Téli Műfüves Bajnokság

2022.02.17. 20:57

Azok is javíthatnak, akik eddig még nem nyertek

A Téli Műfüves Bajnokság 3. fordulója következik, a már jól megszokott helyszíneken az előttünk álló hétvégén.

Káldor András

A zöld mezes Martonvásár vezeti csoportját, míg a kékben játszó Vál a harmadik

Forrás: Kricskovics Antal

A csoportok menetrendje:

Csákvár csoport, február 19. 13.00: Szárliget – Vértesacsa, 16.00 Szár – Újbarok

A csoport állása: 1. Újbarok 6, 2. Szár 6, 3. Vértesacsa 0, 4. Szárliget 0

Gárdony csoport, február 19. 12.00 Pákozd – Velence, 14.00 Baracska – Seregélyes

A csoport állása: 1. Velence 6, 2. Pákozd 6, 3. Seregélyes 0, 4. Baracska 0 

Martonvásár „A” csoport, február 20.: 10.00 Gyúró – Martonvásár U19, 12.00 Mány II-Csabdi - Bicske II

A csoport állása: 1. Bicske II 6, 2. Gyúró 3, 3. Martonvásár U19 3, 4. Mány II-Csabdi 0 

Martonvásár „B” csoport, február 20.: 14.00 Martonvásár - Kajászó, 16.00 Vál - Tordas 

A csoport állása: 1. Martonvásár 6, 2. Tordas R-Kord 3, 3. Vál 3, 4. Kajászó 0

Mór „A” csoport, február 20. 12.00 Pátka – Bakonycsernye,  16.00 Móri SE – Magyaralmás

A csoport állása: 1. Bakonycsernye 6, 2. Pátka 6, 3. Móri SE 0, 4. Magyaralmás 0

Mór „B” csoport, február 20. 10.00 Csór Truck-Trailer – Sárkeresztes, 14.00 Bodajk SE – Fehérvárcsurgó

A csoport állása: 1. Csór Truck-Trailer 6, 2. Fehérvárcsurgó 3, 3. Sárkeresztes 3, 4. Bodajk 0

Főnix „A” csoport, február 20. 10.00 Szabadbattyán - Főnix FC, 14.00 Aba-Sárvíz – Enying

A csoport állása: 1. Főnix FC 6, 2. Szabadbattyán3, 3. Enying 3, 4. Aba-Sárvíz 0

Főnix „B” csoport, február 20. 12.00 Sárosd – Polgárdi, 16.00 Videoton Baráti Kör – LMSK

A csoport állása: 1. Sárosd 6, 2. Videoton Baráti Kör 3, 3. Polgárdi 3, 4. LMSK 0

Sárbogárd „A” csoport, február 19. 10.00 Sárbogárd U19– Előszállás, 12.00 Kisláng – Sárszentágota

A csoport állása: 1. Kisláng 6, 2. Sárbogárd U19 3, 3. Előszállás 3, 4. Sárszentágota 0

Sárbogárd „B” csoport, február 19. 14.00 Lajoskomárom II – Vajta, 16.00 Sárbogárd – Káloz

A csoport állása: 1. Sárbogárd 6, 2. Vajta 3, 3. Káloz 3, 4. Lajoskomárom II 0 

Iváncsa csoport, február 19: 14.00 Ercsi Kinizsi - Adony, 16.00 Beloiannisz - Kulcs

A csoport állása: 1. Ercsi Kinizsi 6, 2. Adony 6, 3. Beloiannisz 0, 4. Kulcs 0 

Dunaújváros csoport, február 20. 10.00 Baracs - Nagykarácsony, 12.00  Mezőfalva - Rácalmás   

A csoport állása: 1. Nagykarácsony 6, 2. Baracs 3, 3. Mezőfalva 3, 4. Rácalmás 0

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a feol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a feol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában