Kiemelt állások

2018.05.02. 08:13

Kereskedelmi Asszisztens Munkatárs

Az ER-FA 2000 FAIPARI KFT. móri telephelyére Kereskedelmi Asszisztens Munkatársat keres!

Feladatok:

  • Árváltozások lekövetése: beszállítói árlisták átdolgozása, partner árlisták készítése
  • Vevők rendkívüli árainak felülvizsgálata, kezelése
  • Reklamáció helyi kezelése, beszállítók felé továbbítása, lekövetése
  • Bolti értékesítés segítése: kiértékelés és statisztika készítés
  • Adatbázis karbantartás
  • Részvétel az árajánlatok készítésében
  • Kiemelt partnerek rendelésállományának kezelése
  • Laptermékek raktárkészletre való rendelése
  • Partnerek internetes jogosultságának kezelése

    Elvárások:

  • Kereskedelmi szakirányú végzettség vagy több éves tapasztalat hasonló munkakörben,
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek, magas szintű Excel tudás

    Előny:

  • Mór illetve Mór környéki lakóhely,
  • Kommunikációs szintű nyelvtudás angol/német nyelvből,

    Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • Cafeteria rendszer
  • havi és féléves teljesítményprémium
  • hosszútávú munkalehetőség

    Jelentkezni szakmai önéletrajzzal és bérigény megjelölésével az alábbi elérhetőségeken lehet: [email protected], vagy a 06-30/2541759-es telefonszámon.

    Ezek is érdekelhetik

    Hírlevél feliratkozás
    Ne maradjon le a feol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!