MEGYE II - A játékos-edző, Pál Zoltán mesterhármasával rabolt pontokat a Mány Pázmándról

Fejér megye - A megyei labdarúgó másodosztály 22. fordulójában leheletnyi előnyre tett szert a Bakonycsernye, miután a Puskás II nem tudott nyerni Csóron.

Aqvital FC Csákvár II-Szár 2-4 (0-1)

Vezette: Rózsa József

AFC Csákvár II: Tóth Z. - Gulyás J., Szabó S., Hári, Krausz, Gulyás Gá., Barócsi, Gulyás Ge., Imrefy, Turány (Szmolka), Fehér (Szabácsik). Edző: Takács József

Szár: Szabó D. - Fenyvesi, Rada, Krautszíder, Kovács B., Szabó Sz., Sátori, Haász, Orbán, Horváth B. (Szekeres), Nyitrai. Edző: Lacza Albert

Gólszerzők: Gulyás Ge. (75.), Szmolka (90.), ill. Nyitrai (21.), Haász (67.), Kovács B. (70., 86.).

Bakonycsernye-Fehérvárcsurgó 4-2 (2-2)

Jv.: Altorjay Áron Gellért.

Bakonycsernye: Spandler - Mészáros, Schneider, Benis Márk (Strommer), Balogh A. (Monostori), Kadlecsik (Molnár Á.), Ódor Á. (Flórián), Kovács D., Fojtyik, Varga A. (Boros), Fodor.

F.csurgó: Guti - Kindl, Nagy B., Veres, Herczeg, Pálfi, Andocsi, Baksa, Bernáth M., Csány (Bernáth P.), Lascsik. Edző: Mesics János

Gól: Varga A. (7., 70.), Fodor (45.), Strommer (68.), ill. Kindl (27.), Veres (40.).

Vendégtámadásokkal kezdődött a mérkőzés, mégis
a Csernye szerzett vezetést, Varga A. talált be. A vendégek Kindl és Veres révén fordítottak. A félidő utolsó percében Fodor Krisztián parádés szabadrúgásgóllal egyenlített. Szünet után a Bányász nagy fölényben játszva beszorította ellenfelét. A 68. percben Strommer, majd két perc múlva Varga A. is
betalált. Tudósított: Müller
Tamás.

Bodajk-Vál 2-2 (1-2)

Vezette: Bíró Dániel

Bodajk: Csizmadia - Kovács T. (Szabó A.), Bregócs, Kovács J. (Erdei), Hudák, Gergő, Molnár T., Falvai, Németh Á. (Fenyvesi M.), Tóth Á. (Somogyi), Fenyvesi Á. (Tóth Sz.).

Vál: Szujó - Fehér, Kiss A., Németh K. (Németh B.), Zágoni, Mayer, Jakab, Horváth Zs., Luczás (Indi), Kamocsa, Hőlaki. Gólszerzők: Kovács T. (30.), Hudák (82.), ill. Kamocsa (5.), Jakab (37.).

Kiállítva: Bregócs (42.).

Tömegjelenet egy beadás után a piros mezes Videoton Baráti Kör és a találkozót végül 3-1-re nyerő Kápolnásnyék összecsapásán
Fotó: Igari Balázs

Videoton Baráti Kör-Kápolnásnyék 1-3 (0-0)

Jv.: Magyar János.

VBK: Aranyos - Jankovics (Kupeczik), Juhász, Szenner (Szabó F.), Barna Má. (Sasvári), Tornyai, Németh D., Nagy K., Balogh Á., Tóth S. (Jirka), Nagy V. (Barna Mi.). Edző: Zimmerman Tamás

Kápolnásnyék: Mészáros - Szilasi, Nagy Z., Ribi (Jung), Varga J., Konczi, Czottner, Peszeki, Molnár G. (Serhók), Bánoczki (Tombor), Silhány. Edző: Menus Tamás

Gólszerzők: Tornyai (89.), ill. Konczi (55.), Czottner (58.), Varga J. (88.).

Csór Truck-Trailer-Puskás FC III 1-1 (0-1)

Vezette: Sülyi János

Csór Truck-Trailer: Jankovics - Balázsik, Kurinyecz, Kocsis, Vári G., Katona (Schöffer), Néma (Nagy K.), Szabó I. (Nagy P.), Kovács Z., Cserna, Nyakas (Pécsi). Edző: Tóth József

Puskás FC III: Miklós - Gajdos, Szabó D., Harangozó (Farkas J.), Oláh, Tóth A., Kocsis (Boros), Komáromi, Királyvári, Mérten (Jelinek), Gálos. Edző: Szabó Dániel

Gólszerzők: Katona (50.), ill. Szabó D. (12.)

Pusztavám-Jüllich-Kőszárhegy 2-0 (2-0)

Vezette: Vitányi László

Pusztavám-Jüllich: Kiss V. - Rozembaum (Bedő), Véninger, Kertai, Molnár A. (Őze), Czéh, Varga J., Magosi, Katona (Laukó), Fülöp (Varga L.), Veress (Csordás).

Kőszárhegy: Szabó R. - Király, Nádi (Baglyas), Nagy P., Horgos, Koncz, Komlós, Grozly, Osváth, Nagy L., Gecse (Prisznyák).

Gólszerzők: Fülöp (5.), Molnár A. (37.).

Pákozd-Mór II 2-1 (2-1)

Vezette: Kupi Zoltán

Pákozd: Majnár - Csík (Kardos), Máté, Pőcze, Kocsándi, Galambos (Jasper), Schultz, Rothauszki, Szabó B., Farkas B., Hollósi (Németh D.). Edző: Faller László.

Mór II: Walczer - Szabó B., Manner, Schábel (Vincze), Vachtler, Varga L. (Koller), Dreska, Wachtler, Maxim Daniel (Nyevrikel Ge.), Szántó (Nyevrikel Gá.), Elek.

Gólszerzők: Pőcze (10.), Szabó B. (30. - öngól), ill. Maxim Daniel (40.).

Pázmánd-Mány 3-6 (0-3)

Vezette: Pekker Bálint

Pázmánd: Lőrincz - Kutai, Pécsi, Czottner (Lengyel), Domak, Kerkuska, Sarok (Farkasfalvi), Rózsa, Fényes, Bauer, Varga V.

Mány: Sátori - Herczeg, Mohácsi, Pál (Magony), Szabó L., Jakab (Vaczula), Radovics, Budai, Antoni (Apostagi), Molnos (Birta), Bederna (Farkas R.).

Gól: Farkasfalvi (64.), Kerkuska (82.), Rózsa (89.), ill. Pál (10., 18., 54.), Radovics (4., 75.), Farkas R. (70.)

Még a Tolcsvay Béla által írt Pázmánd-induló sem segített, nagy pofonba szaladtak a hazaiak. Pál Zoltán vezetésével a jó napot kifogó vendégcsapat
- kiváló játékvezetés mellett - duplán törlesztett az őszi 1-3-ért a tartalékos Pázmánd ellen. Tudósított: Lukács József

Agárdi Termál csoport

Sárbogárd II-Besnyő-Iváncsa II 2-2 (0-1)

Vezette: Béd Ákos

Sárbogárd II: Brúzsa - Fülöp (Huszár), Juhász, Kacz (Pajor), Nagy T. (Gazsó), Szakács (Krajcsovics), Szabó Z., Halasi, Vámosi D., Bartók, Vámosi G. (Rigó). Edző: Pajor László.

Besnyő-Iváncsa II: Szilágyi - Molnár N., Restár, Hepp, Takács, Mágocs, Baranyai (Víg), Béni, Szedlák, László (Lepsényi), Lehel (Kovács J.). Edző: Rákász Kornél. Gólszerzők: Krajcsovics (65.), Szabó Z. (90.), ill. Mágocs (14.), Hepp (67.).

Győzelme esetén közelebb került volna a középmezőnyhöz a hazai csapat. Az első félidőben a szél is támogatta a Sárbogárd II-t, és helyzetei is adódtak. A 14. percben mégis a Besnyő-Iváncsa II szerzett vezetést. Mágocs a rosszul helyezkedő védők között kilépett, a kifutó kapus mellett elhúzta a labdát, majd a kapuba lőtt, 0-1. A gól után inkább a mezőnyben küzdöttek a felek, a labdát többet birtokló hazaiak nem tudtak felülkerekedni. A második félidőben is nyomás alatt tartották a vendégek kapuját.

A 65. percben Vámosi átadását Krajcsovics kapta, egy csellel tisztára játszotta magát és 14 méterről a kapuba bombázott, 1-1. Kitámadtak a vendégek, s a 67. percben újra előnyhöz jutottak. Takács L. szögletét Hepp a jobb felső sarokba fejelte, 1-2. A hazaiak mindent egy lapra feltéve támadtak, de Szilágyi kapus a helyén volt. A 90. percben pontot mentett a Sárbogárd II. Vámosi beadása Szabó Zoltán elé került, aki 10 méterről a jobb felső sarokba lőtt, 2-2. Jók: Krajcsovics ill. Szilágyi D. Tudósító: Szántó Gáspár

Szabadegyháza-Káloz

1-0 (1-0) Szabadegyháza.

Vezette: Rózsa Ádám

Szabadegyháza: Miklós - Rauf, Kiss P. (Rapai), Vida, Farkas N. (Ladányi), Billig, Vizi, Berényi (Horváth G.), Hamburger (Tiber), Gódány, Zsilovics (Horváth T.). Edző: Baranyai Balázs.

Káloz: Takács L. - Somogyi, Magyar (Szigeti), Tóth M., Tóth B., Jasztrapszky, Simon (Tóth A.), Szabó Sz., Pál, Takács T. (Czövek), Fazekas. Edző: Bencze Zsolt.

Gólszerző: Kiss P. (36.)

Adony-MPF Ráckeresztúr 2-2 (1-2)

Vezette: Czagány Zoltán

Adony: Hamar - Drapcsik, Budai, Szabó B., Szántó I. (Böjte L.), Szántó P., Csucsai, Varga Z., Vukajlovics P. (Böjte D.), Erdei, Nebucz.

Ráckeresztúr: Lósits - Lakatos, Neuvert, Bendák, Hartai (Takács M.), Czakó, Borsos, Horváth B., Lepsényi, Takács B. (Szilukács), Cseprekál. E.: Zsigmond László.

Gólszerzők: Budai (7.), Szabó B. (68.), ill. Bendák (1.), Horváth B. (15.).

LMSK Cobra Sport-Rácalmás 2-0 (1-0)

Vezette: Mogyorósi Tibor

LMSK Cobra Sport: Kovács Z. - Kovács I., Mocher (Baráth), Sütő (Gyenis), Nasta (Dicső), Csizmadia, Bagó, Horváth A., Halász, Zsiga, Cziczinger.

Rácalmás: Szabó I. - Nagy B., Godó, Szabó Z., Molnár Z., Németh Zs., Varga Á., Juhos, Csernus, Bartók, Szeitz. Gólszerzők: Mocher (14.), Sütő (76.).

Nagylók-Seregélyes 2-5 (0-2) Vezette: Domak Ádám

Nagylók: Bíró - Vörös, Tórizs (Asbóth), Szabó E., Lendvai, Erős (Fodor), Molnár T., Faragó, Kulcsár, Répási (Polányi), Polacsek.

Seregélyes: Závotka - Druzsin, Helbig, Miklós, Szurovcsják L., Pintér (Szurovcsják R.), Puszta (Princz), Benczik Cs. (Penzer), Györe, Rácz (Encsi), Ihász (Kű).

Gólszerzők: Molnár T. (56., 86.), ill. Rácz (21., 65., 79.), Benczik Cs. (44.), Szurovcsják L. (54.).

Nagykarácsony-Pusztaszabolcs 1-2 (1-1)

Vezette: Almádi Sándor

Nagykarácsony: Turi - Harasztia, Tábi, Brogyányi M., Wadolowski, Simon (Brogyányi Cs.), Komáromi, Oláh, Szabó M., Felföldi, Rabijász. Edző: Mergl István

Pusztaszabolcs: Semsei - Csányi, Baka G., Toldi, Baka B., Sebők, Kovács A., Balogh Z. (Simon), Páhi, Baloni, Györök.

Gólszerzők: Brogyányi M. (34.), ill. Györök (19., 81.).