Iváncsai kiütés NB III-ban

2021.11.29. 16:49

Ismét a második helyen a Dunaújváros

Az NB III 19. fordulójában a Közép csoportban szereplő csapatok öröme lehetett teljes, míg Nyugaton egyik meccsen sem termett sok babér a házigazdáknak.

Forrás: pfla.hu

KÖZÉP CSOPORT

Rákosmente FC (19.) – Dunaújváros FC (2.) 3-4 (1-0)

Vezette: Tóth Tamás.

Rákosmente FC: Ritzl – Olasz, Ország, Darabont, Lettner - Győrfi (Kulánda), Fellegi (Peszmeg), Járvás (Széchenyi), Vattai - Kovács Á., Tarjáni. Vezetőedző: Zoran Szpisljak

Dunaújváros FC: Pokorni – Hompót (Villám), Molnár S., Hegedűs E., Székely - Barna, Papp M., Jakab, Tóth Á. – Novák Zs., Szepessy R. Vezetőedző: Varga Balázs

Gól: Járvás (30.), Fellegi (52.), Kulánda (87.), ill. Novák Zs. (63., 74.), Papp M. (53.), Székely (91.)

Iváncsa KSE (13.) – Budapest Honvéd-MFA II (5.) 4-0 (1-0)

Vezette: Horváth Patrik.

Iváncsa KSE: Varga Á. – Molnár T., Nyul, Aradi, Fekecs - Pribék, Kercsó (Schnierer) Suszter (Fodor), Kovács S., Cseszneki (Hanzli) - Balogh L. Vezetőedző: Tóth András

Budapest Honvéd-MFA II: Dúzs – Bardea (Feledy), Szabó T. (Kárász), Gale (Nagy S.), Németh B. (Irimiás) - Kerezsi, Szűcs T., Benczenleitner, Sani - Kalocsány (Nyitrai), Kamber. Vezetőedző: Simon Miklós

Gól: Cseszneki (18.), Balogh L. (50.), Kovács S. (68.), Suszter (82.)

NYUGATI CSOPORT

Puskás Akadémia FC II (12.) – FC Nagykanizsa (16.) 0-1 (0-1)

Vezette: Hartung Vilmos.

Puskás Akadémia FC II: Pécsi – Kicsun, Fodor, Alaxai, Magasföldi - Janyickij (Krpic), Molnár B. (Szabó V.), Szin, Kocsis D. (Nagy Z.) - Czár, Vita. Vezetőedző: Nagy Ádám

FC Nagykanizsa: Horváth M. – Pál D., Kovács Gy. (Kobra), Kovalovszki, Szabó P. - Ekker, Lőrincz (Millei), Vlasics (Bagó), Horváth B. - Major, Tóth G. Vezetőedző: Gombos Zsolt

Gól: Vlasics (31.)

Kiállítva: Vita (42.).

Az első félidőben inkább mi a PAFC II volt a kezdeményezőbb, több helyzetük is volt, mégis, szinte a semmiből szereztek vezetést a vendégek. A 31. percben egy szöglet utáni kavarodás után a játékvezető büntetőt ítélt, amelyet Vlasics Dániel értékesített, 0-1. Egyre durvább lett a játék, Vita Dániel a 42. percben a második sárgáját is megkapta, így emberhátrányba kerültek a vendéglátók. A szünet után mindent megtettek a győzelemért a felcsútiak, az utolsó pillanatig hajtottak, de az egynlítés nem sikrült.

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő (19.) – Kaposvári Rákóczi FC (11.) 1-5 (0-3)

Vezette: Szalai László.

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő: Steer – Mód, Bika, Koronczi, Falusy – Földesi, Szabó B. – Gere, Kökény (Tajti B.), Balogh B. (Czinklin) – Wágner. Vezetőedző: Helm András.

Kaposvári Rákóczi FC: Pogacsics – Harsányi, Lakatos, Gál M., Zólyomi – Mayer, Balog (János) – Kondor, Szederkényi (Palkovics), Orsós (Eleven) – Pintér N. Vezetőedző: Nagy Tamás.

Gól: Wágner (84.), illetve Kondor (10.), Harsányi (41.), Mayer (43.), Pintér N. (80.), János (91.).

A 10. percben Mayer Milán jobb alsóba tartó, lapos lövését még bravúrral védte Steer Bence, a kipattanót Pintér Norbert emelte vissza középre, melyet Kondor Kristóf 5 méterről fejelt a jobb felső sarokba, 0-1. A 41. percben Pintér Norbert szögletére Harsányi Dániel érkezett nagy lendülettel, és egyből lőtt a kapu közepébe, 0-2. A 43. percben Mayer 25 méterről óriási erővel, ballal nagy gólt ragasztott a jobb felső sarokba, 0-3. A 80. percben Eleven Edvin csapta be védőjét a 16-oson belül, majd az érkező Pintér N. elé passzol, aki 6 méterről lőtt a hálóba, 0-4. A 84. percben szépített a Gárdony, egy szabadrúgás után Wágner Richárdnak közelről passzolt a kapu bal oldalába, 1-4. A 91. percben János Norbert 20 méteres átlövése kötött ki a bal alsó sarokban, 1-5.