2013.04.21. 16:27

Puskás győzelem, már a 7. a Csákvár

Az NB II-es labdarúgó-bajnokság 23. fordulójában a Puskás Akadémia idegenben győzött, a Csákvár pedig döntetlenezett.

Szigetszentmiklós - Puskás Akadémia FC
1-2 (1-1)

400 néző. Vezette: Pintér Cs. (Király K., Kóbor). Szigetszentmiklós: Szabó K. - Milos, Jakovljevics, Ducsics Barna - Kvekveskiri Cziráki, Khous, Kollega (Macura, 75.) - Urbán G. (Deutsch, 29.), Fekete Á. (Takács T., 70.). Vezetőedző: Zoran Kuntics. Puskás Akadémia: Somodi - Margitics, Vaszicsku, Aposztolopulosz, Farkas N. (Fabio, a szünetben) - Polonkai, Kleinheisler, Tóth B. - Nagy D. (Szakály D., 13.), Gajdos (Papucsek, 85.), Baracskai. Vezetőedző: Benczés Miklós Gól: Szakály (0-1), Deutsch (1-1), Szakály (1-2). Kiállítva: Milos, 26. perc.

Szakály Dénes lőtte a Puskás Akadémia mindkét gólját (Fotó: PFLA)

Győri ETO II - Aqvital-Publo Csákvár
3-3 (1-1)

200 néző. Vezette: Barna (Huszár, Török K.). Győr II: Molnár - Kálmán, Sztanisics, Lang, Köles - Paku Németh L., Nicorec (Paget, 64.), Kalmár - Farkas II B. (Medgyes, 87.) Kvilitaia (Bellar, 80.). Vezetőedző: Sándor István. Aqvital FC: Gelei - Ambrus, Sötét, Burucz, Hajdú S. - Feik (Domokos, a szünetben), Imrik, Csordás (Burányi, 65.) - Rigó (Vinicius, a szünetben) - Molnár Cs., Bondarenko. Vezetőedző: Bognár György. Gól: Kalmár (1-0), Imrik (1-1), Farkas II B. (2-1), Kvilitaia (3-1) Molnár Cs. (3-2), Vinicius (3-3). Kiállítva: Kálmán (második sárga lap után) a 62. percben.