NB III

2019.08.26. 21:49

Nagy pofon Szekszárdon

Háromgólos vereséget szenvedett a Dunaújváros a labdarúgó NB III Közép csoportjának negyedik fordulójában.

BS, Nagy Péter

Péter Antal (sárga) bombája foglalta keretbe a meccset Fotó: MK

Szekszárdi UFC–Dunaújváros PASE 4-1 (2-0)

Szekszárd, vezette: Maml Z. (Baghy Cs., Molnár A.).

Dunaújváros PASE: Pokorni – Kis B., Busa (Áman, 74.), Dorogi (Tóth Á., 65), Horváth K., Csendes, Szepessy, Puskás G. (Al-Sheraji, 65.), Hompót, Kovács B., Barna Zs.

Vezetőedző: Lőrincz Emil.

Gólszerzők: Fejes (31., 11-esből), Kesztyűs M. (35.), Dudás (47.), Péter A. (66.), illetve Kovács B. (52.).

A találkozó első harmadában a hazaiak többet birtokolták a labdát, míg a vendégek gyors kontratámadásaikban bíztak. Fél óra elteltével azonban négy percen belül kétszer is bevették az exszekszárdi Pokorni Péter kapuját, 2-0. A szünet után Dudás végleg megpecsételte a dunaújvárosiak sorsát, akik szépítő találatukat követően ugyan sokkal aktívabbak lettek, de Péter ballábas bombája visszaállította a háromgólos különbséget.

Lőrincz Emil, a DPASE vezetőedzője: Minősíthetetlen egyéni teljesítményeknek csak ez lehetett az eredményük.

Az újvárosiak egy győzelemmel és három vereséggel a 13. helyen állnak a Közép csoportban, vasárnap a Kozármislenyt fogadják.