2017.03.27. 17:45

Megyei II.: A Csór Truck-Trailer negyedik hete veretlen, ikszeltek a volt megye egyes csapatok

Fejér megye - A megyei labdarúgó másodosztály 20. fordulójában a Bakonycsernye a ráadásban vesztett pontokat otthon.

Osz-Car csoport

Bodajk-Mány 2-1 (1-0)

Vezette: Altorjay Áron Gellért

Bodajk: Papp A. (Enyed) - Meszlényi, Kovács T., Bregócs, Hudák - Gergő, Tóth Sz. (Szabó A.), Falvai, Tóth Á. - Fenyvesi Á., Fenyvesi M.

Mány: Sátori - Herczeg, Mohácsi, Farkas R. (Vaczula), Apostagi - Szabó L., Jakab, Radovics, Budai - Antoni (Bederna Bálint), Bederna Bence.

Gól: Mohácsi (öngól, 6.), Fenyvesi M. (79.), illetve Jakab (56.)

Kiállítva: Meszlényi (70.)

Bakonycsernye-Vál 1-1 (1-0)

Vezette: Rózsa Ádám

Bakonycsernye: Spandler M. - Varga A., Mészáros B. (Monostori), Schneider, Balogh A. (Varga J.) - Benis Márk (Flórián), Kadlecsik (Simek), Ódor, Kovács D. - Molnár Á. (Strommer), Fodor.

Vál: Kincses - Pintér B., Burián, Székely, Kiss A. - Zágoni R., Zágoni L., Mayer (Nádpor), Jakab - Horváth Zs., Luczás (Németh K.).

Gól: Benis Márk (4.), illetve Németh K. (92.)

Kiállítva: Zágoni R. (74.)

A Bányász már a 4. percben megszerezte a vezetést Benis Márk találatával. A gólt számtalan csernyei helyzet követte a mérkőzés folyamán, de a második gólt nem sikerült megszerezni. A meccs végén a vendégcsapat Németh Kristóf révén kihasználta első komoly helyzetét, és megszerezte az egyik pontot.

Nagy küzdelem volt Kápolnásnyéken, de gól nem született Fotó: Kricskovics Antal

Kápolnásnyék-Mór II 0-0

Vezette: Magyar János

Kápolnásnyék: Mészáros D. - Szilasi, Nagy Z., Ribi (Serhók), Varga J. - Konczi, Peszeki, Molnár G. (Peng), Gerhát - Kovács M. (Czottner), Silhány. Vezetőedző: Menus Tamás

Mór II: Walczer - Hárer, Radács, Schábel (Szántó), Nagy M. - Vachtler, Nyevrikel (Mihályi, Koller), Varga L., Dreska - Wachtler, Elek.

Aqvital FC Csákvár II-Puskás AFC III 0-1 (0-0)

Vezette: Schweighardt Róbert

Aqvital FC Csákvár II: Tóth Z. - Gulyás J., Szabó S. (Szmolka), Hári, Krausz - Gulyás Gábor (Fehér), Barócsi, Gulyás Gergő, Imrefy
- Sebestyén (Szabácsik),
Mézner. Vezetőedző: Takács József

Puskás AFC III: Miklós - Gajdos (Jelinek), Szabó D., Harangozó (Farkas J.), Horváth Á. (Sebján), Oláh K., Tóth A., Komáromi, Királyvári, Mérten (Kocsis), Gálos. Vezetőedző: Szabó Dániel

Gól: Oláh K. (66.)

Pusztavám-Jüllich-Szár 0-0

Pusztavám-Jüllich: Kiss V. - Rozembaum, Véninger (Czéh), Varga L. (Bedő), Kertai - Molnár A., Varga J., Magosi, Katona (Csordás) - Fülöp (Laukó), Veress. Vezetőedző: Kocsis Jenő

Szár: Szabó D. (Bognár D.) - Fenyvesi Sz., Krautszíder, Kovács B., Szabó Sz. - Maróti (Tóth B.), Sátori,
Haász, Orbán - Iváncsik, Tamás. Vezetőedző: Lacza Albert

Pákozd-Kőszárhegy 5-0 (2-0)

Vezette: Jakab Zoltán

Pákozd: Majnár - Csík, Máté, Pőcze, Galambos - Schultz, Rothauszki (Horváth Zs.), Hollósi, Kardos (Németh D.) - Farkas B., Jasper.
Vezetőedző: Faller László

Kőszárhegy: Szabó R. - Nagy P., Borsos (Kovács N.), Horgos (Baglyas), Koncz - Komlós, Kántor (Nádi), Osváth, Nagy L. - Vágner., Varga A.

Gól: Galambos (44., 62.), Pőcze (40.), Csík (75.), Farkas B. (87.)

Négy góllal győzte le Fehérvárcsurgó hazai pályán a Videoton Baráti Kört. A képen Zimmerman Tamás (b, VBK) és Pálfi Milán Fotó: Igari Balázs

Videoton Baráti Kör-Fehérvárcsurgó 0-4 (0-0)

Vezette: Varga György

Videoton Baráti Kör: Viniczai - Juhász G. (Molnár Cs.), Zimmerman (Szabó F.), Jankovics, Szenner - Tornyai P., Balogh Á.., Géri, Nagy V. - Tóth S., Polacsek (Kupeczik). Vezetőedző: Zimmerman Tamás

Fehérvárcsurgó: Guti - Kindl, Nagy B., Veres, Herczeg (Németh D.), Boros (Dreska), Pálfi, Baksa, Bernáth M., Lascsik (Répási), Csány (Andocsi). Vezetőedző: Mesics János

Gól: Kindl (53., 66., 88.), Pálfi (78.)

Csór Truck-Trailer-Pázmánd 3-1 (1-1)

Vezette: Kalauz László

Csór Truck-Trailer: Németh Zs. - Balázsik, Kocsis B., Vári (Szele), Právics (Katona) - Schöffer (Szabó I.), Néma (Nagy K.), Kellner,
Kovács Z. - Cserna, Nyakas (Pécsi). Vezetőedző: Tóth
József

Pázmánd: Lőrincz - Végh, Kutai, Domak, Kerkuska - Sarok, Rózsa, Fényes, Csernik - Farkasfalvi, Bauer.

Gól: Néma (57., 80.), Nyakas (9.), ill. Farkasfalvi (32.)

Kiállítva: Végh (89.)

Agárdi Termál csoport

Szabadegyháza-Kisláng 1-2 (0-2)

Vezette: Szűcs László

Szabadegyháza: Miklós - Kovács J., Kiss P., Csupor, Horváth T. (Ladányi) - Vida T., Zsilovics (Vizi), Farkas N., Rauf R. - Tiber Sz. (Rapai), Berényi (László). Vezetőedző: Baranyai Balázs

Kisláng: Ányos - Juhász M., Gergely, Árki, Dudar K. (Kolonics) - Dudar E. (Lévai), Simon I., Juhász J., Komlós - Kovács T. (Takács T.), Willerding Zs.

Gól: Kiss P. (87.), illetve Willerding Zs. (43., 45.).

Nagykarácsony-MPF Ráckeresztúr 0-5 (0-2)

Vezette: Somogyvári Attila

Nagykarácsony: Klics - Harasztia, Jeney, Brogyányi (Szűcs R.), Wadolowski - Simon Zs., Gál I. (Tábi), Komáromi (Fekete M.), Szabó M. - Felföldi, Rabijász (Oláh). Vezetőedző: Mergl István

MPF Ráckeresztúr: Lósits - Lakatos, Cseppen (Horváth Á.), Szilukács (Tóth R.), Neuvert - Bendák, Hartai (Váradi P.), Borsos, Horváth B. - Czakó (Takács B.), Cseprekál

Gól: Hartai (20., 54.), Szilukács (30.), Cseprekál (49.), Horváth B. (60.)

Pusztaszabolcs-Seregélyes 2-2 (2-0)

Vezette: Nagy Károly

Pusztaszabolcs: Semsei - Baloni, Csányi, Baka G., Toldi - Baka B., Sebők, Kovács A., Páhi (Balogh Z.), Kovács Zs., Sári (Simon J.).

Seregélyes: Závotka - Druzsin, Miklós, Kovács N., Penzer (Dezső) - Szurovcsják L., Benczik (Encsi), Puszta, Helbig - Rácz, Ihász.

Gól: Kovács Zs. (31., 37.), illetve Kovács N. (81.), Szurovcsják L. (88.)

A hazai csapat uralta a mérkőzés elejét, majd fokozatosan átvette az irányítást a Seregélyes és többet birtokolta a labdát. Kovács Zsolt szabadrúgás góljával a PSC megszerezte a vezetést, majd egy lecsorgó labdát ismét Kovács Zs. pofozott a hálóba. A hajrában egy kontrából szépítettek a vendégek, majd szinte a lefújás pillanatában igen véleményes büntetőből egyenlített a Seregélyes. Hajtós, brusztolós mérkőzésen győzelmet érdemelt volna a PSC.

LMSK Cobra Sport-Káloz 2-2 (1-1)

Vezette: Kerkuska Miklós

LMSK Cobra Sport: Kovács Z. - Kovács I., Gyenis, Sütő, Zalatnai - Horváth
A. (Mocher), Csizmadia, Bagó, Nyikos - Halász, Cziczinger.

Káloz: Takács L. - Somogyi, Magyar F., Pál T., Szabó J. (Jonkli) - Czövek, Tóth M. (Takács T.), Tóth B. (Jasztrapszky), Simon Gy. - Pál A., Fazekas. Vezetőedző: Bencze Zsolt

Gól: Horváth A. (10.), Halász (68.), illetve Simon Gy. (6.), Pál A. (75.)

Sárbogárd II-Enying 4-2 (1-2)

Vezette: Farkas István

Sárbogárd II: Kimiti - Berta, Fülöp (Kacz), Juhász G., Nagy T. - Szabó Z., Gráczer Bálint, Demeter (Vámosi G.), Krajcsovics (Rigó) - Hegedűs Gy., Vámosi D. (Bartók Z.). Vezetőedző: Pajor László

Enying: Dobai - Kovács L. (Gergics), Simon M. (Gál M.), Kalló, Megyeri - Báles, Szili, Harangozó (Vas), Bogár (Hermán) - Paluska, Zsifkovics.

Gól: Fülöp (48., 60.), Szabó Z. (29.), Demeter (72.), illetve Harangozó (4.), Kovács L. (33.)

A 4. percben Paluska Krisztián középre lőtt labdáját Harangozó Márton az ötös sarkáról a hálóba pörgette. 0-1. A 29. percben a büntetőterületen belül Nagy Tamást buktatták. A 11-est Szabó Zoltán a bal alsó sarokba lőtte. 1-1. A 33. percben Kimiti Zoltán egy bedobására rosszul mozdult ki, a labda Kovács László elé került, aki közelről a hálóba passzolt. 1-2. A 48. percben Krajcsovics szabadrúgására Fülöp Tibor jól mozdult, és 6 méterről a bal sarokba fejelt. 2-2. A 60. percben Fülöp berobbant a védők közé, és a bal
alsó sarokba fejelt. 3-2. A 72. percben Demeter Dávid 14 méterről, védőjétől szorongatva a bal alsó sarokba lőtt. 4-2.

Adony-Besnyő-Iváncsa II 2-0 (1-0)

Vezette: Nagy II László

Adony: Hamar - Csucsai, Drapcsik, Budai, Szabó B. - Szántó I., Broschek (Bere), Németh T. (Böjte L.), Szántó P. - Varga Z. (Böjte D.), Nebucz,.

Besnyő-Iváncsa II: Szilágyi - Lehel, Hepp (Topp), Fülöp, Deli - Mágocs, Góman (Víg), Mészáros (Restár), Béni - Szedlák, László (Lepsényi). Vezetőedző: Rákász Kornél

Gól: Szántó P. (38.), Varga Z. (57.)

Nagylók-Rácalmás 3-2 (0-0)

Vezette: Winklár Péter

Nagylók: Farkas Z. - Vörös B., Tórizs, Salga, Tóth L. - Fodor, Polányi (Molnár T.), Lendvai, Répási - Asbóth, Polacsek.

Rácalmás: Papp S. - Nagy B. (Szabó I.), Happi Siewe, Godó, Szabó Z. (Molnár Z.) - Kápolnási, Horváth D., Juhos, Csernus - Szeitz F., Domak.

Gól: Lendvai (54.), Tórizs (59.), Fodor (75.), illetve Juhos (69.), Horváth D. (84.)

1. Ikarus-M. hegy 18 16 1 1 72 -12 49

2. Kisláng 19 15 1 3 81 -22 46

3. Enying 19 11 3 5 68 -40 36

4. Szabadegyháza 18 9 3 6 57 -44 30

5. Seregélyes 18 9 3 6 32 -30 30

6. Nagylók 19 9 2 8 41 -63 29

7. Káloz 19 7 6 6 33 -33 27

8. Pusztaszabolcs 19 8 2 9 35 -38 26