2016.04.16. 20:12

Öt év után ismét nyert a Vidi Pakson

Az OTP Bank Liga NB I-es labdarúgó bajnokság 30. fordulójában némileg felforgatott kerettel lépett pályára a Videoton FC együttese a Paksi FC vendégeként.

Volt mit törlesztenie a Vidinek a Pakssal szemben, hiszen az Atomvárosban öt éve nem nyert bajnokit a fehérvári egylet. A találkozó nagy részében a Videoton irányított, de a Feczesint helyettesítő Tischler ziccerben sem tudta bevenni a hazaiak kapuját.

Fotó: vidi.hu

A második játékrész kiegyenlített játékot hozott, a combsérüléséből felépülő Danilovicsnak többször is nagyot kellett védenie. Horváth Ferenc vezetőedző a félidő derekán átvariálta csapata szerkezetét, cserélt is, s ez jó húzásnak bizonyult, mert a 69. percben a csereként beállt Heffler szögletéből talált közelről a paksi kapuba Paulo Vincius, 0:1. A hajrában a Paks küzdött az egyenlítésért, de a Vidi őrizte előnyét.

Paksi FC - Videoton FC 0-1 (0-0)