegyháza, Aba-Sárvíz-Velence, Etyek-Adony, Polgárdi-Kisapostag, Sárszentmiklós-Iváncsa.

12. forduló, okt 28-29., 14.30 és 13.30 Sárosd-Sárszentmiklós, Alba Regia- Csór Truck-Trailer, Bicske-Kápolnásnyék, Kisláng- Polgárdi, Kisapostag-Etyek, Adony-Aba-Sárvíz, Velence-Ikarus, Szabadegyháza- Iváncsa.

13. forduló, nov. 4-5., 13.30 Kápolnásnyék-Alba Regia, Iváncsa-Velence, Csór Truck-Trailer-Sárosd, Ikarus-Maroshegy-Adony, Aba-Sárvíz-Kisapostag, Sárszentmiklós-Szabadegyháza, Etyek-Kisláng, Polgárdi-Bicske.

14. forduló, nov. 11-12., 13.30 Sárosd-Kápolnásnyék, Alba Regia-Polgárdi, Bicske-Etyek, Csór Truck-Trailer-Sárszentmiklós, Kisláng-Aba-Sárvíz, Kisapostag-Ikarus, Velence-Szabadegyháza, Adony-Iváncsa.

15. forduló, nov. 18-19., 13 Szabadegyháza-Adony, Kápolnásnyék-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kisapostag, Ikarus-Kisláng, Aba-Sárvíz- Bicske, Polgárdi-Sárosd, Etyek-Alba Regia, Sárszentmiklós-Velence.

(A Kápolnásnyék, a Velence, a Szabadegyháza és a Kisapostag szombaton játssza hazai mérkőzéseit. Az Alba Regia és az Ikarus-Maroshegy a Sóstói Stadionban rendezi hazai összecsapásait.)

10.forduló, okt. 14-15., 15 óra Alba Regia-Sárszentmiklós, Bicske-Sárosd, Kisláng-Csór Truck-Trailer, Kisapostag-Kápolnásnyék, Adony-Polgárdi, Szabadegyháza-Aba-Sárvíz, Velence- Etyek, Iváncsa-Ikarus.

11. forduló, okt. 21-22., 14.30 Kápolnásnyék-Kisláng, Sárosd-Alba Regia, Csór Truck-Trailer-Bicske, Ikarus-Maroshegy-Szabadegyháza, Aba-Sárvíz-Velence, Etyek-Adony, Polgárdi-Kisapostag, Sárszentmiklós-Iváncsa.

12. forduló, okt 28-29., 14.30 és 13.30 Sárosd-Sárszentmiklós, Alba Regia- Csór Truck-Trailer, Bicske-Kápolnásnyék, Kisláng- Polgárdi, Kisapostag-Etyek, Adony-Aba-Sárvíz, Velence-Ikarus, Szabadegyháza- Iváncsa.

13. forduló, nov. 4-5., 13.30 Kápolnásnyék-Alba Regia, Iváncsa-Velence, Csór Truck-Trailer-Sárosd, Ikarus-Maroshegy-Adony, Aba-Sárvíz-Kisapostag, Sárszentmiklós-Szabadegyháza, Etyek-Kisláng, Polgárdi-Bicske.

14. forduló, nov. 11-12., 13.30 Sárosd-Kápolnásnyék, Alba Regia-Polgárdi, Bicske-Etyek, Csór Truck-Trailer-Sárszentmiklós, Kisláng-Aba-Sárvíz, Kisapostag-Ikarus, Velence-Szabadegyháza, Adony-Iváncsa.

15. forduló, nov. 18-19., 13 Szabadegyháza-Adony, Kápolnásnyék-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kisapostag, Ikarus-Kisláng, Aba-Sárvíz- Bicske, Polgárdi-Sárosd, Etyek-Alba Regia, Sárszentmiklós-Velence.

(A Kápolnásnyék, a Velence, a Szabadegyháza és a Kisapostag szombaton játssza hazai mérkőzéseit. Az Alba Regia és az Ikarus-Maroshegy a Sóstói Stadionban rendezi hazai összecsapásait.)

10.forduló, okt. 14-15., 15 óra Alba Regia-Sárszentmiklós, Bicske-Sárosd, Kisláng-Csór Truck-Trailer, Kisapostag-Kápolnásnyék, Adony-Polgárdi, Szabadegyháza-Aba-Sárvíz, Velence- Etyek, Iváncsa-Ikarus.

11. forduló, okt. 21-22., 14.30 Kápolnásnyék-Kisláng, Sárosd-Alba Regia, Csór Truck-Trailer-Bicske, Ikarus-Maroshegy-Szabadegyháza, Aba-Sárvíz-Velence, Etyek-Adony, Polgárdi-Kisapostag, Sárszentmiklós-Iváncsa.

12. forduló, okt 28-29., 14.30 és 13.30 Sárosd-Sárszentmiklós, Alba Regia- Csór Truck-Trailer, Bicske-Kápolnásnyék, Kisláng- Polgárdi, Kisapostag-Etyek, Adony-Aba-Sárvíz, Velence-Ikarus, Szabadegyháza- Iváncsa.

13. forduló, nov. 4-5., 13.30 Kápolnásnyék-Alba Regia, Iváncsa-Velence, Csór Truck-Trailer-Sárosd, Ikarus-Maroshegy-Adony, Aba-Sárvíz-Kisapostag, Sárszentmiklós-Szabadegyháza, Etyek-Kisláng, Polgárdi-Bicske.

14. forduló, nov. 11-12., 13.30 Sárosd-Kápolnásnyék, Alba Regia-Polgárdi, Bicske-Etyek, Csór Truck-Trailer-Sárszentmiklós, Kisláng-Aba-Sárvíz, Kisapostag-Ikarus, Velence-Szabadegyháza, Adony-Iváncsa.

15. forduló, nov. 18-19., 13 Szabadegyháza-Adony, Kápolnásnyék-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kisapostag, Ikarus-Kisláng, Aba-Sárvíz- Bicske, Polgárdi-Sárosd, Etyek-Alba Regia, Sárszentmiklós-Velence.

(A Kápolnásnyék, a Velence, a Szabadegyháza és a Kisapostag szombaton játssza hazai mérkőzéseit. Az Alba Regia és az Ikarus-Maroshegy a Sóstói Stadionban rendezi hazai összecsapásait.)

11. forduló, okt. 21-22., 14.30 Kápolnásnyék-Kisláng, Sárosd-Alba Regia, Csór Truck-Trailer-Bicske, Ikarus-Maroshegy-Szabadegyháza, Aba-Sárvíz-Velence, Etyek-Adony, Polgárdi-Kisapostag, Sárszentmiklós-Iváncsa.

12. forduló, okt 28-29., 14.30 és 13.30 Sárosd-Sárszentmiklós, Alba Regia- Csór Truck-Trailer, Bicske-Kápolnásnyék, Kisláng- Polgárdi, Kisapostag-Etyek, Adony-Aba-Sárvíz, Velence-Ikarus, Szabadegyháza- Iváncsa.

13. forduló, nov. 4-5., 13.30 Kápolnásnyék-Alba Regia, Iváncsa-Velence, Csór Truck-Trailer-Sárosd, Ikarus-Maroshegy-Adony, Aba-Sárvíz-Kisapostag, Sárszentmiklós-Szabadegyháza, Etyek-Kisláng, Polgárdi-Bicske.

14. forduló, nov. 11-12., 13.30 Sárosd-Kápolnásnyék, Alba Regia-Polgárdi, Bicske-Etyek, Csór Truck-Trailer-Sárszentmiklós, Kisláng-Aba-Sárvíz, Kisapostag-Ikarus, Velence-Szabadegyháza, Adony-Iváncsa.

15. forduló, nov. 18-19., 13 Szabadegyháza-Adony, Kápolnásnyék-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kisapostag, Ikarus-Kisláng, Aba-Sárvíz- Bicske, Polgárdi-Sárosd, Etyek-Alba Regia, Sárszentmiklós-Velence.

(A Kápolnásnyék, a Velence, a Szabadegyháza és a Kisapostag szombaton játssza hazai mérkőzéseit. Az Alba Regia és az Ikarus-Maroshegy a Sóstói Stadionban rendezi hazai összecsapásait.)

11. forduló, okt. 21-22., 14.30 Kápolnásnyék-Kisláng, Sárosd-Alba Regia, Csór Truck-Trailer-Bicske, Ikarus-Maroshegy-Szabadegyháza, Aba-Sárvíz-Velence, Etyek-Adony, Polgárdi-Kisapostag, Sárszentmiklós-Iváncsa.

12. forduló, okt 28-29., 14.30 és 13.30 Sárosd-Sárszentmiklós, Alba Regia- Csór Truck-Trailer, Bicske-Kápolnásnyék, Kisláng- Polgárdi, Kisapostag-Etyek, Adony-Aba-Sárvíz, Velence-Ikarus, Szabadegyháza- Iváncsa.

13. forduló, nov. 4-5., 13.30 Kápolnásnyék-Alba Regia, Iváncsa-Velence, Csór Truck-Trailer-Sárosd, Ikarus-Maroshegy-Adony, Aba-Sárvíz-Kisapostag, Sárszentmiklós-Szabadegyháza, Etyek-Kisláng, Polgárdi-Bicske.

14. forduló, nov. 11-12., 13.30 Sárosd-Kápolnásnyék, Alba Regia-Polgárdi, Bicske-Etyek, Csór Truck-Trailer-Sárszentmiklós, Kisláng-Aba-Sárvíz, Kisapostag-Ikarus, Velence-Szabadegyháza, Adony-Iváncsa.

15. forduló, nov. 18-19., 13 Szabadegyháza-Adony, Kápolnásnyék-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kisapostag, Ikarus-Kisláng, Aba-Sárvíz- Bicske, Polgárdi-Sárosd, Etyek-Alba Regia, Sárszentmiklós-Velence.

(A Kápolnásnyék, a Velence, a Szabadegyháza és a Kisapostag szombaton játssza hazai mérkőzéseit. Az Alba Regia és az Ikarus-Maroshegy a Sóstói Stadionban rendezi hazai összecsapásait.)

12. forduló, okt 28-29., 14.30 és 13.30 Sárosd-Sárszentmiklós, Alba Regia- Csór Truck-Trailer, Bicske-Kápolnásnyék, Kisláng- Polgárdi, Kisapostag-Etyek, Adony-Aba-Sárvíz, Velence-Ikarus, Szabadegyháza- Iváncsa.

13. forduló, nov. 4-5., 13.30 Kápolnásnyék-Alba Regia, Iváncsa-Velence, Csór Truck-Trailer-Sárosd, Ikarus-Maroshegy-Adony, Aba-Sárvíz-Kisapostag, Sárszentmiklós-Szabadegyháza, Etyek-Kisláng, Polgárdi-Bicske.

14. forduló, nov. 11-12., 13.30 Sárosd-Kápolnásnyék, Alba Regia-Polgárdi, Bicske-Etyek, Csór Truck-Trailer-Sárszentmiklós, Kisláng-Aba-Sárvíz, Kisapostag-Ikarus, Velence-Szabadegyháza, Adony-Iváncsa.

15. forduló, nov. 18-19., 13 Szabadegyháza-Adony, Kápolnásnyék-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kisapostag, Ikarus-Kisláng, Aba-Sárvíz- Bicske, Polgárdi-Sárosd, Etyek-Alba Regia, Sárszentmiklós-Velence.

(A Kápolnásnyék, a Velence, a Szabadegyháza és a Kisapostag szombaton játssza hazai mérkőzéseit. Az Alba Regia és az Ikarus-Maroshegy a Sóstói Stadionban rendezi hazai összecsapásait.)

12. forduló, okt 28-29., 14.30 és 13.30 Sárosd-Sárszentmiklós, Alba Regia- Csór Truck-Trailer, Bicske-Kápolnásnyék, Kisláng- Polgárdi, Kisapostag-Etyek, Adony-Aba-Sárvíz, Velence-Ikarus, Szabadegyháza- Iváncsa.

13. forduló, nov. 4-5., 13.30 Kápolnásnyék-Alba Regia, Iváncsa-Velence, Csór Truck-Trailer-Sárosd, Ikarus-Maroshegy-Adony, Aba-Sárvíz-Kisapostag, Sárszentmiklós-Szabadegyháza, Etyek-Kisláng, Polgárdi-Bicske.

14. forduló, nov. 11-12., 13.30 Sárosd-Kápolnásnyék, Alba Regia-Polgárdi, Bicske-Etyek, Csór Truck-Trailer-Sárszentmiklós, Kisláng-Aba-Sárvíz, Kisapostag-Ikarus, Velence-Szabadegyháza, Adony-Iváncsa.

15. forduló, nov. 18-19., 13 Szabadegyháza-Adony, Kápolnásnyék-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kisapostag, Ikarus-Kisláng, Aba-Sárvíz- Bicske, Polgárdi-Sárosd, Etyek-Alba Regia, Sárszentmiklós-Velence.

(A Kápolnásnyék, a Velence, a Szabadegyháza és a Kisapostag szombaton játssza hazai mérkőzéseit. Az Alba Regia és az Ikarus-Maroshegy a Sóstói Stadionban rendezi hazai összecsapásait.)

13. forduló, nov. 4-5., 13.30 Kápolnásnyék-Alba Regia, Iváncsa-Velence, Csór Truck-Trailer-Sárosd, Ikarus-Maroshegy-Adony, Aba-Sárvíz-Kisapostag, Sárszentmiklós-Szabadegyháza, Etyek-Kisláng, Polgárdi-Bicske.

14. forduló, nov. 11-12., 13.30 Sárosd-Kápolnásnyék, Alba Regia-Polgárdi, Bicske-Etyek, Csór Truck-Trailer-Sárszentmiklós, Kisláng-Aba-Sárvíz, Kisapostag-Ikarus, Velence-Szabadegyháza, Adony-Iváncsa.

15. forduló, nov. 18-19., 13 Szabadegyháza-Adony, Kápolnásnyék-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kisapostag, Ikarus-Kisláng, Aba-Sárvíz- Bicske, Polgárdi-Sárosd, Etyek-Alba Regia, Sárszentmiklós-Velence.

(A Kápolnásnyék, a Velence, a Szabadegyháza és a Kisapostag szombaton játssza hazai mérkőzéseit. Az Alba Regia és az Ikarus-Maroshegy a Sóstói Stadionban rendezi hazai összecsapásait.)

13. forduló, nov. 4-5., 13.30 Kápolnásnyék-Alba Regia, Iváncsa-Velence, Csór Truck-Trailer-Sárosd, Ikarus-Maroshegy-Adony, Aba-Sárvíz-Kisapostag, Sárszentmiklós-Szabadegyháza, Etyek-Kisláng, Polgárdi-Bicske.

14. forduló, nov. 11-12., 13.30 Sárosd-Kápolnásnyék, Alba Regia-Polgárdi, Bicske-Etyek, Csór Truck-Trailer-Sárszentmiklós, Kisláng-Aba-Sárvíz, Kisapostag-Ikarus, Velence-Szabadegyháza, Adony-Iváncsa.

15. forduló, nov. 18-19., 13 Szabadegyháza-Adony, Kápolnásnyék-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kisapostag, Ikarus-Kisláng, Aba-Sárvíz- Bicske, Polgárdi-Sárosd, Etyek-Alba Regia, Sárszentmiklós-Velence.

(A Kápolnásnyék, a Velence, a Szabadegyháza és a Kisapostag szombaton játssza hazai mérkőzéseit. Az Alba Regia és az Ikarus-Maroshegy a Sóstói Stadionban rendezi hazai összecsapásait.)

14. forduló, nov. 11-12., 13.30 Sárosd-Kápolnásnyék, Alba Regia-Polgárdi, Bicske-Etyek, Csór Truck-Trailer-Sárszentmiklós, Kisláng-Aba-Sárvíz, Kisapostag-Ikarus, Velence-Szabadegyháza, Adony-Iváncsa.

15. forduló, nov. 18-19., 13 Szabadegyháza-Adony, Kápolnásnyék-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kisapostag, Ikarus-Kisláng, Aba-Sárvíz- Bicske, Polgárdi-Sárosd, Etyek-Alba Regia, Sárszentmiklós-Velence.

(A Kápolnásnyék, a Velence, a Szabadegyháza és a Kisapostag szombaton játssza hazai mérkőzéseit. Az Alba Regia és az Ikarus-Maroshegy a Sóstói Stadionban rendezi hazai összecsapásait.)

14. forduló, nov. 11-12., 13.30 Sárosd-Kápolnásnyék, Alba Regia-Polgárdi, Bicske-Etyek, Csór Truck-Trailer-Sárszentmiklós, Kisláng-Aba-Sárvíz, Kisapostag-Ikarus, Velence-Szabadegyháza, Adony-Iváncsa.

15. forduló, nov. 18-19., 13 Szabadegyháza-Adony, Kápolnásnyék-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kisapostag, Ikarus-Kisláng, Aba-Sárvíz- Bicske, Polgárdi-Sárosd, Etyek-Alba Regia, Sárszentmiklós-Velence.

(A Kápolnásnyék, a Velence, a Szabadegyháza és a Kisapostag szombaton játssza hazai mérkőzéseit. Az Alba Regia és az Ikarus-Maroshegy a Sóstói Stadionban rendezi hazai összecsapásait.)

15. forduló, nov. 18-19., 13 Szabadegyháza-Adony, Kápolnásnyék-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kisapostag, Ikarus-Kisláng, Aba-Sárvíz- Bicske, Polgárdi-Sárosd, Etyek-Alba Regia, Sárszentmiklós-Velence.

(A Kápolnásnyék, a Velence, a Szabadegyháza és a Kisapostag szombaton játssza hazai mérkőzéseit. Az Alba Regia és az Ikarus-Maroshegy a Sóstói Stadionban rendezi hazai összecsapásait.)

15. forduló, nov. 18-19., 13 Szabadegyháza-Adony, Kápolnásnyék-Csór Truck-Trailer, Iváncsa-Kisapostag, Ikarus-Kisláng, Aba-Sárvíz- Bicske, Polgárdi-Sárosd, Etyek-Alba Regia, Sárszentmiklós-Velence.

(A Kápolnásnyék, a Velence, a Szabadegyháza és a Kisapostag szombaton játssza hazai mérkőzéseit. Az Alba Regia és az Ikarus-Maroshegy a Sóstói Stadionban rendezi hazai összecsapásait.)

(A Kápolnásnyék, a Velence, a Szabadegyháza és a Kisapostag szombaton játssza hazai mérkőzéseit. Az Alba Regia és az Ikarus-Maroshegy a Sóstói Stadionban rendezi hazai összecsapásait.)

(A Kápolnásnyék, a Velence, a Szabadegyháza és a Kisapostag szombaton játssza hazai mérkőzéseit. Az Alba Regia és az Ikarus-Maroshegy a Sóstói Stadionban rendezi hazai összecsapásait.)

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a feol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a feol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!