2016.04.13. 18:36

Sebestyén Dalma aranyéremmel kezdte az ob-t

Győr – Az úszó országos bajnokság első versenynapján két fehérvári versenyző jutott döntőbe. Sebestyén Dalma aranyérmet szerzett.

A Hullám 91 két számban is olimpiai A-szinttel rendelkező úszója, Sebestyén Dalma nem titkoltan időeredményei javítására koncentrál a felnőtt országos bajnokságon, no meg arra, hogy szintet ússzon a 200 méteres pillangó számban is. Nos, az ob első napján elmaradt az időfaragás, 200 mellen kereken egy másodperccel úszott gyengébbet, mint saját maga legjobbja, amivel jelenleg riói induló, de így is feltartva lett magyar bajnok. Klubtársa, a szintén 19 esztendős Halmai Petra az 50 méteres pillangóúszásban jutott döntőbe, s ott 27.87 másodperces ideje a 6. helyre volt elég.