2008.07.18. 02:29

Megizzasztották a nagy esélyest

<strong>Székesfehérvár</strong> - Az ob I-es férfi tenisz csapatbajnokságban a H. Szondi hazai pályán kikapott az első helyre is esélyes Pécstől. A fehérváriak ma délelőtt játszanak Agárdon.

Szerdán, a laktanyai pályákon fogadta a H. Szondi SE a bajnoki címre leginkább esélyes Pécsi VSK csapatát. Bár a szondisok eddig még nem tudták legyőzni riválisukat, titkon mégis bíztak a sikerben. Nem sikerült, hiszen a vendégek a 9 órás, küzdelmes maratoni csatában 7:2 arányban győztek. Viszont a játék képe és az eredmény nincs arányban: mindezt jól szemlélteti, hogy az egyéni mérkőzések során négy parti is csak a harmadik játszmában dőlt el. Az eredmények (elöl a szondisok): Wacha-Somogyi 1:6, 6:7; Nemcsek-Simon 5:7, 6:4, 4:6; Filipenkó-Bozsik 3:6, 7:5, 4:6; Rekedt-Sáros 6:3, 4:6, 4:6; Rácz-Kovács 4:6, 1:6; Ébel-Takács 3:6, 6:4, 4:6, Nemcsek, Ébel-Simon, Sáros 4:6, 7:6, 6:3; Wacha, Gyuris-Kovács, Takács 6:4, 6:1; Kisantal, Filipenkó-Somogyi, Bozsik 4:6, 2:6. Ma, 11 órakor megyei rang-adóra kerül sor: az Agárd TC fogadja a H. Szondi csapatát.