Foci

2018.03.27. 18:57

Megye II: Pontokat vesztett a Főnix FC

A megyei II. osztály Északi csoportjában potyogtak a gólok, míg Délen szoros meccseket játszottak a csapatok.

A bakonycsernyei Boros Bence (fehér, 8) lendíti támadásba társait

Fotó: Koppán Viktor Dávid / Fejér Megyei Hírlap

GROUPAMA Északi cs.

Aqvital FC Csákvár II–Bakonycsernye 0–5 (0–1)

Aqvital FC Csákvár II: Kovács D. – Szabó S. (Janky), Kincses B. (Tóth Z.), Csikós, Valentics (Kincses D.) – Barócsi, Zámbó (Takács J.), Fehér, Mézner – Nagy F., Imrefy.

Bakonycsernye: Benis – Molnár D. (Tóth F.), Mészáros B., Schneider (Kalányos), Varga J. (Strommer) – Boros B., Vachtler, Ódor, Kovács D. – Hancsák (Molnár Á.), Varga A. G: Ódor (8., 47., 51., 64., 69.)

Fotós: Koppán Viktor Dávid / Fejér Megyei Hírlap

Mány-SBS 2012–Csór Truck-Trailer 6–2 (2–2)

Mány-SBS 2012: Sátori – Herczeg (Apostagi B.), Csitári, Mohácsi, Rimele – Kun (Schnobl), Pál Z. (Apostagi K.), Jakab, Radovics – Herki (Szabó L.), Bencze (Magony).

Csór Truck-Trailer: Németh Zs. – Balázsik, Denke, Cserna (Katona), Pécsi (Botka) – Radnics, Budai, Právics, Fülöp (Tolnai) – Nyakas, Kaufmann. Vezetőedző: Tóth József

Gól: Pál Z. (24., 75., 77.), Radovics (30., 58.), Bencze (79.), ill. Kaufmann (12.), Právics (44.)

Puskás AFC III–Főnix FC 1–1 (0–1)

Puskás AFC III: Koch – Gajdos, Kovács J., Oláh (Horváth Á.), Szabó P. (Komáromi) – Tóth G., Kocsis R. (Tóth A.), Farkas J., Boros F. – Gálos, Máté. Vezetőedző: Szabó Dániel

Főnix FC: Barsch – Ambrus, Totsche, Schäffer (Peringer), Király J. – Kovács K., Boros D. (Lázár), Willerding Zs. (Szalai P.), Kurucz – Bognár I., Kásler (Knausz). Vezetőedző: Pavlik József

Gól: Kovács J. (71.), ill. Kovács K. (36.)

Kiállítva: Tóth G. (86.), ill. Király J. (71.)

Fehérvárcsurgó–Bodajk 1–2 (1–0)

Fehérvárcsurgó: Guti – Nagy B. (Baksa), Veres, Zs. Nagy, Csányi – Andocsi, Bernáth M. (Bernáth P.), Németh D., Dreska – Huszár (Torma), Takács B. Edző: Mesics János

Bodajk: Csikesz P. – Orosz, Kovács J. (Kádas), Takács V. (Szentesi), Varga D. (Molnár T.) – Vincze (Bélik), Kovács T., Kővári B., Fülöp – Tetzl, Rózsás. Vezetőedző: Takács Viktor

Gól: Csányi (9.), ill. Kővári B. (69.), Takács V. (85.)

Kiállítva: Csányi (76.), ill. Orosz (63.).

A szomszédvárak rangadója kemény, férfias küzdelmet és bodajki mezőnyfölényt hozott. A Fehérvárcsurgó szerzett vezetést, de nem tudott élni a kapott lehetőséggel és a Bodajk a végjátékban egy szerencsés találattal a maga javára fordította a mérkőzést.

Tudósított: Mesics János

Pázmánd–Szár 0–3 (0–2)

Pázmánd: Lőrincz – Domak, Kutai, Teleki Á. (Teleki A.), Kolonics – Lehoczki, Kuhinkó, Pécsi, Szálas – Mucska, Varga V. (Szabó B.).

Szár: Szabó D. – Fenyvesi Sz. (Szekeres), Krautszíder, Antoni (Szabó Sz.), Tóth B. – Sátori, Haász (Orbán Dominik), Mecséri, Orbán Dániel – Nyitrai (Tóvári), Iváncsik. Vezetőedző: Lacza Albert

Gól: Tóth B. (16.), Haász (31.), Krautszíder (63.)

A pázmándi Varga Viktor (pirosban) a szári védők gyűrűjéből próbál szabadulni
Fotós: Kricskovics Antal / Fejér Megyei Hírlap

A 16. percben Tóth Barnabás szemfüles gólt szerzett. 0–1. A 25. percben Lőrincz Zoltán Iváncsik Viktor rosszul eltalált büntetőjét hárította. A 31. percben gyors szári ellentámadás után Haász János növelte a vendégek előnyét. 0–2. A 63. percben egy ide-oda pattogó labdát a lábak között végül Krautszíder Ákos lőtt a hazaiak hálójába. 0–3. Ilyen arányban is teljesen megérdemelten győzött a vendégcsapat.

Tudósított: Lukács József

Mór II–Pusztavám-Jüllich 2–0 (1–0)

Mór II: Walczer – Hárer, Vadkerti, Nagy M., Joó – Fojtyik, Koller (Monostori), Dreska A. (Bihari), Molnár M. – Wachtler, Cseh.

Pusztavám-Jüllich: Kiss V. – Veress, Katóka M., Kertai (Máhr), Merkatz – Katona, Varga J., Magosi, Molnár A. – Czéh, Szehoffner (Kornseé). Vezetőedző: Kocsis Jenő

G: Molnár M. (19.), Joó (48.)

Vál–Pákozd 5–0 (3–0)

Vál: Kincses – Fehér (Burián), Pintér B., Székely, Németh K. (Nádpor) – Kiss A., Molnár P. (Mayer), Zágoni L., Jakab – Horváth Zs., Bajor. Vezetőedző: Sinkó Csaba

Pákozd: Zsidó – Géri, Schultz, Galambos (Csík), Tömör – László, Szabó S., Gulyás (Orbán, Németh D.), Horváth Zs. (Molnár R.) – Rothauszki, Farkas B. Gól: Kiss A. (44., 71.), Bajor (11.), Németh K. (23.), Pintér B. (69.). Kiállítva: Bajor (53.)

A Videoton Baráti Kör–Pátka összecsapásra 2018. május 25-én 17.45-kor kerül sor.

AGÁRDI TERMÁL cs.

Sárbogárd II–Pusztaszabolcs 2–2 (1–1)

Sárbogárd II: Farkas Z. – Kindl, Gráczer Bálint, Lajtos, Szabó Z. – Vámosi G., Vámosi D., Krajcsovics, Demeter (Gráczer Bence) – Luczek, Simon Cs. (Nagy K., Bartók). Vezetőedző: Pajor László

Pusztaszabolcs: Semsei – Baka G., Baka B., Sebők, Kovács A. – Balogh Z. (Laczkó), Páhi, Mágocs, Györök – László, Dévai (Sári).

Gól: Szabó Z. (39.), Gráczer Bálint (84.), ill. Sebők (32.), Mágocs (80.)

A vendégek kezdték bátran a mérkőzést, a 4. percben Mágocs Norbert elhúzott védője mellett, de a kapu mellé lőtt. Kapkodott a hazai csapat, inkább a szabolcsiak játéka volt meggyőző. A 32. percben Balogh Zoltán átadását Páhi Zsolt jobb oldalról középre emelte, és Sebők Attila a védők fölé emelkedve a jobb sarokba fejelt. 0–1. A gól felrázta a sárbogárdiakat, és a 39. percben formás támadást vezetve sikerült egyenlíteniük. Gráczer Bálint jobb oldali beadását Szabó Zoltán 10 méterről a kapu bal alsó sarkába helyezte. 1–1. A 80. percig mindkét oldalon elpuskázták a csapatok a gólhelyzeteket. A Pusztaszabolcs ebben a percben aztán vezetéshez jutott, Mágocs 20 méteres lövése a kapu bal oldalában kötött ki. 1–2. Ismét a gól után erősödtek fel a hazai rohamok, és a 84. percben Gráczer Bálint 17 méterről kilőtte a jobb felső sarkot. 2–2. A sok hibával játszó csapatok mérkőzésén igazságos eredmény született.

Tudósított: Szántó Gáspár

MPF Ráckeresztúr–Vajta 1–2 (0–0)

MPF Ráckeresztúr: Lósits – Lakatos, Csapó, Huszár, Neuvert – Bendák L., Dani (Cseppen), Hartai, Borsos – Horváth B., Cseprekál.

Vezetőedző: Novák Ferenc

Vajta: Joháczi – Toldi, Szalai R., Orsós, Rezicska – Fekete, Orbán (Horváth L.), Kovács N. (Kovács D.), Tángli (Sinka) – Horváth Á.,

Rupa. Gól: Cseprekál (81.), ill. Horváth L. (67.), Horváth Á. (78.)

Rácalmás–Szabadegy-háza 0–2 (0–1)

Rácalmás: Szabó I. – Nagy B., Hornyák, Vizsy (Boross), Juhos – Decsi, Rajna (Lázár), Horváth R., Szeitz – Fodor, Bartók.

Vezetőedző: Lieszkovszky József

Szabadegyháza: Nochta – Kiss P., Rapai (Dienes), Csupor (Mányoki), Tiber Sz. (Kellner) – Killer P., Imre (Zámbó), László, Billig – Németh D., Erős. Vezetőedző: Baranyai Balázs

Gól: Killer P. (6., 81).

Kiállítva: Horváth R. (73.)

Nagykarácsony–LMSK Cobra Sport 3–2 (3–1)

Nagykarácsony: Turi – Nagy T. (Szabó M.), Kisari (Wadolowski), Brogyányi, Fodor (Simon J.) – Halasi (Rabijász), Komáromi, Huszár, Kacz – Berta, Felföldi. Vezetőedző: Mergl István

LMSK Cobra Sport: Kovács Z. – Sütő, Horváth A., Mocher, Szipőcs M. – Balla, Lázár, Bagó, Halász – Zsiga, Cziczinger.

Gól: Fodor (26., 34.), Felföldi (31.), ill. Horváth A. (16.), Bagó (58.)

Adony–Kápolnásnyék 2–4 (1–3)

Adony: Hamar – Budai, Kovács J. (Kovács I.), Broschek, Vukajlovics – Németh T., Csucsai, Topp, Erdei – Hegedűs R., Bere (Práschl).

Kápolnásnyék: Mészáros D. – Salacz Z., Ribi (Boronai), Varga J. (Gerhát Cs.), Gerhát A. – Czottner Á., Peszeki, Molnár G. (Tarczali), Bánoczki – Őri (Szilágyi), Nyitrai. Vezetőedző: Höltzl Richárd

Gól: Csucsai (5.), Vukajlovics (53.), ill. Nyitrai (7., 85.), Varga J. (12.), Ribi (42.)

Káloz–Kisláng-Telmex 0–2 (0–1)

Káloz: Takács L. – Magyar F. (Pál R.), Hegedűs P. (Schneider), Tóth B., Simon Gy. – Szabó Sz., Baranyai, Pál A., Tóth A. – Takács T., Farkas L. (Korka). Vezetőedző: Bencze Zsolt

Kisláng-Telmex: Ányos – Juhász M., Gergely, Árki, Dudar K. – Dudar E., Simon I., Juhász J., Komlós – Kovács T., Balogh Z. (Lévai).

Gól: Juhász M. (42.), Lévai (88.)

Aba-Sárvíz–Flavus Velence 2–2 (1–1)

Aba-Sárvíz: Sereg – Mészáros Sz., Réti G., Fauszt, Lakk – Glócz, Madácsi (Pankus), Gyuricza, Réti R. – Vinklár (Balogh T.), Zsifkovics. Vezetőedző: Bor József Dezső

Flavus Velence: Puhnyák – Telek, Tolnai, Gulyás, Baloni – Sowunmi A., Szigeti (Pál I.), Tóth N. (Silhány T.), Tamon (Kovács M.) – Kamocsa (Németh Zs.), Melczer (Tóth Sz.). Vezetőedző: Menus Tamás

Gól: Glócz (10.), Gyuricza (90.), ill. Sowunmi A. (41.), Baloni (80.). Kiállítva: Mészáros Sz. (85.)

Besnyő-Iváncsa II–Seregélyes 1–0 (0–0)

Besnyő: Gábor – Molnár N., Restár, Szabó Z. (Juhász B.), Nagy Á. (Péczeli) – Fülöp, Takács G., Deli (Szakos), Lehel – Góman, Nebucz (Mészáros Á.). V.edző: Ruzsás László

Seregélyes: Ács – Rapai (Benczik A.), Druzsin, Helbig, Miklós – Hamburger, Princz, Németh L., Szurovcsják L. – Kovács N. (Szloboda), Penzer.

Gól: Petkes (89.)