Kiemelt állások

2018.05.10. 08:17

Adatrögzítő (adminisztrátor)

A CPS Company Kft 100% magyar tulajdonban lévő cég a csomagolástechnikai üzletágban országszerte elsők között van az csomagolóanyag gyártásában. Székesfehérváron található dinamikusan növekvő gyárunkba jelenleg a következő feladatok ellátására keresünk munkatársakat:

Feladatok:

Dokumentumok rendezése

Műszakvezető által megadott utasítások elvégzése

  • A termelési terv határidőre történő végrehajtása/támogatása
  • Műszakvezető munkájának támogatása
  • A megadott adatok számítógépre való felrögzítése
  • Elvárások:

  • Munka- és minőségtudatosság
  • 1 műszakos irodai munkarend
  • Pontos és precíz munkavégzés és megbízhatóság
  • minimum érettségi
  • számítógépes alapismeret
  • Előny:

  • Termelő üzemben szerzett tapasztalat
  • Navision vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Amit kínálunk:

  • Stabil háttér
  • Versenyképes kereseti lehetőség
  • Tiszta,modern munkakörnyezet
  • Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal a [email protected] elérhetőségen illetve bővebb felvilágosítást munkanapokon 8-17 óráig a következő telefonszámon: +36-20-272-2614 kaphat.

    Ezek is érdekelhetik

    Hírlevél feliratkozás
    Ne maradjon le a feol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!