Megyei II.

2022.08.17. 14:05

Visszatérők és újoncok a második vonalban

A megyei II. osztályban – akárcsak az első, és a harmadik vonalban – az augusztus 21-én rajtol a bajnoki küzdelem. Annyi változás történt az előző évhez képest, hogy Északon, és Délen egyaránt 14-14 csapat harcolhat a pontokért, és a helyezésekért.

Káldor András

A címvédő Herceghalom (kék) idén is esélyes az elsőségre

Fotós: Kricskovics Antal

Az Északi csoportban a megyei III. osztályból felkerült a Sárszentmihály-Masterplast, és a Mány II.-Csabdi, míg Délen újonc a Kisláng, amely a megyei I. osztályú küzdelmeket nem vállalta, valamint mellette a megyei III. osztály Déli csoportjának bajnoka, a Beloiannisz csapata jutott a második vonalba. 

THERMOVÁR ÉSZAKI CSOPORT 

  1. forduló
    2022. augusztus 21., vasárnap 17:00 

Sárszentmihály-Masterplast – Pákozd, Velence – Bakonycsernye, Sárkeresztes – Pátka, Puskás Akadémia III. – Mány II.-Csabdi, Szár – Videoton Baráti Kör, Vál – Etyek, Herceghalom – Fehérvárcsurgó

2. forduló
2022. augusztus 27., szombat, 17:00
Bakonycsernye - Sárszentmihály-Masterplast
2022. augusztus 28., vasárnap 17:00 
Fehérvárcsurgó – Vál, Etyek – Szár, Videoton Baráti Kör - Puskás Akadémia III., Mány II.-Csabdi – Sárkeresztes, Pátka – Velence, Pákozd – Herceghalom

3. forduló 

2022. szeptember 3., szombat, 16:30
Sárszentmihály-Masterplast – Pátka
2022. szeptember 4., vasárnap, 16:30 
Velence – Mány II.-Csabdi, Sárkeresztes – Videoton Baráti Kör, Puskás Akadémia III. – Etyek, Szár – Fehérvárcsurgó, Vál – Herceghalom, Pákozd – Bakonycsernye

4. forduló
2022. szeptember 11., vasárnap, 16:30    
Vál – Pákozd, Herceghalom – Szár, Fehérvárcsurgó – Puskás Akadémia III., Etyek – Sárkeresztes, Videoton Baráti Kör - Velence, Mány II.-Csabdi – Sárszentmihály-Masterplast, Pátka – Bakonycsernye

5. forduló
2022. szeptember 17., szombat, 16:00
Sárszentmihály-Masterplast – Videoton Baráti Kör, Bakonycsernye - Mány II.-Csabdi
2022. szeptember 18., vasárnap, 16:00
Velence – Etyek, Sárkeresztes – Fehérvárcsurgó, Puskás Akadémia III. – Herceghalom, Szár – Vál, Pákozd – Pátka

6. forduló
2022. szeptember 25., vasárnap, 16:00 
Szár - Pákozd, Vál - Puskás Akadémia III., Herceghalom – Sárkeresztes, Fehérvárcsurgó – Velence, Etyek – Sárszentmihály-Masterplast, Videoton Baráti Kör – Bakonycsernye, Mány II.-Csabdi – Pátka

7. forduló
2022. október 1., szombat, 15.00
Sárszentmihály-Masterplast – Fehérvárcsurgó, Bakonycsernye – Etyek 
2022. október 2., vasárnap, 15:00
Velence – Herceghalom, Sárkeresztes – Vál, Puskás Akadémia III. – Szár, Pátka – Videoton Baráti Kör, Pákozd – Mány II.-Csabdi 

8. forduló
2022. október 9., vasárnap, 15:00
Puskás Akadémia III. – Pákozd, Szár - Sárkeresztes, Vál - Velence, Herceghalom – Sárszentmihály-Masterplast, Fehérvárcsurgó – Bakonycsernye, Etyek – Pátka, Videoton Baráti Kör – Mány II.-Csabdi

9. forduló
2022. október 15., szombat, 15.00   
Sárszentmihály-Masterplast – Vál, Bakonycsernye – Herceghalom
2022. október 16., vasárnap, 15:00
Velence – Szár, Sárkeresztes – Puskás Akadémia III., Mány II.-Csabdi – Etyek, Pátka – Fehérvárcsurgó, Pákozd – Videoton Baráti Kör 

10. forduló
2022. november 20., vasárnap, 13:00
Sárkeresztes – Pákozd, Puskás Akadémia III. – Velence, Szár - Sárszentmihály-Masterplast, Vál - Bakonycsernye, Herceghalom – Pátka, Fehérvárcsurgó – Mány II.-Csabdi, Etyek – Videoton Baráti Kör 

11. forduló
2022. október 29., szombat, 14:30
Sárszentmihály-Masterplast – Puskás Akadémia III., Bakonycsernye – Szár
2022. október 30., vasárnap, 13:30
Velence – Sárkeresztes, Videoton Baráti Kör – Fehérvárcsurgó, Mány II.-Csabdi – Herceghalom, Pátka – Vál, Pákozd – Etyek

12. forduló
2022. november 6., vasárnap, 13:30 
Velence – Pákozd, Sárkeresztes – Sárszentmihály-Masterplast, Puskás Akadémia III. – Bakonycsernye, Szár – Pátka, Vál - Mány II.-Csabdi, Herceghalom – Videoton Baráti Kör, Fehérvárcsurgó – Etyek

13. forduló
2022. november 12., szombat 13:30
Sárszentmihály-Masterplast – Velence, Bakonycsernye – Sárkeresztes
2022. november 13., vasárnap, 13:30
Etyek – Herceghalom, Videoton Baráti Kör – Vál, Mány II.-Csabdi – Szár, Pátka – Puskás Akadémia III., Pákozd – Fehérvárcsurgó

A kékben játszó Sárszentmihály-Masterplast lesz az osztály egyik újonc csapata
Fotós: Kricskovics Antal

AQUANTIS DÉLI CSOPORT

1. forduló
2022. augusztus 21., vasárnap 17:00 
Kisláng – Szabadbattyán, Nagykarácsony – Seregélyes, Beloiannisz – Polgárdi,
Baracs – Nagyvenyim, Adony – KK Grain KFT.-Mezőfalva, LMSK – Káloz, Aba Sárvíz – Előszállás

2. forduló
2022. augusztus 28., vasárnap 17:00
Előszállás – LMSK, Káloz – Adony, KK Grain KFT.-Mezőfalva – Baracs, Nagyvenyim – Beloiannisz, Polgárdi – Nagykarácsony, Seregélyes – Kisláng, Szabadbattyán - Aba Sárvíz

3. forduló
2022. szeptember 3., szombat, 16:30
Beloiannisz – KK Grain KFT.-Mezőfalva 
2022. szeptember 4., vasárnap, 16:30
Kisláng – Polgárdi, Nagykarácsony – Nagyvenyim, Baracs – Káloz, Adony – Előszállás, LMSK – Aba Sárvíz, Szabadbattyán – Seregélyes

4. forduló
2022. szeptember 11., vasárnap, 16:30    
LMSK – Szabadbattyán, Aba Sárvíz – Adony, Előszállás – Baracs, Káloz – Beloiannisz, KK Grain KFT.-Mezőfalva – Nagykarácsony, Nagyvenyim – Kisláng, Polgárdi – Seregélyes

5. forduló
2022. szeptember 17., szombat, 16:00
Beloiannisz – Előszállás 
2022. szeptember 18., vasárnap, 16:00
Kisláng – KK Grain KFT.-Mezőfalva, Nagykarácsony – Káloz, Baracs – Aba Sárvíz, Adony – LMSK, Seregélyes – Nagyvenyim, Szabadbattyán – Polgárdi

6. forduló
2022. szeptember 25., vasárnap, 16:00 
Adony – Szabadbattyán, LMSK – Baracs, Aba Sárvíz – Beloiannisz, Előszállás – Nagykarácsony, Káloz – Kisláng, KK Grain KFT.-Mezőfalva – Seregélyes, Nagyvenyim – Polgárdi                   

7. forduló
2022. október 1., szombat, 15.00
Beloiannisz – LMSK
2022. október 2., vasárnap, 15:00
Kisláng – Előszállás, Nagykarácsony – Aba Sárvíz, Baracs – Adony, Polgárdi – KK Grain KFT.-Mezőfalva, Seregélyes – Káloz, Szabadbattyán – Nagyvenyim

8. forduló
2022. október 9., vasárnap, 15:00
Baracs – Szabadbattyán, Adony – Beloiannisz, LMSK – Nagykarácsony, Aba Sárvíz – Kisláng, Előszállás – Seregélyes, Káloz – Polgárdi, KK Grain KFT.-Mezőfalva – Nagyvenyim

9. forduló
2022. október 15., szombat, 15.00   
Beloiannisz – Baracs
2022. október 16., vasárnap, 15:00            
Kisláng – LMSK, Nagykarácsony – Adony, Nagyvenyim – Káloz, Polgárdi – Előszállás, Szabadbattyán – KK Grain KFT.-Mezőfalva, Seregélyes – Aba Sárvíz

10. forduló
2022. november 19., szombat 13:00
Beloiannisz – Szabadbattyán
2022. november 20., vasárnap, 13:00
Baracs – Nagykarácsony, Adony – Kisláng, LMSK – Seregélyes, Aba Sárvíz – Polgárdi, Káloz – KK Grain KFT.-Mezőfalva, Előszállás – Nagyvenyim

11. forduló
2022. október 30., vasárnap, 13:30
Kisláng – Baracs, Nagykarácsony – Beloiannisz, KK Grain KFT.-Mezőfalva – Előszállás, Nagyvenyim – Aba Sárvíz, Polgárdi – LMSK, Seregélyes – Adony, Szabadbattyán – Káloz

12. forduló 

2022. november 5., szombat, 13:30
Beloiannisz – Kisláng
2022. november 6., vasárnap, 13:30
Nagykarácsony – Szabadbattyán, Baracs – Seregélyes, Adony – Polgárdi, LMSK – Nagyvenyim, Aba Sárvíz – KK Grain KFT.-Mezőfalva, Előszállás – Káloz

13. forduló
2022. november 13., vasárnap, 13:30
Kisláng – Nagykarácsony, Káloz – Aba Sárvíz, KK Grain KFT.-Mezőfalva – LMSK, Nagyvenyim – Adony, Polgárdi – Baracs, Seregélyes – Beloiannisz, Szabadbattyán – Előszállás    

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a feol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a feol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában