Kiemelt állások

2018.04.20. 13:27

Építőanyag értékesítő

Dinamikusan bővülő STAVMAT építőanyag áruházakból álló országos kereskedelmi hálózatunk

munkakörbe teljes munkaidőben foglalkoztatott (8 óra/nap) kollégát keres SZÉKESFEHÉRVÁRI telephelyére.

Az értékesítéshez kapcsolódó fő feladatok:

  • szaktanácsadás partnereink, vevőink részére
  • árajánlat készítése, megrendelések és szállítások lebonyolítása, nyomon követése
  • pénztárkezelés, számlázás
  • vásárlók hatékony és gyors kiszolgálása
  • a munkakörhöz tartozó adminisztráció elvégzése (Word, Excel, SAP használatával)

    Elvárások:

  • számlázási tapasztalat
  • pontos, precíz munkavégzés
  • megbízhatóság
  • építőiparban, vagy építőanyag kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • kiváló szakmai felkészültség, termékismeret
  • jó kommunikációs készség, lendületes munkavégzés
  • MS Office programok (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete

    Amit nyújtunk:

  • jó hangulatú csapat
  • kellemes munkakörnyezet
  • hosszú távú munkalehetőség, fejlődési lehetőség, továbbképzések
  • versenyképes jövedelem
  • további kiemelkedő juttatások (többek között: munkába járás, Cafeteria, teljesítménnyel arányos prémium, üdülési lehetőség).

    Amennyiben a fenti feladatkörben szívesen csatlakozna egy lendületes, segítőkész csapathoz, akkor kérjük, küldje el önéletrajzát bérigénye megjelölésével az [email protected] címre.

    Ezek is érdekelhetik

    Hírlevél feliratkozás
    Ne maradjon le a feol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!