2016.08.10. 12:10
A megyei I. osztály őszi menetrendje
1. forduló
Augusztus 13., szombat, 17.00
Sárosd-Sárbogárd SE, Velence-Iváncsa, Baracs-Mezőfalva
Augusztus 14., vasárnap, 17.00
Lajoskomárom-Polgárdi, Mór-Bicske, Pátka-Ercsi Kinizsi, Aba-Sárvíz FC-Martonvásár, Tordas-Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
2. forduló
Augusztus 21., vasárnap, 17.00
Bicske- Lajoskomárom, Polgárdi- Velence, Iváncsa-Tordas, Martonvásár-Pátka, Mezőfalva-Sárosd, Sárbogárd SE-Mór, Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő-Aba-Sárvíz FC, Ercsi Kinizsi-Baracs
Teljesen új összetételű Velence fogadja az Iváncsát szombaton Fotó: Molnár Artúr
3. forduló
Augusztus 27., szombat, 17.00
Lajoskomárom-Mór, Velence-Bicske, Sárosd-Ercsi Kinizsi
Augusztus 28., vasárnap, 17.00
Baracs-Martonvásár, Pátka-Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő, Aba-Sárvíz FC-Iváncsa, Tordas-Polgárdi, Sárbogárd SE-Mezőfalva
4. forduló
Szeptember 3., szombat, 16.30
Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő-Baracs, Ercsi Kinizsi-Mezőfalva
Szeptember 4., vasárnap, 16.30
Martonvásár- Sárosd, Lajoskomárom-Sárbogárd SE, Mór-Velence, Bicske-Tordas, Polgárdi-Aba-Sárvíz FC, Iváncsa-Pátka
5. forduló
Szeptember 10., szombat, 16.30
Sárosd-Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő, Velence-Lajoskomárom
Szeptember 11., vasárnap, 16.30
Mezőfalva-Martonvásár, Sárbogárd SE-Ercsi Kinizsi, Baracs-Iváncsa, Pátka-Polgárdi, Aba-Sárvíz FC-Bicske, Tordas-Mór
6. forduló
Szeptember 17., szombat, 16.00
Velence-Sárbogárd SE, Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő-Mezőfalva
Szeptember 18., vasárnap, 16.00
Martonvásár-Ercsi Kinizsi, Lajoskomárom-Tordas, Mór-Aba-Sárvíz FC, Bicske-Pátka, Polgárdi-Baracs, Iváncsa-Sárosd
7. forduló
Szeptember 24., szombat, 16.00
Sárosd-Polgárdi, Ercsi Kinizsi-Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
Szeptember 25., vasárnap, 16.00
Mezőfalva-Iváncsa, Sárbogárd SE-Martonvásár, Baracs-Bicske, Pátka-Mór, Aba-Sárvíz FC-Lajoskomárom, Tordas-Velence
8. forduló
Október 1., szombat, 15.00
Velence-Aba-Sárvíz FC, Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő-Martonvásár, Mór-Baracs
Október 2., vasárnap, 15.00
Tordas-Sárbogárd SE, Lajoskomárom-Pátka, Bicske-Sárosd, Polgárdi-Mezőfalva, Iváncsa-Ercsi Kinizsi
9. forduló
Október 8., szombat, 15.00
Sárosd-Mór, Ercsi Kinizsi-Polgárdi
Október 9., vasárnap, 15.00
Mezőfalva-Bicske, Sárbogárd SE-Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő, Baracs-Lajoskomárom, Pátka-Velence, Aba-Sárvíz FC-Tordas, Martonvásár-Iváncsa
10. forduló
Október 15., szombat, 14.30
Velence-Baracs
Október 16., vasárnap, 14.30
Lajoskomárom-Sárosd, Mór-Mezőfalva, Bicske-Ercsi Kinizsi, Polgárdi-Martonvásár, Iváncsa-Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő, Aba-Sárvíz FC-Sárbogárd SE, Tordas-Pátka
11. forduló
Október 22., szombat, 14.30
Sárosd-Velence, Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő-Polgárdi, Ercsi Kinizsi-Mór, Mezőfalva-Lajoskomárom, Sárbogárd SE-Iváncsa, Pátka-Aba-Sárvíz FC, Baracs-Tordas, Martonvásár-Bicske
12. forduló
Október 29., szombat, 14.30
Velence-Mezőfalva
Október 30., vasárnap, 13.30
Lajoskomárom-Ercsi Kinizsi, Polgárdi-Iváncsa, Tordas-Sárosd, Aba-Sárvíz FC-Baracs, Pátka-Sárbogárd SE, Bicske-Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő, Mór-Martonvásár
13. forduló
November 5., szombat, 13.30
Sárosd-Aba-Sárvíz FC, Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő-Mór, Ercsi Kinizsi-Velence
November 6., vasárnap, 13.30
Mezőfalva-Tordas, Sárbogárd SE-Polgárdi, Martonvásár-Lajoskomárom, Baracs-Pátka, Iváncsa-Bicske
14. forduló
November 12., szombat, 13.30
Velence-Martonvásár
November 13., vasárnap, 13.30
Lajoskomárom-Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő, Mór-Iváncsa, Bicske-Polgárdi, Baracs-Sárbogárd SE, Pátka-Sárosd, Aba-Sárvíz FC-Mezőfalva, Tordas-Ercsi Kinizsi
15. forduló
November 19., szombat, 13.30
Sárosd-Baracs, Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő-Velence, Ercsi Kinizsi-Aba-Sárvíz FC
November 20., vasárnap, 13.30
Mezőfalva-Pátka, Sárbogárd SE-Bicske, Martonvásár-Tordas, Polgárdi-Mór, Iváncsa-Lajoskomárom