Kiemelt állások

2018.04.11. 14:45

Értékesítő munkatársat keresünk!

Szeretnél olyan fejlődő és bővülő cégnél dolgozni, ahol értékelik a véleményed, nyitottságod a tanulásra, ahol izgalmas feladatok várnak és befogadó, támogató csapat segíti a munkádat? Csatlakozz hozzánk!

27 éves cégünk mérföldkőhöz érkezett. Jövőre birtokba vesszük új telephelyünket, ezzel tovább emeljük az értékesítési minőségünket.

Amennyiben a csapatunkat választod, lehetőséged van egy új, hatékony rendszer kialakításának formálására, kreativitásod kamatoztatására.

Feladatok

° Építőanyagok értékesítése

° Vevőpartnerek kiszolgálása

Elvárások

° érettségi

° jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

° Erős Ms Office ismeret

° önálló és csapatszellemű, együttműködő, lendületes munkavégzés

Előny

° Építőanyag ismeret

Amit kínálunk

° hosszú távú munkalehetőség

° szakmai fejlődés, előrelépés lehetősége

° Fiatalos, egymást segítő csapat, jó munkahelyi légkör

° Vonzó juttatási csomag

Fényképes önéletrajzodat a [email protected] e-mail címre izgatottan várjuk.

Jelentkezési határidő: 2018.04.25.

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a feol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!