Kosárlabda

2013.10.07. 14:33

Tenyér: 62 pont, majd a sérülés

Elkezdte az országos bajnokságot a Fejér Kosár SE serdülő lány csapata.

Az első fordulóban, egy „pikáns” mérkőzésen a Fehérvár KC volt az ellenfél. Az FKSE lányai (Láng Fanni 1, Tenyér Zsófia 44, Sándor Tamara, Ács Imola, Sajtos Csenge, Péteri Míra, Góbi Maja 2, Mutumbi Amanda, Ulej Szonja 10, Kárpáti Korinna 2, Zöllei Fanni, Rózsa Nóra, edző: Gerlaki Krisztina) 59-56 arányban győztek a szenzációs napot kifogó Tenyér Zsófinak köszönhetően.

A lányok nagyot küzdöttek hiszen már 21 ponttal is vezetett az ellenfél. A 2. fordulóban az Óbudai Kaszások volt az ellenfél, az FKSE (Láng Fanni 9, Tenyér Zsófia 18, Sándor Tamara, Ács Imola, Sajtos Csenge, Péteri Míra, Góbi Maja 12, Mutumbi Amanda, Uley Szonja 11, Kárpáti Korinna 12, Zöllei Fanni 1, Rózsa Nóra) őket is legyőzte 63-57 arányban. Nehezen jött össze, hiszen Tenyér a 2. félidő első percében bokaszalag-szakadást szenvedett, de a lányoknak a helyén volt a szívük.