2012.07.15. 13:54
Fejér megye színötös tanulói 2. rész
Gratulálunk megyénk kitűnő tanulóinak!
Megyénk színötös tanulói:
Beck Hanna 1. o.,
Szent Erzsébet Általános
Iskola, Mór
Bencsik Mihály
Alex 4. o., Dr. Kovács
Pál Ált. Isk., Dég
Bordács Panna
3.c, Teleki Gimnázium és
Általános Iskola, Szfvár
Borostyán Boglárka
3. d, Végh János
Általános Iskola, Vereb
Bosák Petra 4. c,
Radnóti Miklós Általános
Iskola, Mór
Botos Enikő 4. c,
Kossuth Lajos Általános
Iskola, Szfvár
Danka Attila Bendegúz
2. c, Teleki
Ált. Isk., Szfvár
Erdei Barnabás
4.o., Tamási Áron Általános
Iskola, Kisláng
Gábor Gergely
5.a, Teleki Gimnázium és
Általános Iskola, Szfvár
Helmrich Márton
2. b, Táncsics Mihály
Ált. Isk., Szfvár
Horváth Bálint
5.b, Kossuth Lajos Általános
Iskola, Szfvár
Horváth Boglárka
Lili 1. b, Kossuth Lajos
Ált. Isk., Szfvár
Horváth Petra
3.o., József Attila Ált. Iskola,
Pusztaszabolcs
Komjáthy Levente
2. o., Tóvárosi Általános
Iskola, Szfvár
Harcsa-Pintér Zsófia
4. o., Móricz Zs.
Ált. Isk., Dunaújváros
Komjáthy Roland
3. o., Tóvárosi
Ált. Iskola, Szfvár
Kovács Helga 3. d,
Tóvárosi Általános Iskola,
Székesfehérvár
Kráj Alex
4. c, Németh László Általános
Iskola, Székesfehérvár
Krebsz Erika 4. c,
Széchenyi Általános Iskola,
Polgárdi
Mádi Rebeka Sára
4. b, Teleki Gimnázium
és Ált. Isk., Szfvár
Magyar Klaudia
3.a, Teleki Gimnázium és
Ált. Isk., Szfvár
Majorosi Virág
3.b, Teleki Gimnázium és
Ált. Isk., Szfvár
Márta Bence 5. o.,
Általános Iskola, Lovasberény
Mayer Martin 2. b,
Felsővárosi Általános
Iskola, Székesfehérvár
Lucai Dominika
3.o., Farkas Gyula Tagiskola,
Sárosd
Méreg Martin
4.osztály, Általános Iskola,
Füle
Molnár Diána
Georgina 3. d, Tóvárosi
Ált. Isk., Szfvár
Móricz Bercel 2. o.,
Chernel István Általános
Iskola, Agárd
Nagy Boglárka
7.b, Dr. Kovács Pál Általános
Iskola, Dég
Nagy Renáta 2. b,
Eötvös József Általános
Iskola, Ercsi
Nagy Tamás 4. c,
Németh László Általános
Iskola, Szfvár
Nagy Vivien 6. b,
Vörösmarty Általános
Iskola, Kápolnásnyék
Németh Máté
Bendegúz 3. o., Ált.
Iskola, Zámoly
Németh Orsolya
7. c, Széchenyi Általános
Iskola, Siófok
Nagy Natália 4. a,
Vörösmarty Általános
Iskola, Szfvár
Németh Róbert
4. b, Eötvös József Általános
Iskola, Ercsi
Neuvirth Anna
2.a, Széchenyi Általános
Iskola, Polgárdi
Oláh Patrik 3. o.,
Zöldliget Általános Iskola,
Velence
Orsik Regina Anna
3. b, Táncsics Általános
Iskola, Szfvár
Pajor Lili
első osztály, Általános Iskola,
Cece
Paréj Vera 3. c,
Arany János Általános
Iskola, Dunaújváros
Pauker Barbara
2.a, Kossuth Lajos Általános
Iskola, Szfvár
Péja Barbara 2. o.,
Árpád fejedelem Tagiskola,
Előszállás
Pesei Krisztián
5.o., Dózsa György Általános
Isk., Dunaújváros
Őrsi Martin 4. o.,
Nemeskócsag Általános
Iskola, Pákozd
Pesti Zsófia 4. osztály,
Általános Iskola,
Csókakő
Petrimán Olívia
5.o., Kazinczy Általános
Iskola, Kincsesbánya
Pinke Kata 4. osztály,
Általános Iskola,
Nagykarácsony
Pintér Linda 3. a,
Teleki Gimnázium és
Általános Iskola, Szfvár
Pintér Vanessza
2.a, Eötvös József Általános
Iskola, Ercsi
Pohl Katalin 6. a,
Eötvös József Általános
Iskola, Ercsi
Póka Róbert 2. a,
Németh László Általános
Iskola, Szfvár
Polányi Nóra 3. b,
Hunyadi Általános Iskola,
Perkáta
Polányi Tímea
2.o., Aba Sámuel Tagiskola,
Aba
Pintér György Máté
1. a, Herceg Batthyány
Ált. Isk., Enying
Poór Evelin 2. o.,
Gesztenyefasori Ált. Iskola,
Lajoskomárom
Pozsonyi Ramóna
2. b, Eötvös József
Általános Iskola, Ercsi
Rácz Evelin 2. c,
Mészöly Általános Iskola,
Sárbogárd
Rádi Eszter Orsolya
5. c, Petőfi Sándor
Gimnázium, Sárbogárd
Rappai Richárd
8.a, Eötvös József Általános
Iskola, Ercsi
Sallai Zita 5. o., Beethoven
Általános Iskola,
Martonvásár
Sarkament Nikolett
3. b, Általános Iskola,
Bakonycsernye
Sátori Kornál 1. o.,
Hársfadombi Általános
Iskola, Mány
Schneider Evelin
1. o., Aba Sámuel Tagiskola,
Aba
Rajki Péter 2. o.,
Gróf Károlyi Általános
Iskola, Fehérvárcsurgó
Simon Dorina
4.o., Vörösmarty Általános
Iskola, Perkáta
Sinka Szabolcs
2.a, Eötvös József Általános
Iskola, Ercsi
Sipos Viktor Alex
3. b, Eötvös József
Általános Iskola, Ercsi
Sógorka Leonetta
1. o., Általános Iskola,
Nádasdladány
Sohonyai Dominik
2. b, Általános Iskola,
Szabadbattyán
Spanner Leila 2. o.,
Vasvári Pál Általános
Iskola, Szfvár
Stein Andor Benjamin
6. o., Kempelen
Ált. Iskola, Pázmánd
Stermeczki Boglár
Ágnes 8. a, Móricz
Ált. Isk., Dunaújváros
Strasszer Máté
2.o., Benedek Elek Tagiskola,
Daruszentmiklós
Sohár Bianka Gabriella
4. b, Mészöly
Isk., Sárbogárd
Sulák Petra 2. a,
Eötvös József Általános
Iskola, Ercsi
Szabó Csenge 4. o.,
Kodály Általános Iskola,
Székesfehérvár
Szabó Dorina 2. b,
Eötvös József Általános
Iskola, Ercsi
Szabó Nikolett
2.osztály, Általános Iskola,
Alap
Szabó Tímea 4. o.,
Teleki Gimnázium és
Általános Iskola, Szfvár
Szabó Viktória
2.o., Tolnai utcai Általános
Iskola, Szfvár
Szahajda Réka
2.o., Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
Szautner Anna 1. a,
Kossuth Lajos Általános
Iskola, Szfvár
Szautner Béla László
3. a, Kossuth
Ált. Iskola, Szfvár
Szemler Zsófia
1.o., Széchenyi Általános
Iskola, Előszállás