2014.04.08. 14:31

Újabb futsal siker

A futsal NB II rájátszásának 4. fordulójában a Fehérvár Futsal együttese a mérkőzés előtt még 5. helyen álló UTE csapatát fogadta, és helyenként közönségszórakoztató játékkal 5-1 (2-1) - re legyőzte ellenfelét, és ezzel a tabella élére állt.

Az UTE kellőképpen megijesztette vendéglátóit (Spandler – Béres Z. 1, TANÁRKI 1, Tornyai 1, MOLNÁR V. Cs: Kaszás, SCHÄFFER 1, Kéri, VAS Á., Bognár B. 1 Edző: Béres Zoltán), mivel 4. percben Ádám Erik egy szóló után bevette Spandler Mátyás kapuját. Szerencsére ez nem okozott zavart, hiszen alig két perc elteltével egy kontratámadás végén Tornyai Tamás egyenlített. A 10. percben a nagy kedvvel játszó Schäffer Ádám már vezető gólt is megszerezte.

Jót tett a szünet, mert ezt követően előbb Béres Zoltán szabadrúgásból lőtt nagy gólt, majd egy szépségdíjas támadás végén Molnár Viktor passzát értékesítette Tanárki Mihály. Zárásként a kapujából határozatlanul kijövő Trakperger Márk belerúgta Bognár Bencébe a labdát, akiről ez a kapu közepébe pattant.