Kiemelt állások

2018.05.18. 13:45

CNC programozó, gépbeállító

A fémalkatrészek kisszériás megmunkálásával foglalkozó székesfehérvári Litze Kft. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Megmunkáló központok (3, 5 tengelyes) és CNC esztergagépek beállítása
  • Rajz, modell alapján programozási feladatok elvégzése
  • Technológiai paraméterek meghatározása, szerszámválasztás
  • Gyártmányok mérése, ellenőrzése
  • A vállalatirányítási rendszer – gyártásra vonatkozó – felületeinek kezelése

    AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú OKJ vagy technikusi képzés
  • Minimum 5 éves programozói, gépbeállítói tapasztalat
  • Befogószerszámok, készülékek gyártásában szerzett tapasztalat
  • Kétműszakos műszakrend vállalása
  • Gyors, pontos, önálló munkavégzés
  • CAD/CAM szoftver(ek) ismerete

    AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Alapszintű angol/németnyelv-tudás
  • Egy vagy több CNC programnyelv ismerete
  • Fanuc, Siemens vezérlők ismerete

    AMIT KÍNÁLUNK:

  • Alap bruttó bér 500.000,- Ft-tól + műszakpótlék + túlóradíj
  • Teljesítményarányos prémium
  • Tömegközlekedés utazási költségeinek 100 %-os térítése
  • Folyamatos továbbképzések, változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Munkavégzés helye:

    Székesfehérvár, Ipari Park

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre: [email protected]

    Ezek is érdekelhetik

    Hírlevél feliratkozás
    Ne maradjon le a feol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!