2016.02.29. 17:17

Megyei II labdarúgás - Az élen a helyzet változatlan

Székesfehérvár –Fejér megye másodosztályú labdarúgó bajnokságának 16. fordulójában jobbára az esélyesek nyertek.

Osz-Car csoport: Bodajk-Vál 2-0 (0-0)

Vezette: Stumpf Tamás

Bodajk: Papp A. –Nagy K., Pálfi, Polczer, Hudák – Kovács T.,Palkovics (Erdei), Bregócs, Hársádi (Babicsek) –Valasek, Magyar B.

Vál: Borostyán –Horváth Zs., Mayer, Burián, Kecskés (Kovács Sz.) –Pintér, Németh B., Jakab,Molnár P. –N émeth K., Zágoni (Fehér).

Gól: Pálfi(66.), Palkovics (75.)

Pátka-Kápolnásnyék 7-2 (3-2)

Vezette: Wittner József

Pátka: Csikesz P. –Orosz, Krell, Polányi(Sinka), Fülöp (Herczeg) –Kővári B., Farkas G., Rózsa, Ihász (Szakács) – Nagy F. (Kovács Z.), Takács V. Vezetőedző: Takács Viktor

Kápolnásnyék: Mocsári – Fényes, Varga J ., Őri (Kollár), Bánoczki (Molnár G.) – Silhány, Csanádi, Kovács M., Peng –Kármán (Tombor), Nagy Z. Vezetőedző: Menus Tamás

Gól: Takács V. (16., 74., 84.), Fülöp(31., 66.), Rózsa (35., 88.), illetve Nagy Z. (6.), Farkas G. (öngól,33.) Jók: Farkas G. (a mezőny legjobbja), Fülöp, Rózsa, illetve Mocsári.

Peng Álmosan kezdte a mérkőzést a hazai csapat, a 6.percben Nagy Zoltán szép lövése után megszerezte a vezetést a Kápolnásnyék. 0-1. A 16. percben Takács Viktor révén egyenlítettek a hazaiak, majd a 31. percben Fülöp Alex is betalált. 2-1. AP átka csapata büntetőt hibázott, míg a vendégek egy beadás után Farkas Gábor öngóljából egyenlítettek. 2-2. A 35. percben Orosz Márkó indítása után Rózsa Bálint talált be. 3-2.Amásodik félidőben további négy gólt szereztek a vendéglátók, Fülöp, Rózsa, valamint Takács V. kétszer volt eredményes, így kialakulta7-2-es végeredmény. AP átka csapata a második félidőben nyújtott jó játékamiatt magabiztosan tartotta otthon a három pontot.

Videoton Baráti Kör-Kőszárhegy 5-1 (1-0)

Vezette: Hudra Károly

Videoton Baráti Kör: Aranyos –Guti, Zimmerman T., Csrepka, Nagy V. (Szapper)–Balogh Á. (Géri), Nagy K., Jankovics (Németh D.), Juhász G. (Vid) –Tóth S., Szenner (Frikk).Vezetőedző: Zimmerman Tamás

Kőszárhegy: Szabó R. – Vass (Baglyas), Tóth K., Berkei, Pereczes I. –Horgos (Pereczes P.), Varga A ., Rózsás, VörösG.(Pap) –Kovács K., Borsos. Vezetőedző: Simon Gyula

Gól:Csrepka(35.), Balogh Á. (49., 85.), Zimmerman T. (82.), Frikk (89.), illetve Pereczes P. (73.)

Kiállítva: Vid(75.)

Pákozd-LMSK Cobra Sport 1-2 (0-1)

Vezette: Tóth III László

Pákozd: Nagy T- Pőcze, Grega (Galambos), Rideg (Földi), Schultz –Nyusa (Szabó B.), Kocsándi, Pőcze, Hollósi (Farkas B.) –Rothauszki, Csík. Vezetőedző: Andorka Péter

LMSK Cobra Sport: Kovács Z. –Gyenis, Lázár,Z alatnai, Szántó –K ovács I., Horváth A., Pómizs (Nyikos), Cziczinger (Baráth) –Balla B. (Bagó), Csizmadia. Gól: Rideg(59.), illetve Cziczinger (44.), Zalatnai (90+1.)

Pázmánd-Aqvital FC Csákvár II 3-1 (2-1)

Pázmánd, 83 néző Vezette: Magyar János

Pázmánd: Hajdú –Kerkuska, Végh, Dömsödi, Sztyéhlik (Domak)–Bauer, Glócz (Magyar B.), Kovács A., Szabó B. –VargaV.,Czottner Á. (Rózsa).

Aqvital FC Csákvár II: Molnár B. –GulyásJ ., Hári, Barócsi (Gulyás Gábor), Szabó S. –Gulyás Gergő, Imrefy, Lőrincz, Lázár –Zimmermann R., Krausz (Tóth Sz). Vezetőedző: Takács József Gól: SzabóB . (12.), Végh (26.), Kovács A. (46.), illetve Gulyás Gergő (18.)

Jók: Kerkuska, Hajdú, Dömsödi, Végh, Kovács A. illetve Gulyás Gergő

A 12. percben Szabó Balázs fejesét bevédte a csákváriak kapusa. 1-0. A 18. percben Gulyás Gergő fejes góllal egyenlített. 1-1. A 26. percben Végh Tamás talált be. 2-0. A megszűnt Kajászóról érkező új szerzemény Kovács Attila bíztató teljesítménye mellett a 46. percben góllal mutatkozott be új csapatában. 31. Egy jól felkészített vendégcsapatot győzött le a tabellán egy helyet előre lépő Pázmánd együttese.

Iszkaszentgyörgy-Bakonycsernye 0-8 (0-3)

Vezette: Wehovszky Gergő

Iszkaszentgyörgy: Ujvári –Czvikli, Balla K., Kéri N., Pap(Machata) –K ovács J., Tóth Á., Nyers, Farkas Zs. (Tóth P.)–Balla T.,Gyarmati. Szakmai igazgató: Kéri József

Bakonycsernye: Spandler M. –Fojtyik, Varga J.(MészárosT .), Schneider, Szolnoki (Sulák)–Strommer(Boros), Ódor, Simek Cs. (Monostori), Mészáros B. –Bobory B. (Flórián), Kadlecsik.

Gól: Bobory B. (5.), Strommer (7., 55.), Mészáros B. (14.),Boros (77.), Flórián (82.), Ódor (83.,65.) Kiállítva: Nyers (24.), illetve MészárosB.(34.)

Etyek-Fehérvárcsurgó 0-6 (0-2)

Vezette: Zsélyi Csaba

Etyek: Csanálosi –Banszki, Rujp, Kállai, Tóth J. –Zólyomi, Borbás, Holló, Bartha –Konczi, Tóth R.

Fehérvárcsurgó: Guti – Huszár, Bernáth M.,V eres, Baksa –Herczeg, Répási (Stumpf), Kindl, Egyed (Csány)–Nagy M.,Bernáth P. (Varga L .) Vezetőedző: Mesics János

Gól: Baksa (25.), Répási (27.), Bernáth P. (48.), Varga L. (64., 68.), NagyM.(69.)

Agárdi Termál Csoport: Kulcs –Nagylók 2-4 (1-3)

Vezette: Almádi Sándor

Kulcs: Puskás –Szabó I. (Szabó M.), Fehér,  Südi, Schafer –Ócsai,Pasqúalini, Cserkuti, Mácsfalvi –Völcsei (Kalapács), Jakubek (Bíró).

Nagylók: Farkas Z. –Salga, Vörös B ., Polányi, Asbóth (Polacsek) –Fűrész, Molnár T. (Sümegi), Tórizs, Erős – Fodor (Lendvai), KillerM.

Gól: Südi (37.), Fehér (62.), illetve Asbóth (4.), Killer M. (12., 14.), Lendvai (87.)

Seregélyes-Aba-Sárvíz 1-5 (0-2)

Vezette: Domak Ádám

Seregélyes: Ács –Rapai, Druzsin, Kovács J.,Puszta– Szurovcsják R. (Pintér), Miklós (Nagy B.), Szurovcsják L., Benczik A.(Szalai) –Zsilovics (Princz), Rigó (Benczik Cs.).

Aba-Sárvíz: Szabó N. –Tóth R., Glócz, Madácsi, Nyitrai (Kovács P.)–Lakk, Kulcsár,Esze,Tóth R. – Gyuricza (Balogh T.), Kovács D. (Fauszt).mVezetőedző: Bor József Dezső

Gól: Pintér (55.), illetve Gyuricza (16., 53.), Nyitrai (23.), Tóth R. (65.), Glócz (82.)

Nagykarácsony-Káloz 0-2 (0-1)

Vezette: Jónás Péter

Nagykarácsony: Turi – Harasztia (Szabó M.), Nyul, Jámbor,B éres –Nyári (Wadolowski), Brogyányi, Mohácsi (Simon L.), Simon Zs.Felföldi, Fekete T.mVezetőedző: Mergl István

Káloz: Takács L. –Ludányi (Tóth M.), Baranyai (Botos), PálA.(PálT .), Magyar F. –Tóth B., Fazekas, Jasztrapszky ( Weisengruber), Somogyi V–Szabó J.,Szabó Sz.mVezetőedző: Bencze Zsolt

Gól: Jámbor (öngól, 21.), Jasztrapszky (74.)

Soponya-Rácalmás 1-0 (0-0)

Vezette: Kovács Zoltán

Soponya: Domján –Farkas L., JoóT ., JoóF ., Czimmermann (Major) –Miklós, Szűcs K., Sütő (Radnics), Szabó A.- Budai, Kiss G.

Rácalmás: Papp S. –Németh Zs., Szeitz, Orsós (Bartók), Domak–NagyB ., Juhos, Tubak, Godó Tivadar– Godó Tamás, Horváth D. Vezetőedző: Horváth Zoltán

Gól: Major (77.)

Adony-Pusztaszabolcs 1-2 (1-1)

Vezette: Krajcsovics Adrián

Adony: Hamar –Nebucz, Szabó B., Pálinkás (Németh T.), Oláh –Glonczi, Auer, Broschek, Csucsai –Erdei, Szántó. Vezetőedző: Csorba József

Pusztaszabolcs: Nagy E. – Kenyeres, Nagy Á., Schrick, Dombi (Balogh Z.) –Györök, Kovács B. (Budavári), Csanádi, Kovács Zs. –Tóth N., Bakos(Sebők).

Gól: Tóth N.(öngól, 23.), illetve Tóth N. (17.), Györök (86.)

Kiállítva: Kovács Zs. (89.)

Baracs-Besnyő 6-0 (3-0)

Vezette: Varga György

Baracs: Tóth N.-Pulai, Oroszi, Mészáros S., Fülöp (Hír) –Prókai (Idei), Sági (Sebestyén), Éliás, Szurma (Balogh D.) –Balaskó (Bartók), Kuti. Vezetőedző: Éliás Zsolt

Besnyő: Gregorich Á.– Molnár N. (Kovács J.), Hepp, Matkovics (Nikolics), Takács G. (Szabó Z.) –Deli, Baranyai, Lehel, Góman –Béni, Rácz A(Halasi).

Gól: Éliás (7., 40.), Sági (8.), Kuti (57.), Prókai(72.), Balogh D. (89.)

Kisláng-Sárszentmiklós II 4-1 (2-1)

Vezette: Nagy Tamás

Kisláng: Ányos –Dudar K., Baranyai, Árki, Gergely (FarkasM .) –Lovizer, Komlós, Dudar E. (Varga K.), Simon I. (TakácsT .) –Balogh Z. (Lelkes), Willerding Zs. (Lévai).

Sárszentmiklós II: Plézer –Somogyi, Németh K ., Fülöp, Juhász G. (Csikós) –Demeter, Bartók Z. (Dombi), Szabó Z., Gráczer B. –Szakács, Vámosi. Vezetőedző: Pajor László

Gól: Komlós (22.), Dudar E. (45.), Willerding Zs. (70.), Lelkes (86.), illetve Juhász G . (31.)

Enying-Szabadegyháza 4-3 (4-2)

Vezette: Pekker Bálint

Enying: Dobai –P ereces, Kalló, Megyeri,Lángos –Vas, Harangozó (Molnár Z.), Zsifkovics, Blaski (Mészáros Sz.) –Bocskai (Gergics), Durso (Nagy L.). Vezetőedző: Vas Tibor

Szabadegyháza: András – Csupor, Billig, Berényi, Rapai (Vizi) –K issP ., Mányoki, Hushegyi, Vida –Tóth P., Horváth T. Vezetőedző: Baranyai Balázs

Gól: Durso( 8., 12., 18., 39.), illetve Tóth P. (2., 65.), Vida (40.)

Kiállítva: Lángos (68.), illetve András(39.)