Kiemelt állások

2018.04.18. 13:13

Számviteli munkatárs

Az Albacomp RI Rendszerintegrációs Kft. a megnövekedett feladatok ellátására tekintettel székesfehérvári központjába munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére, azonnali munkakezdéssel:

A munkakör tartalma:

Szállító-vevő számlák rögzítése/könyvelése

Banki utalások könyvelése

Tárgyi eszköz analitika rögzítése, könyvelése

Készlet könyvelése

Főkönyvi számlák rendezéséhez szükséges könyvelési tételek elkészítéséről való gondoskodás

Havi, negyedéves és éves zárási munkálatok elvégzése.

A társaság főkönyvi kivonatainak elkészítése.

Év végi mérleg és adóbevallás elkészítésében való részvétel.

Elvárások:

Általános középfokú, mérlegképes könyvelői végzettség

5 éves szakmai gyakorlat

Felhasználói szintű számítógép ismeret

Amit kínálunk:

Versenyképes bér és kompenzációs csomag

Kreatív, hosszú távú munkalehetőség egy fiatal, dinamikus csapat tagjaként

rugalmas munkavégzés

Szakmai önéletrajzát a munkakör megjelölésével a [email protected] mail címre várjuk. Pályázatában kérjük a bérigény feltüntetését

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a feol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!