Kiemelt állások

2018.04.05. 15:59

TERMÉKTÁMOGATÓ

Az Albacomp RI Rendszerintegrációs Kft., Magyarország egyik legnagyobb hazai magántulajdonban lévő informatikai vállalkozása székesfehérvári központjába szakembert keres:

TERMÉKTÁMOGATÓ munkakörbe

Elvárás:

Felsőfokú szakirányú végzettség

Szóbeli és írásbeli angol középfokú nyelvtudás

Önálló munkavégzés

Szervezői képesség

Nagyfokú stressz tűrés

Microsoft Office alkalmazásainak kiemelt ismerete

Szakmai gyakorlat

B kategóriás jogosítvány

Előny:

3 évet meghaladó szakmai tapasztalat valamely magyarországi informatikai cégnél

Magyarországon jelen lévő informatikai gyártók ismerete

Amit kínálunk:

szakmai továbbfejlődési lehetőség

kreatív, hosszú távú munkalehetőség egy fiatal, dinamikus csapat tagjaként

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, hogy szakmai önéletrajzát az alábbi címre küldje el:

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a feol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!