Kiemelt állások

2017.12.13. 18:01

Logisztikai asszisztens

A MIPA SE egy közepes méretű, erősen növekvő lakk- és festékgyártó, essenbachi székhellyel. További hat bel- és külföldi telephelyen fejlesztünk és gyártunk gépjárműlakkokat, ipari lakkokat és épületfestékeket, valamint fa- és asztalosipari lakkokat, profi felhasználók számára. A Mipa Csoport világszerte kereken 1000 dolgozóval tevékenykedik és valamennyi kontinens 85 országába szállít, saját fióktelepeinek valamint partnereinek.

Magyarországi leányvállalatunk csapatának, a Mipa Hungária Kft-nek erősítésére, székesfehérvári munkahelyre keresünk LOGISZTIKAI ASSZISZTENST

(nem csak adminisztrációs-, túlnyomó részt fizikai munka)

Az Ön feladatai:

bejövő ügyfélhívások és rendelések kezelése és nyomon követése

együttműködés a cég telephelyeivel, egyéb osztályaival, értékesítőkkel és az anyavállalattal

EKAER ügyintézés

Szállítólevelek, számlák, beszerzési rendelések könyvelése

beérkező áru tételes átvétele

értékesítésre kerülő áru komissiózása

(esetenként 25-35 kg fém kannák !!!)

Elvárásaink:

-középfokú végzettség

-jó német és/vagy angol nyelvi ismeretek

ügyfélközpontú gondolkodásmód és pozitív hozzáállás

igényes, pontos, lelkiismeretes, önálló munkavégzés

terhelhetőség

felhasználói szintű számítógép ismeretek (előny: Navision ismerete)

kiváló kommunikációs készség

elektromos emelőgép jogosítvány

Amit kínálunk:

hosszú távú karrierlehetőség

stabil vállalati háttér

kulturált munkakörnyezet

versenyképes fizetés

Felkeltettük érdeklődését? Akkor kérjük, küldje meg pályázati anyagait, bérelképzelésével együtt, az alábbi címre: [email protected]

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a feol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!