Kiemelt állások

2018.06.18. 12:37

HIRDETÉSI TANÁCSADÓ

MEDIAWORKS HUNGARY ZRT.

székesfehérvári irodájába HIRDETÉSI TANÁCSADÓ munkatársat keres

FELADATOK:

  • Nyomtatott és online termékek hirdetési felületeinek értékesítése
  • Kapcsolattartás a hirdetőkkel, új ügyfelek akvirálása
  • Folyamatos konkurencia- és piacelemzés

    ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség
  • B kategóriás vezetői engedély és saját gépjármű
  • Hasonló területen szerzett legalább 1-3 éves értékesítési tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MsOffice)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Megbízhatóság
  • Önálló, precíz munkavégzés

    AMIT KÍNÁLUNK:

  • Alkalmazotti jogviszony, alapfizetés és teljesítmény arányos juttatási rendszer
  • Nagyvállalati háttér
  • Folyamatos képzések, értékesítési tréningek
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú karrier lehetőség
  • Munkavégzés helye: SZÉKESFEHÉRVÁR

    Pályázatát a munkakör megjelölésével, a [email protected] e-mail címre várjuk

  • június 30-ig!
  • Ezek is érdekelhetik

    Hírlevél feliratkozás
    Ne maradjon le a feol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!