Százhalombatta – A férfi kézilabda NB I/B 7. fordulójában a fehérvári csapat a Duna partjára látogatott szombat este.

Krebsz András

Százhalombattai KE – Alba Regia KSE 24-19 (11-12)
Százhalombatta, 200 néző, vezette: Csányi, Zörgő.
Alba Regia Pulai – Tolnai 2, Gyimesi 1, PATKÓS 7(4), Vasvári, CSÓKA 6, György. Csere: Varga (kapus), Bárdos, Vörös, Tamás 2, Hamvasi, Venczel 1, Bándi, Ág. Vezetőedző: Károlyfi Viktor.

A mindez idáig pont nélkül szerénykedő Alba számára remekül indult a találkozó, Patkós és Tolnai szállították a gólokat, a 16. percben 3-6 állt az eredményjelzőn. A hazaiak nem hagyták magukat, Balázs Tibor vezetésével a szünetre egy gólra zárkóztak fel.

A második játékrészben a 40. minutumig fej-fej mellett haladtak a csapatok, ekkor azonban tízperces fehérvári rövidzárlat következett, a 7-1-es battai roham pedig eldöntötte az összecsapás kimenetelét.