2006.10.20. 02:29
A hétvége sportműsora
PÉNTEKKosárlabda Vass-Nyakas FC Fehérvár -Marley, NB II-es mérkőzés, Szfvár, ARÉV csarnok, 19.30. Sakk VI. Fehérvár Kupa, Székesfehérvár, József ...
Vass-Nyakas FC Fehérvár -Marley, NB II-es mérkőzés, Szfvár, ARÉV csarnok, 19.30.
SakkVI. Fehérvár Kupa, Székesfehérvár, József Attila Kollégium, 9 óra.
SZOMBAT
Kézilabda
Ercsi-Gyömrő, NB II-es női mérkőzés, 18 óra.
Móri KSC-Tarján, NB II-es férfi mérkőzés, 18 óra.
KosárlabdaKodolányi JFKSE-Baja, NB I/B-s mérkőzés, Székesfehérvár, Alba Regia Sportcsarnok, 12 óra.
LabdarúgásFC Fehérvár-Budapest Honvéd, NB I-es mérkőzés, Szfvár, Sóstói Stadion, 18 óra.
Dunaújváros-Soroksár, NB II-es mérkőzés, 14.30.
Integrál-DAC-Felcsút, NB II-es mérkőzés, 17 óra.
Budakalász-Enying, NB III-as mérkőzés, 14.30.
Martonvásár-Tata, NB III-as mérkőzés, 14.30.
FC Fehérvár-PMFC, U13-as és U15-ös mérkőzések, Szfvár, Sóstói Stadion, 11 óra.
Kápolnásnyék-Kisláng, megyei I. o. mérkőzés, 14.30.
Pálhalma-Előszállás, Baracs-Füle, Kulcs-Sz.battyán, megyei II. o. mérk., 14.30.
Beloiannisz-Nagylók, Rác-almás-Perkáta, Nagyvenyim -Cikola (Mezőfalván), megyei III. o. mérkőzések, 14.30.
Öregifúk bajnokság, kezdés: 14.30; Tordas Sportbüfé-Baracska, Alba Regia- Herceghalom, Sóskút-Viadukt, Zsámbék-Felcsút, Etyek-Bicske, Martonvásár-Tárnok (12.30), Ercsi-Tordas, Soponya-Pálhalma (13.30), Lajoskomárom -Polgárdi, Nagyvenyim-Káloz (Mezőfalván), Sárszentmiklós-Sárosd, Pusztaszabolcs -Adony, Jenő-Pátka, Iszkaszentgyörgy-Sárszentmihály (Kincsesbányán), Csákvár- Tác, Fehérvár-Sz.battyán, Pákozd-Ikarus, M.almás-Lovasberény, Sárkeresztes-Mór.
RögbiFehérvár Rugby Club- Százhalombatta, NB I-es mérkőzés, Szfvár, Köfém pálya 14 ó.
SakkVI. Fehérvár Kupa, Szfvár, József Attila Kollégium, 9 óra.
VASÁRNAPKézilabda
Alba Regia KSE-Balaton KC, NB I/B-s férfi mérkőzés, Szfvár, Köfém csarnok, 18 óra.
Kodolányi-Cornexi-Alcoa -Veszprém, NB I/B-s mérkőzés, Szfvár, Köfém, 12.30.
Rácalmás-Ercsi, NB II-es férfi mérkőzés, 10.30.
LabdarúgásIII. Kerület-Mór, NB III-as érkőzés, 14.30.
Megyei I. osztály, kezdés: 14.30; Csór-Bicske, Sárosd -Alba Regia, Dunafém-Maroshegy-Szabadegyháza, Aba-Sárvíz-Velence, Etyek- Adony, Polgárdi-Kisapostag, Sárszentmiklós-Iváncsa.
Megyei II. osztály, kezdés: 14.30; Tordas-Gárdony, Pákozd-Szár, Pátka-Söréd, Csákvár-B.csernye, Csabdi- Pettend, Ercsi-Pusztavám, Kajászó-Pázmánd, P.szabolcs- Lovasberény, Káloz-Seregélyes, LMSK-S.mihály, Mezőfalva-Tác-Csősz, Cece-Mezőszilas, L.komárom-Sárbogárd.
Megyei III. osztály, kezdés: 14.30; Vereb-Videoton BK, Gyúró-Vértesboglár, Tabajd- Mány, Vál-Dinnyés, Ráckeresztúr-Baracska, Alcsútdoboz -Pátka II., Bodajk-Iszkaszentgyörgy, Magyaralmás-Zámoly, Isztimér-Nagyveleg, Csókakő-F.csurgó, Soponya- Kőszárhegy, Szívkutyák- Csákberény, Nádasdladány- Sárkeresztes, Alap-Vajta, Dég -Zichyújfalu, Jenő-Ráckeresztúr II., S.ágota-Besnyő.
SakkVI. Fehérvár Kupa, Szfvár, József Attila Kollégium, 9 óra.
VízilabdaM.P.S. Fehérvár Póló SE- Szentes ob I/B-s mérkőzés, Szfvár, uszoda, 13 óra.