2012.07.06. 22:46
Fejér megye színötös tanulói 1. rész
Gratulálunk megyénk kitűnő tanulóinak!
Megyénk színötös tanulói:
Agárdi Anita 2. a,
Dr. Zimmmermann
Ágoston Ált. Isk., Mór
Agárdi Annamária
7. b, Dr. Eötvös József
Ált. Isk., Ercsi
Áldott Nóra Virág
4. o., Általános Iskola,
Gyúró
Andrássy Martin
Benedek 1. o., Vörösmarty
Ált. I., Szfvár
Baki Izabella 3. a,
Eötvös József Általános
Iskola, Ercsi
Bakonyi Cintia 4.
o., Fekete István Ált.
Isk., Gárdony
Baksa Bianka Barbara
6. a, Széchenyi
Ált. Isk., Polgárdi
Bárdos Laura 5. o.,
Gróf Zichy Ált. Isk.,
Soponya
Baricza Beatrix Vivien
1. o., Aba Sámuel
Tagiskola, Aba
Bartalos András
Gergô 2. o., Ált. Isk.,
Mezôszentgyörgy
Bernáth Dorina
1.a, Chernel István Általános
Iskola, Agárd
Bernáth Lilla 5. b,
Dr. Zimmmermann
Ágoston Ált. Isk., Mór
Birkás Dominik
2.b, Vasvári Pál Általános
Iskola, Székesfehérvár
Boda Eszter 3. o.,
Zichy Jenô Általános Iskola,
Sárszentmihály
Baricza Dorina
Írisz 4. o., Aba Sámuel
Tagiskola, Aba
Boda Luca Boglárka
2. o., Dr. Kovács
Pál Ált. Isk., Dég
Bognár Lilla 2. o.,
Dr. Kovács Pál Általános
Iskola, Dég
Bosák Petra 4. o.,
Radnóti Általános Iskola,
Mór
Brunner Bence
2.a, Eötvös József Általános
Iskola, Ercsi
Czakó Anna 3. o.,
Kempelen Általános Iskola,
Pázmánd
Czakó Petra 5. o.,
Kempelen Általános Iskola,
Pázmánd
Czakó Tamás 6. o.,
Kempelen Általános Iskola,
Pázmánd
Czaltig Ádám 2. o.,
Bársony István Tagiskola,
Sárkeresztes
Czinkon Csaba 8.
osztály, Általános Iskola,
Cece
Brunner Máté 2. a,
Kodály Zoltán Általános
Iskola, Szfvár
Czövek Viktória
4. o., Dr. Zimmmermann
Ágoston Ált. Isk., Mór
Császár Lívia Annamária
3. c, Aba
Sámuel Tagiskola, Aba
Csizmadia Máté
Noel 2. o., Géza fejedelem
Ált. Isk., Szfvár
Dévényi Vivien 3.
a, István király Általános
Iskola, Szfvár
Drusza Zsanett
2.o., Aba Sámuel Tagiskola,
Aba
Duka Vanda Orsolya
2. b, Eötvös József
Ált. Isk., Ercsi
Dvéri Maja 4. c,
Általános Iskola, Nádasdladány
Endrődi Emese
Anna 2. c, Tóvárosi
Ált. Isk., Szfvár
Erős Áron 2. b, Táncsics
Mihály Általános
Iskola, Székesfehérvár
Dócs Bence
György 4. b, Általános
Iskola, Perkáta
Erős Regő 4. a, Táncsics
Mihály Általános
Iskola, Székesfehérvár
Faddi Eliza Kíra
5.o, Általános Iskola, Lovasberény
Farkas Regina
4.o., Kossuth Lajos Ált.
Isk., Szabadegyháza
Fekete Boglárka
1. b, Chernel István Ált.
Isk., Agárd
Fink Radó Zalán
1. o., Vasvári Pál Ált.
Isk., Dunaújváros
Gál Fanni 2. osztály,
Cecei Általános Iskola
Alapi Tagiskolája, Alap
Gertner Antal Gábor
5. o., Általános Iskola,
Lovasberény
Graf Csilla 4. a,
Radnóti Miklós Általános
Iskola, Mór
Grossmann Antónia
Tímea 2. b, Eötvös
Ált. Isk., Ercsi
Ferhécz Aletta
1.o., Kossuth Lajos Ált.
Isk., Szabadegyháza
Gulyás András
Botond 2. o., Tóvárosi
Ált. Isk., Szfvár
Györök Anita Viktória
2. a, Farkas Gy.
Tagiskola, Sárosd
Halenár Petra 1. a,
Németh László Általános
Iskola, Szfvár
Hendlein Tímea
Helga 5. a, Kodály
Ált. Isk., Szfvár
Horváth Brigitta
2.b, Móricz Zs. Általános
Iskola, Dunaújváros
Horváth Péter
Barnabás 1. o., Ált.
Isk., Vértesacsa
Ifjú Dalma 7. b,
Eötvös József Általános
Iskola, Ercsi
Ihász Bálint 2. o,
Általános Iskola, Sárszentágota
Iker Zsanett 3. o.,
Szent István Általános
Iskola, Sárbogárd
Molnár Diána Georgina 3. d,
Tóvárosi Általános Iskola,
Székesfehérvár
Illés Balázs 5. a,
Általános Iskola, Csákvár
Illés Eszter 4. b,
Zentai úti Általános Iskola,
Székesfehérvár
Istvándi Soma 3.
b, Telelki Gimnázium
és Ált. Iskola, Szfvár
Jaksics Nikolett 6.
o, Tamási Áron Általános
Iskola, Kisláng
Kádár Regina 3. a,
István király Általános
Iskola, Szfvár
Kajári Bálint 1. o.,
Gróf Zichy Általános
Iskola, Soponya
Kalmár Kata 2. b,
Tóvárosi Általános Iskola,
Székesfehérvár
Kelemen Dóra 4.
o, Zentai úti Általános
Iskola, Székesfehérvár
Kertész Gergő 2. o,
Tinódi Általános Iskola,
Enying
Johan Klaudia
3.o., Vízivárosi Általános
Iskola, Szfvár
Kindris Dóra 3. o.,
Táncsics Mihály Általános
Iskola, Szfvár
Király Csenge 1. a,
Petôfi Sándor Általános
Iskola, Mór
Király Zalán 2. a,
Petôfi Sándor Általános
Iskola, Mór
Kiss Katinka 4. a,
Tolnai utcai Általános
Iskola, Székesfehérvár
Kolbert Zoltán
Márió 3. a, Vasvári
Ált. Isk., Dunaújváros
Kovács Gergő 3. b,
Arany János Ált. Isk.,
Dunaújváros
Kovács Petra Vivien
3. a, Eötvös József
Ált. Isk., Ercsi
Körmöndi Adrienn
2. c, Széchenyi Általános
Iskola, Polgárdi
Körtvélyesi Virág
2. a, Eötvös József Általános
Iskola, Ercsi
Kiszely Virág
5.osztály, Általános Iskola,
Csókakő
Kőszegi Regina
2. c, Aba Sámuel Tagiskola,
Aba
Kőszegi Réka 4. b,
Chernel István Általános
Iskola, Agárd
Kugler Anna Diána
3. a, Eötvös József
Általános Iskola, Ercsi
Laczkó Mirjam Virág
3. b, Eötvös József
Általános Iskola, Ercsi
Lajos Nikoletta
2.a, Eötvös József Általános
Iskola, Ercsi
Lakatos Letícia
3.b, Eötvös József Általános
Iskola, Ercsi
László Tibor 4. b,
Aba Sámuel Tagiskola,
Aba
Léki Kitti 2. osztály,
Cecei Általános Iskola
Alapi Tagiskolája, Alap
Lerner Petra 5. a,
Hétvezér Általános Iskola,
Székesfehérvár
Lukács Norbert
5.b, Kossuth Lajos Általános
Iskola, Szfvár