NB I

2018.01.21. 21:23

Kemény erőpróba volt

Szombaton az NB I-es bajnok kispestiekkel játszott felkészülési meccset a másodosztályú Csákvár labdarúgócsapata.

Nagy Péter

Budapest Honvéd-Aqvital FC Csákvár 3-2 (1-1)

Honvéd: Horváth A. – Ikene-King (Erdélyi), Baráth (Deák), Bobál , Fabio – Milicevic, Nagy G. (Stoiacovivic) – Danilo (Lukács), Herjeczki (Tömösvári), Csiki – Kabangu (Rózsavölgyi). Vezetőedző: Supka Attila.

Csákvár: Markek (Major) – Horvat (Rétyi), Csonka, Kiprich D., Baranyai, Galambos – Oldal (Molnár T.), Sándor, Molnár Cs. (Gyökér), Sejben – Máté (Tamás). Vezetőedző: Szíjjártó István.

Sándor 12 m-ről leadott lövésével a Csákvár szerzett vezetést a 35. percben, 0-1. Három minutummal később Danilo egy szögletet követően bólintott a vendégek hálójába, 1-1. A 75. percben a leshatárról kilépő Lukács emelt Major kapujába, 2-1. Három minutumra rá Sejben kapásból egyenlített, 2-2. A lefújás előtt Csiki közelről állította be a végeredményt, 3-2.