2017.03.25. 11:14
Nyugdíjas Ki mit tud? gála lesz holnap Székesfehérváron
A Fejér Megyei Kor-Társ Nyugdíjas Ki mit tud? gálaműsornak vasárnap a székesfehérvári Vörösmarty Színház ad otthont.
Március 26-án, vasárnap 10 órától rendezik meg a Nyugdíjas Ki-mit-tud? gálát a Vörösmarty Színházban. A rendezvényen 33 produkció előadója méretteti meg magát. A fellépők Fejér megye több részéről, így Abáról, Jenőről, Ráckeresztúrról, Polgárdiból, Mórról, Hantosról vagy Székesfehérvárról érkeznek, de akad budapesti szereplő is.
A fellépők sorrendje, nevük, a képviselt település és az előadott produkciójuk itt látható:
Név: Produkció:
1. Darázsderék Nyugdíjas Táncegyesület (Ráckeresztúr, 8 fő) Rendőrnő - tánc
2. Napvirág Dalkör (Aba, 15 fő) Fejér megyei népdalok
3. Szabóné Miklós Eszter (Székesfehérvár) Reményik Sándor: A fordító
4. Élő Ősz Nyugdíjas Klub Népdalköre és a Citera Zenekar (Seregélyes, 20 fő) Zalai népdalok
5. Simon Sándorné (Soponya) József Attila: Íme, hát megleltem hazámat
6. Iglice Népdalkör (Dinnyés, 14 fő) Zobor vidéki lakodalmas dalcsokor
7. Arconic-Köfém Nyugdíjas Klub Tánccsoportja (Székesfehérvár, 13 fő) Hegyközi vigasságok
8. Szél Lászlóné (Baracs) Karinthy Frigyes: Előszó
9. Baracsi Barátság Nyugdíjas Egyesület Dalköre (Baracs, 18 fő) Győrújfalui népdalcsokor
10. Harmónia Nyugdíjas Egyesület (Pusztaszabolcs, 3 fő) Vonatravárás jelenet
11. Steiner Ferencné (Mór) József Attila: Elégia
12. Retye-Rutya Női Dalkör (Hantos, 16 fő) Ercsi summás dalok
13. Nagyvenyimi Aranydaru Nyugdíjas Klub táncosai (Nagyvenyim, 7 fő) Piszi-tánc
14. Antal Tamás (Budapest) Musical: Memory - Webber
15. Arconic-Köfém Nyugdíjas Klub Férfikórusa (Székesfehérvár, 16 fő) Bordalok
16. Komjáti János (Nagyvenyim) Babits Mihály: Jónás imája
17. Hantosi Férfi Dalárda (Hantos, 10 fő) Borivó dalok
SZÜNET
18. Rozmaring Énekkar (Enying, 12 fő) Örökzöld slágerek szintetizátor kísérettel
19. Major Árpádné (Polgárdi) Petőfi Sándor: Falu végén kurta kocsma
20. Becze Katalin Margit (Székesfehérvár) Gyimesi csángó népdal
21. Lepsényi Esthajnal Nyugdíjas Klub Énekkara (Lepsény, 19 fő) Fejér megyei népdalok
22. Tóth Istvánné Jutka (Csór) Magyar nóta
23. Nagy Bálint (Kőszárhegy) Katonadalok
24. Fister Ferencné (Jenő) Egyszeri legény gatyája - mese
25. Farkas Ottóné Böbe (Székesfehérvár) Sláger
26. Lendvai Józsefné (Rácalmás) Ágh István: Anya a fiához
27. Peresztegi Ferencné (Enying) Monti csárdás
28. Matus Mihály (Budapest) Rákóczi megtérése tárogatón
29. Rábai Károly (Székesfehérvár) Mississippi
30. Setét Andrásné Kati Guantanamera
31. Illés József (Székesfehérvár) Zárai - Vámosi egyveleg
32. Ludányi Jánosné (Sárkeresztúr) Magyar nóta
33. Simon László (Aba) Magyar nóta