Mór

2017.10.19. 16:21

Hagyományos Ezerjó Kupa

Immár a XV. Ezerjó Kupát rendezték Móron, ahol 28 egyesület 470 úszója állt rajtkőre. A hazaiak kiválóan szerepeltek.

Nagy Péter

A Móri Úszó Egyesület két arany, négy ezüst és 11 bronzéremmel a nyolcadik helyet szerezte meg a csapatok közötti rangsorban. Krausz Ernő nyerte a klub aranyait, 100 és 200 m mellen is diadalmaskodott. Krausz emellett egy második hellyel is büszkélkedhet 100 m pillangón. Sallay Kristóf László 50 m mellúszásban, Remport Dorka 100 m pillangón, Baumann Marcell pedig a 200 m mellúszás döntőjében végzett a második helyen. Bronzéremmel gazdagította éremgyűjteményét Sallay 50 m gyorson, tette ugyanezt Remport Csanád 100 m pillangón, 100 m gyorson és 200 vegyesen is. Mellettük Remport Dorka 400 m gyorson és 200 m háton, Baumann Marcell 100 m gyors- és 200 m hátuszásban, illetve Varga Benedek 200 m mellen végzett harmadikként.