Bodajki derbi

2021.10.21. 21:53

Minden megyefoci-csapatnál élesedik a küzdelem

A 10. fordulóra készülődnek a csapatok a Fejér megyei I.-II. és III. osztályú labdarúgó-bajnokságaiban. A pontvadászatokban az ünnepre való tekintettel az összes osztályban vasárnap rendezik meg az összecsapásokat.

Káldor András

MEGYE I

2021. október 24., vasárnap, 14.30

Bodajk SE (3.) – Főnix FC (1.), Ercsi Kinizsi (11.) – Mányi TK (6.), Kisláng (14.) – Sárosd (8.), Lajoskomáromi SE (13.) – Tóvill Kápolnásnyék (9.), Sárbogárd SE (2.) – Martonvásár SK (5.), Ikarus-Maroshegy (7.) – Tordas R-KORD (10.)

2021. október 24., vasárnap, 16.00

Móri SE (4.) – Enying (12.)

Az első vonal kiemelt találkozójára Bodajkon kerül sor, ahol az utóbbi fordulóban a Mórt legyőző házigazdák még nagyobbat léphetnének előre, ha meglepnék a listavezető Főnix FC csapatát. A Sárbogárdra kemény kilencven perc vár a Martonvásár ellen, míg a Mór győzelmi kényszerben van, ha nem akar leszakadni az élbolytól.

MEGYE II

THERMOVÁR ÉSZAKI csoport

2021. október 24., vasárnap, 14.30

Pázmánd SE (14.) – Pusztavám-Jüllich (13.), Szár (7.) – Vál (2.), Csór Truck Trailer (1.) – Bicske II (8.), Fehérvárcsurgó (12.) – Bakonycsernye (4.), Videoton Baráti Kör (10.) – Herceghalom (3.), Pátka (5.) – Etyek (9.), Puskás AFC III (6.) – Pákozd (11.)

A Csór Truck Trailer, valamint a Vál együttese számára a három pont megszerzése lehet opció arra, hogy továbbra is megőrizzék pozíciójukat.

DÉLI csoport

2021. október 24., vasárnap, 14.30

Szabadbattyán (4.) – Nagyvenyim (10.), Nagykarácsony (2.) – Adony (8.), Seregélyes (6.) – Vajta (1.), Szabadegyháza (14.) – Káloz (11.), Aba–Sárvíz (12.) – Baracs (7.), Előszállás (3.) – Polgárdi (9.), LMSK (13.) – Mezőfalva (5.)

Az utóbbi két meccsen vesztes Nagykarácsonyt, amennyiben nem nyer könnyen utolérheti az Előszállás gárdája.

A Főnix FC-re rangadó vár Bodajkon, míg a feketében játszó Móri SE az Enying csapatát fogadja vasárnap
Fotó: Fehér Gábor / Fejér Megyei Hírlap

MEGYE III

SIMIX ÜVEG-ÁSVÁNY ÉSZAKI CSOPORT

2021. október 24., vasárnap, 14.30

Újbarok (9.) – Vértesacsa (10.), Sárszentmihály-Masterplast (4.) – Gyúró (8.), Mány II-Csabdi (7.) – Csókakő (12.), Kajászó (5.) – Magyaralmás (2.), Tordas II (3.) – Sárkeresztes (1.)

Szabadnapos: Iszkaszentgyörgy (6.), Söréd-Bodajk II (11.), Csákberény (13.)

HORFER SERLEG DÉLI CSOPORT

2021. október 24., vasárnap, 14.30

Beloiannisz (1.) – Lajoskomárom II (7.), Kulcs (10.) – Sárszentágota (6.), Alap (3.) – Baracska (11.), Velence SE (2.) – Dég (14.), Cece (13.) – Tác-Csősz (16.), Vajta II (5.) – Rácalmás (15.), Besnyő (8.) – Dinnyés (12.), Ráckeresztúr (9.) – Nagylók (4.)

Ezek is érdekelhetik